„Volvo FL“: visavertis „Volvo“ šeimos narys

Šeimos dalis

Švelniai užapvalintas, aerodinamiškas dizainas. Drąsios linijos ir grafika. Firminiai V formos žibintai. „Volvo FL“ mažesnis už savo raumeningus brolius, kurie pristato krovinius į tolimiausius taškus, tačiau jo genai abejonių nepalieka. Susipažinkite su visaverčiu „Volvo“ šeimos nariu.

Naujasis „Volvo FL“ įvaizdis

Išskirtinumo ženklas

Naujo dizaino „Volvo FL“ klasikinis „Volvo“ geležinis ženklas yra perkeltas nuo grotelių aukščiau, į geriau matomą vietą. Taip sukuriamas didesnio priekinio stiklo įspūdis, todėl vairuotojas tarytum atsiduria arčiau gatvės ir sunkvežimis judriame eisme nebeatrodo toks pavojingas.  

Naujojo „Volvo FL“ aerodinamiškas dizainas

Tegul teka oras

Švelniai paapvalintas, aerodinamiškas „Volvo FL“ dizainas sumažina oro pasipriešinimą, todėl jį lengviau vairuoti ir sumažėja degalų sąnaudos. Įsimintinos priekinės grotelės turi bičių koriui būdingą raštą, per jas oras srūva efektyviau, geriau aušinamas variklis ir vyksta panaudotų dujų apdorojimo procesas.

„Volvo FL“ 4x4 – sunkiai įveikiamiems keliams

Išsiskirk

Specialiai sukurtos „Volvo FL“ 4x4, būdingos juostos jį išskiria iš kitų šeimos narių su dviem varomaisiais ratais. Be to, jos yra grublėtos ir užtikrina, jog sunkvežimis išsiskirs iš minios.

Rinkitės kurią nors iš daugiau nei 650 spalvų. Visi dažai ekologiški.

Galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės vykti į jokį kitą dažymo cechą – tiesiog nurodykite, kokios „Volvo“ kabinos spalvos pageidaujate. Galite rinktis iš daugiau nei 650 skirtingų spalvų ir atspalvių. Ir jei ieškomos spalvos nerastumėte, praktiškai bet kokią spalvą galėtume išgauti maišydami skirtingų spalvų dažus.

Norite pamatyti, kaip atrodys jūsų kabina? Pasinaudokite kabinos spalvų modeliavimo programa.

Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio ekranas gali netiksliai rodyti spalvas. Norėdami pamatyti dažų pavyzdžius tiesiogiai, apsilankykite „Volvo“ prekybos atstovybėje. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad skirtingiems modeliams ir skirtingose rinkose galimos ne visos spalvos. Paveikslėlyje matomas sunkvežimis, nudažytas parinkus didžiausią galimą dažų lygį.

Šioje kabinos spalvų modeliavimo programoje yra visos pardavimo sistemoje prieinamos spalvos. Daugybę vientisų spalvų taip pat galima rinktis su skaidriu dengiamuoju sluoksniu. Jei nepavyksta rasti pageidaujamos spalvos, kreipkitės į „Volvo“ prekybos atstovybę.

VT

Patraukė akį?

Užsukite į vietinę „Volvo Trucks“ prekybos atstovybę ir iš arti apžiūrėkite „Volvo FL“ stilių ir medžiagas.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška