Ergonomiška vairavimo erdvė

Ergonomiškas mąstymas

Prietaisai. Pavarų svirtis. Valdikliai. Erdvė daiktams. „Volvo FL“ kabinoje yra viskas, ko reikia, be to, viskas lengvai pasiekiama. Todėl pakanka mažiau judesių. Mažiau lankstymosi ir įsitempimo. Tad jūsų rankos daugiau laiko praleis ant vairo, o akys nenukryps nuo kelio.

Patogi ir saugi vairuotojo sėdynė

Vairuotojo sėdynė

Joje praleidžiate visą dieną. Todėl ji turi būti tobula. Iš naujo suprojektavome „Volvo FL“ sėdynę , kad ji būtų dar saugesnė, stilingesnė ir patvaresnė. Pagerinome tvirtinimą. Integravome galvos atlošą ir saugos diržą. Patvarūs ir nešvarumams atsparūs audiniai puikiai papildo kitas salono detales. 

Daugybė erdvės visiems jūsų daiktams

Daugybė vietos daiktams

Prietaisų skyde. Duryse. Virš galvos. Tarp sėdynių. Apsižvalgykite „Volvo FL“ kabinoje ir pamatysite daug vietos daiktams laikyti. Vietos galima padaryti net dar daugiau.

Išorės vaizdas 360° kampu

Toliau pateikiama interaktyvioji kabinos apžvalga. Spustelėkite teksto langelius ir skaitykite daugiau. Dar geresnei patirčiai užtikrinti spustelėkite „Visame ekrane“. Aprašytos savybės ir funkcijos yra bendrojo pobūdžio ir jūsų konkrečiam sunkvežimiui gali skirtis.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Ieškokite komforto

Norėdami išbandyti jums pritaikytą kabinos dizainą, apsilankykite vietinėje „Volvo Trucks“ prekybos atstovybėje.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška