Perkurta „Volvo FL“ sėdynė dabar net dar saugesnė

Atsiloškite. Prisisekite. Važiuokite saugiai

Kadangi sėdynės konstrukcija sustiprinta, o sėdynė pritvirtinta, nutikus avarijai judėjimas į priekį mažesnis. Naujai suprojektuota kaklo atrama neleidžia judėti galvai ir ją gerai apsaugo. O integruotas saugos diržas užtikrina geriausią atsparumą smūgiams. Kadangi saugumu pasirūpinta, belieka išsirinkti saugos diržo spalvą. Norėtumėte juodo ar apie save aiškiai primenančio raudono?

Sutvirtinta kabina apsaugos jus ir kitus eismo dalyvius

Dvigubai stipresnis

Siekiant jus apsaugoti per avariją, visa „Volvo FL“ kabina buvo sutvirtinta papildomai panaudojus 31 kg plieno. Tam, kad įvykus avarijai traumų tikimybė būtų mažesnė, prietaisų skydas, vairas ir valdikliai yra suapvalinti.

Galinės apsaugos nuo palindimo sistemos „Volvo FL“ sunkvežimyje

Saugo jus ir kitus

Mūsų priekinė ir galinė apsaugos nuo palindimo sistemos sukurtos tam, kad susidūrimo atveju neleistų lengviesiems automobiliams palįsti po sunkvežimiu ir taip sumažintų keleivių sužalojimo tikimybę. O mūsų elektroninė stabilumo programa veiksmingai sumažina slydimo ir apsivertimo pavojų. Iškilus pavojui, ji akimirksniu pradeda veikti, sumažina variklio galią ir ima stabdyti atskirai kiekvieną sunkvežimio ir priekabos ratą.

Skaitykite daugiau apie saugos sistemas
Geriausios sąlygos matyti ir būti matomu

Pagerintas matomumas

Matykite viską per didelį priekinį stiklą. Reguliuokite regėjimo kampą, naudodami elektroniniu būdu ar rankomis valdomus išorinius veidrodėlius. Lengvai įveiksite siauras gatves, nes sunkvežimyje yra papildomi šoniniai langai. Taip pat galite stebėti krovinį pro galinio vaizdo langą.

„Volvo FL“ trijų dalių buferis

Trijų dalių buferis

Dėl plieninių kampų buferis itin atsparus smūgiams, todėl mažėja pažeidimo tikimybė ir remonto išlaidos. O įvykus susidūrimui atskiros dalys sugeria smūgį, todėl reikės pakeisti tik pažeistas sekcijas.

„Volvo FL“ su modernia, nuotoliniu būdu valdoma signalizacijos sistema

Saugi sistema

Sunkvežimį „Volvo FL“ padeda apsaugoti išplėstinė, nuotoliniu būdu valdoma signalizacijos sistema. Nelauktiems svečiams mėginant atidaryti duris arba kitaip lįsti prie sunkvežimio, sistema lengvai įsijungia, todėl ir nebūdami šalia galite jaustis ramūs.

Peržiūrėkite papildomai užsakomą „Volvo“ saugos įrangą

Papildomi saugos priedai

Reikia šildomų išorinių veidrodėlių? Pirmosios pagalbos komplekto? Ar priekinio stiklo apsauginio atspalvio? Galime aprūpinti jūsų „Volvo FL“ visais reikalingais saugos priedais.

VT

Saugi ir patikima

Patys išbandykite tvirčiausią savo klasėje kabiną. Apsilankykite vietinėje „Volvo Trucks“ atstovybėje ir užsiregistruokite į bandomąjį važiavimą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška