Nauji degalus tausojantys „Volvo FL“ varikliai

Miestui pritaikytas variklis

„Volvo FL“ turi naujai sukurtą variklį. Dėl platesnės ir lygesnės sukimo momento kreivės bei greitesnio galios išvystymo (netgi esant žemiems sūkiams), šis efektyviai degalus naudojantis variklis laiduoja greitą atsaką, didelį vidutinį greitį ir puikų vairuojamumą. Todėl galite kur kas efektyviau vairuoti mieste ir neatsilikti nuo tvarkaraščio.

Susipažinkite su mūsų D5K ir D8K varikliais
Degalus tausojanti „I-Sync“ pavarų dėžė

„I-Sync“ – paprasti, galingi, ekonomiški

„Volvo FL“ automatizuota 6 pavarų „I-Sync“ pavarų dėžė užtikrina, kad visada bus įjungta tinkamiausia pavara. Mažiau pavarų perjungimų – mažesnės degalų sąnaudos ir emisija. O sankabai mažiau dėvintis, taip pat sumažėja techninės priežiūros išlaidos.

Susipažinkite su „I-Sync“
Užsisakykite „Fuel Advice“ paslaugą ir gaukite asmeninį degalų konsultantą

Patarimai apie degalus – taupykite nuolatos

Visada pasiekite degalų naudojimo efektyvumo tikslus. Dirbkite vis efektyviau ir stebėkite, kaip rodikliai gerėja. Užsisakykite mūsų patarimų apie degalus paslaugą ir jums bus priskirtas asmeninis degalų konsultantas. Reguliari analizė, profesionalūs patarimai ir laiku teikiama pagalba padės pajausti taupymo poveikį labai greitai, o ilgainiui išmokti taupyti dar geriau.

Kiek „Fuel Advice“ gali padėti sutaupyti?
Sutaupykite degalų, naudodami „Dynafleet“ ir organizuodami vairuotojų mokymą

Atraskite duomenų galią

„Dynafleet“ ir vairuotojų mokymas gali padėti jums sutaupyti iki 7 % degalų.

„Dynafleet“ – stebėkite degalų naudojimo efektyvumą

Susipažinkite su mūsų išmaniąja parko valdymo sistema. Stebėkite savo sunkvežimių ir vairuotojų darbo rodiklius realiuoju laiku ir naudokitės automatiškai generuojamais degalų naudojimo efektyvumo reitingais. Tada palyginkite, įžvelkite tendencijas ir priimkite pelningumą didinančius degalų taupymo sprendimus.

Išbandykite „Dynafleet“ >

Vairuotojų mokymas – maži pakeitimai, dideli sutaupymai

Mūsų kursai apie ekonomišką vairavimą padės kuo geriausiai išnaudoti kiekvieną degalų lašą. Kursai yra „Volvo Trucks“ vairuotojų tobulinimosi programos dalis, juose kalbama apie laiko patikrintus sisteminius principus, kurie padeda įsisavinti ekonomiškus važiavimo būdus ir taupant pasiekti ilgalaikių rezultatų. Geriausių rezultatų pasiekiama kartu naudojant „Dynafleet“ ataskaitas.

„Volvo“ vairuotojų mokymas >

VT

Gera pradžia – pusė darbo

Norint sėkmingai taupyti degalus, svarbu viską daryti teisingai nuo pat pradžių. „Volvo Trucks“ prekybos atstovas puikiai išmano apie degalų taupymą. Kodėl nepaprašius jų pagalbos?

Artimiausios prekybos atstovybės paieška