Mes žinome, kas ten dedasi. Žinome, kaip atrodo avarijos. Štai kodėl atliekame tiek daug papildomų bandymų, kurių teisės aktai nereikalauja.

Carlas Johanas Almqvistas

„Volvo Trucks“ eismo ir gaminių saugos skyriaus direktorius

Interjeras

„Volvo FL“ saugi sėdynė

Saugi sėdynė

„Volvo FL“ kabinoje sėdite gerai apsaugotas. Sėdynės tvirtinimo elementai ir visa kabinos konstrukcija buvo sutvirtinti ir įveikė visus griežtus mūsų kabinų bandymus. 

„Volvo FL“ alkotesteris – variklio užraktas

Alkotesteris - variklio užraktas

Alkoholis ir vairavimas yra nesuderinami dalykai. Alkotesteris – variklio užraktas gali būti sumontuotas gamykloje – juo vairuotojams ir transporto segmento klientams aiškiai parodysite, kaip atsakingai rūpinatės eismo saugumu. 

„Volvo FL“ ekipažui skirta kabina

Ekipažo kabina

Saugiai susodinkite iki 7 žmonių ekipažą „Volvo FL“ ekipažo kabinoje. Žinoma, ekipažo kabina yra bandoma taip pat griežtai, kaip ir visos mūsų kabinos. 

„Volvo FL“ integruotas saugos diržas

Integruotas saugos diržas

Maždaug pusės visų su sunkvežimiais susijusių mirčių būtų galima išvengti naudojant saugos diržą – šį faktą verta prisiminti kitą kartą išvažiuojant į kelią. „Volvo FL“ jie yra integruoti sėdynėse. 

Išorė

„Volvo FL“ apsaugos nuo palindimo sistemos

Apsaugos nuo palindimo

Integruota priekyje, gale ir šonuose – apsaugo kitus eismo dalyvius susidūrimo atveju. Sistema apsaugo, kad mažesnės transporto priemonės neįstrigtų po sunkvežimiu. 

„Volvo FL“ apšvietimas

Žibintai

Įtaisėme priekinius dienos žibintus. Todėl kompaktiškas paketas užtikrina sumanų apšvietimą. Kiti eismo dalyviai sunkvežimį visada mato. 

„Volvo FL“ aplinkos matomumas

Visos aplinkos matomumas

Tobulai sukomplektuoti veidrodėliai, didelis priekinis stiklas su žemu apatiniu kraštu ir papildomi langai durelėse leidžia matyti, kas vyksta aplink sunkvežimį. Tai yra svarbu norint saugiai važinėti miesto rajonuose. 

„Volvo FL“ aktyviosios saugos sistemos

Aktyviosios saugos sistemos

Sunkvežimis jums padės. Gaukite trumpą naudojamų „Volvo Trucks“ „Active Safety“ sistemų apžvalgą. 

Pokalbis apie „Volvo FL“ saugumą

O kas, jei?

Mūsų Eismo ir gaminių saugos skyriaus direktorius atskleidžia aktyviųjų saugos sistemų paslaptis ir kaip jos veikia.

VT

Pamatykite saugumą patys.

Vietinis „Volvo Trucks“ atstovas gali pademonstruoti jums visas puikias saugos funkcijas ir atsakyti į visus jūsų klausimus šia tema.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška