VT

Puiki pradžia antstatų montuotojams

Antstatų montuotojams skirtos gembės, skirtingos galinės išpjovos ir „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijos išvaduoja antstatų montuotoją nuo nereikalingo darbo ir taupo jūsų laiką.

Sužinokite daugiau apie antstatų montavimo sąsają
VT

Pasaulinės klasės valdomumas

Tiek „Volvo FM“, tiek „Volvo FH“ yra pagaminti ant tos pačios važiuoklės platformos. Patobulintos pakabos sistemos ir stabilizatoriai užtikrina tokį kaip lengvojo automobilio valdomumą. Be to, galite pasirinkti „Volvo“ dinaminio vairavimo sistemą, kuri leidžia vairuoti tiksliai ir be pastangų važiuojant bet kokiu greičiu.

Pažiūrėkite, kaip jis valdomas
VT

Sudvejintos ašies pakėlimas.

Nuo šiol „Volvo FM“ galima įsigyti su visiškai nauja, perversmą sukėlusia sudvejintos ašies pakėlimo funkcija, kuri leidžia išjungti ir pakelti galinę varančiąją ašį, kai sunkvežimis nepakrautas. Kaip ir papildoma velkamoji ašis, pakelta ši ašis gerokai sumažina apsisukimo spindulį ir degalų sąnaudas.

Daugiau apie sudvejintos ašies pakėlimą
VT

Mažiau reiškia daugiau

Optimizavę standartines specifikacijas, pavyzdžiui, 4×2 vilkiko, gerokai sumažinome sunkvežimio svorį – jis 75 kg lengvesnis už savo pirmtaką. Tai užtikrina didesnę naudingąją apkrovą ir mažesnes degalų sąnaudas

VT

Daugiau krovinio. Daugiau pelno

Sunkus krovinys? Jokių problemų. „Volvo FM“ sukurtas atlaikyti didesnes ašių apkrovas. Pavyzdžiui, dabar priekinė linginė pakaba gali atlaikyti iki 10 tonų apkrovą su viena ašimi arba 20 tonų apkrovą su dviem priekinėmis ašimis. Tai padidina jūsų pelną ir leidžia lengviau tvarkyti sunkius ir netolygiai pasiskirsčiusius krovinius.

VT

Penkios ašys – tiesiai iš gamyklos

Vežate sunkius krovinius? Galite užsisakyti 5 ašių sunkvežimį, kuris bus pristatytas tiesiai iš gamyklos. Sunkvežimį gausite greičiau. Nebus jokių rekonstravimo išlaidų. Gausite sunkvežimį su transporto priemonės tipo patvirtinimo liudijimu. Be to, turėsite visapusišką „Volvo“ garantiją ir atsarginių dalių skyriaus pagalbą, todėl ilgainiui eksploatacinės išlaidos gali būti mažesnės.

Sužinokite apie penkių ašių 10 x 4 konfigūraciją
VT

Susikomplektuokite. Važiuokite

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali papasakoti jums apie konfigūracijos variantus. Jie taip pat duos jums raktelius, kad patys išbandytumėte valdomumą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška