Tai yra draugiškas, saugus ir itin našus sunkvežimis

Jonas Sandström

Išorės dizaineris, „Volvo Trucks“

„Volvo FM“ skirtas kroviniams išvežioti regione ir mieste

Miesto dizainas

Jis galingas. Aerodinamiškas. Ir sukurtas keliui. Tačiau miesto gatvėse „Volvo FM“ irgi jaučiasi kaip namie. Jis ne toks stambuolis kaip kai kurie jo kolegos. Ir ne toks aukštas. Todėl pėstiesiems, dviratininkams ir lengvųjų automobilių vairuotojams lengva užmegzti akių kontaktą su vairuotoju. O tai reiškia malonesnį ir saugesnį važiavimą. 

Naujojo „Volvo FM“ aerodinaminės linijos

Šeimos dalis

Permąstytas. Perbraižytas. Performuotas. Ir kaip niekad savas. Aerodinamiškomis linijomis ir V formos žibintais pasipuošęs „Volvo FM“ nepalieka abejonių, kad yra šeimos narys. Vis dėlto jis išsaugojo savybes, dėl kurių ankstesnis modelis buvo toks populiarus. O sprendžiant iš išraiškingų naujų grotelių, naujajam modeliui netrūksta ir charakterio.

Naujasis „Volvo FM“ kėbulinis sunkvežimis su stačiakampio gretasienio formos antstatu

Žema miegamoji kabina

Reikia daugiau vietos? Pasirinkę žemą miegamąją kabiną galite išnaudoti vietą ant kabinos stogo. Sumontavus kabiną ant itin žemos važiuoklės, jos aukštis nuo kelio iki stogo siekia vos 261,5 centimetro, todėl lieka daug vietos automobilių vežimo priekabai arba kitokiai įrangai, kuriai svarbus aukštis.

Daugiau apie žemą miegamąją kabiną

Išorės vaizdas 360° kampu

Toliau pateikiama interaktyvioji kabinos apžvalga. Spustelėkite teksto langelius ir skaitykite daugiau. Dar geresnei patirčiai užtikrinti spustelėkite „Visame ekrane“. Aprašytos savybės ir funkcijos yra bendrojo pobūdžio ir jūsų konkrečiam sunkvežimiui gali skirtis.

Rinkitės kurią nors iš daugiau nei 650 spalvų. Visi dažai ekologiški.

Galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės vykti į jokį kitą dažymo cechą – tiesiog nurodykite, kokios „Volvo“ kabinos spalvos pageidaujate. Galite rinktis iš daugiau nei 650 skirtingų spalvų ir atspalvių. Ir jei ieškomos spalvos nerastumėte, praktiškai bet kokią spalvą galėtume išgauti maišydami skirtingų spalvų dažus. Norite pamatyti, kaip atrodys jūsų kabina? Pasinaudokite kabinos spalvų modeliavimo programa.

Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio ekranas gali netiksliai rodyti spalvas. Norėdami pamatyti dažų pavyzdžius tiesiogiai, apsilankykite „Volvo“ prekybos atstovybėje. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad skirtingiems modeliams ir skirtingose rinkose galimos ne visos spalvos. Paveikslėlyje matomas sunkvežimis, nudažytas parinkus didžiausią galimą dažų lygį. Šioje kabinos spalvų modeliavimo programoje yra visos pardavimo sistemoje prieinamos spalvos. Daugybę vientisų spalvų taip pat galima rinktis su skaidriu dengiamuoju sluoksniu. Jei nepavyksta rasti pageidaujamos spalvos, kreipkitės į „Volvo“ prekybos atstovybę.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Susipažinkite su „Volvo FM“ iš naujo

Dabar kaip niekad palankus metas atnaujinti savo pažintį su „Volvo FM“. Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas pademonstruos jums visas jo ypatybes.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška