„Volvo FM“ biuras

Prašom į savo biurą

Spinduliuojanti ramybe, profesionali ir puikiai įrengta – leisti laiką tokioje darbo aplinkoje yra vienas malonumas. Spalvos ir medžiagos kruopščiai parinktos. Prietaisų skydas elegantiškai išlinkęs erdvėje. O pro labai platų priekinį stiklą visas kelias jums kaip ant delno.

Naujas „Volvo FM“ prietaisų skydelis

Viskas ranka pasiekiama

Nereikia lenktis. Nereikia tiestis. Nereikia nukreipti akių nuo kelio. Visi „Volvo FM“ prietaisai yra pačioje patogiausioje vietoje. Stebėti svarbią informaciją labai lengva. O individualiai pritaikomus jungiklius galima nustatyti taip, kad dažniausiai naudojamos funkcijos būtų visai po ranka. 

Daugybė daiktų laikymo galimybių naujojo „Volvo FM“ kabinoje

Daugybė vietos daiktams

Rašikliai, segtuvai, telefonas, mėgstamas puodelis – sėkmė darbe dažnai priklauso nuo mažų dalykų. Todėl padarėme daug vietos daiktams susidėti. Erdvias daiktadėžes kabinos priekyje, po gultu, gale ir išorėje galima tiksliai pritaikyti jūsų poreikiams. O daugybė dėtuvių leidžia tvarkingai rūšiuoti reikalingas priemones, pavyzdžiui, dokumentus. Yra netgi kompiuterio laikiklis, dėžė nereikalingam popieriui ir atlenkiamas dviejų litrų butelio laikiklis.

Naujoji patogi „ Volvo FM“  vairuotojo sė dynė

Ar sėdite patogiai?

Vairuotojo sė—dynė— užtikrina puikią… atramą…, daugiau vietos kojoms ir yra visaip reguliuojama. Ją… galima stumdyti 20 cm į priekį arba atgal ir 10 cm vertikalia kryptimi. Sė—dė—site patogiau nei kada nors.

Reguliuojamasis ir palenkiamasis „ Volvo FM“ vairas

Tobula vairavimo padė—tis

Vairo reguliavimo vertikalioji eiga yra 90 mm, jį taip pat galima palenkti 28 laipsniais. Jis patogiai valdomas kojiniu pedalu ir lengvai atlenkiamas, kai įlipate ar išlipate iš kabinos. Ergonomiška konstrukcija siūlo įvairius vairo laikymo būdus, kad visą… dieną… jaustumė—tė—s patogiai. O jeigu norite šiek tiek prabangos, galima rinktis odą….

„Volvo FM“ paslaugų sistema

„Infotainment“ ir paslaugų sistema

Paprasta naudoti navigacija, „Dynafleet“, geresnis ryšys ir kokybiškos garsinės pramogos. „Volvo Trucks“ integruota paslaugų ir „Infotainment“ sistema pateikia šias funkcijas kartu vienoje sąsajoje – septynių colių jutikliniame ekrane. Valdykite ją rankiniu būdu, balso komandomis ir ant vairo įtaisytais mygtukais.

Permąstykite savo patirtį kabinoje.

„Volvo FM“ paprasta naudoti

Paprasta naudoti

Supaprastinkite savo „Infotainment“ ir paslaugų sistemos valdymą. Ir pajuskite privalumus: geresnis ir saugesnis vairavimas, lengvesnė navigacija ir efektyvesnis parko valdymas.

Sistema sujungia kabinos garso ir pramogų bloką su „Dynafleet“ ir navigacijos funkcijomis.

Paslaugų ir „Infotainment“ sistemos integravimas reiškia lengvesnį naudojimą. Palieskite ekraną, paspauskite ant vairo įtaisytus mygtukus arba naudokite savo balsą.

Vidaus vaizdas 360° kampu

Toliau pateikiama interaktyvioji kabinos vidaus apžvalga. Spustelėkite teksto langelius ir skaitykite daugiau. Dar geresnei patirčiai užtikrinti spustelėkite „Visame ekrane“. Aprašytos savybės ir funkcijos yra bendrojo pobūdžio ir jūsų konkrečiam sunkvežimiui gali skirtis.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Įsitaisykite patogiai

Nusistatykite vairavimo padėtį. Išbandykite gultą. Pasigrožėkite vaizdu. Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas aprodys jums visas „Volvo FM“ kabinos ypatybes.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška