Sumažinkite pastangas naudodami naujovišką valdymo sistemą

Tiesiog važiuokite

„I-Shift” padaro vairavimą lengvesnį, saugesnį ir patogesnį. Nebėra sunkios sankabos, nebereikia galynėtis su pavarų svirtimi. Pavara kiekvieną sykį perjungiama pačiu laiku. Tokia paprasta sistema mažina vairuotojo nuovargį ir leidžia jums sutelkti dėmesį į kelią ir eismą. O jeigu iš tiesų norėsite junginėti pavaras rankiniu būdu, tereikia paspausti mygtuką ant svirties ir tada – viskas jūsų rankose.

Sistema ir kitos funkcijos kartu užtikrina sklandaus bei efektyvaus vairavimo patirtį

Sutaupykite degalų

„I-Shift“ yra sukurta taupyti degalus – iki 5 %. Vidiniai energijos nuostoliai mažesni negu mechaninėse pavarų dėžėse, tačiau didžiausią skirtumą lemia elektronika. Pavara kiekvieną sykį perjungiama tiksliai laiku. Tai užtikrina, kad variklis veikia pačių ekonomiškiausių sūkių diapazone – tiek „Economy“, tiek „Performance“ režimu. Be to, riedant nuokalnėn, „I-Roll“ atjungia variklį, taip išnaudodama sunkvežimio inerciją ir padėdama papildomai sutaupyti iki 2 % degalų.

Sistema sukurta nesinchronizuotos mechaninės pavarų dėžės pagrindu

Kaip tai veikia

„I-Shift“ sukurta standartinės nesinchronizuotos mechaninės pavarų dėžės pagrindu, todėl yra kompaktiška ir pasižymi mažais vidiniais nuostoliais. Jos paslaptis slypi elektroniniame valdymo bloke, kuris kontroliuoja sankabą ir pavarų perjungimą. Įvertinęs duomenis apie greitį, masę, kelio nuolydį ir sukimo momento poreikį, šis blokas kiekvieną pavarą perjungia neįtikėtinai tiksliai. Be to, sistema komunikuoja su varikliu, leisdama jam koreguoti sūkius ir stabdžius, kad važiavimo savybės būtų pačios geriausios.

„I-Shift“ galima valdyti keturių jungiklių skydeliu, esančiu prietaisų skyde

Vietą taupantys jungikliai

„I-Shift“ veikia taip efektyviai, kad pavarų svirties prisireikia retai. Jeigu norite laimėti kabinoje dar daugiau vietos, galite atsisakyti pavarų svirties ir rinktis valdymą keturiais jungikliais prietaisų skyde.

„I-Shift“ su pažemintomis pavaromis – pradėkite važiuoti bet kurioje vietoje

„I-Shift“ su pažemintomis pavaromis – pradėkite važiuoti bet kurioje vietoje

„I-Shift” tapo dar universalesniu ir lengviau valdomu. Automatinė pavarų dėžė dabar yra su vienos ar dviejų pažemintų pavarų pasirinktimi, taip pat galima papildomai pasirinkti atbulinės eigos pavaras. Jei vežate sunkius krovinius, žinote, kad kartais gali būti sunku pajudėti iš vietos, ypač kalvotoje vietovėje arba esant prastoms eismo sąlygoms. Galiausiai jums gali tekti iškrauti krovinius ar net prašyti vilkiko paslaugų, o tai turi labai didelę neigiamą įtaką jūsų laikui ir našumui. Įrenkite savo „Volvo FM” „I-Shift” su pažemintomis pavaromis, ir šie rūpesčiai liks praeityje. Jūsų galimybė užvesti variklį labai pagerės, o krūvis sankabai sumažės iki 75 procentų, todėl sutaupysite nereikalingų remonto darbų.

Judėkite lėtai, važiuokite taupiai

Judėkite lėtai, važiuokite taupiai

Ar tikrai „I-Shift“ su pažemintomis pavaromis gali padėti taupiai naudoti kurą? Be abejo. Nes anksčiau dažnai tekdavo atsisakyti galimybės taupyti kurą norint lengvai užvesti sunkvežimį. Dėl pažemintų pavarų dabar galime užtikrinti jūsų sunkvežimiui didesnį galinės ašies perdavimo santykį, todėl galite išlaikyti vidutinį kelionės greitį esant daug mažesniems sūkiams, kai vairuojate tinkamais keliais. Todėl galite iki 2 proc. sumažinti degalų suvartojimą.

Puikus valdymas bet kuria kryptimi

Puikus valdymas bet kuria kryptimi

Manevravimas važiuojant mažu greičiu yra vienas sudėtingiausių darbo aspektų. Dėl transmisijos santykio, kuris yra iki 32:1 (ir iki 37:1 atbuline eiga), „I-Shift” su pažemintomis pavaromis leidžia jums važiuoti tokiu lėtu greičiu kaip 0,5–2 km/h. Kontrolė visada jūsų rankose, todėl galite lengvai ir tiksliai pastatyti sunkvežimį, kai ketinate pakrauti ar iškrauti krovinius, taip pat išvengti nelaimingų atsitikimų, kurie gali sugadinti jūsų dieną ir sumažinti našumą. 

Galite atlikti daugiau darbų.

Galite atlikti daugiau darbų.

„I-Shift” su pažemintomis pavaromis padidina sunkvežimio universalumą ir suteikia galimybę jums naudoti tą patį sunkvežimį įvairiomis važiavimo sąlygomis bei skirtingoms užduotims. Važiuojate keliu ir bekele? Reikia nuvežti sunkiausius krovinius? Dirbate dideliame aukštyje? Atliekate specialius darbus esant mažam greičiui? Jokių problemų.

Dėl pažemintų pavarų modulio „I-Shift” matmenys padidėja tik 120 mm ilgio ir 48 kg svorio.

Kokios „I-Shift“ norėtumėte?

Kokios „I-Shift“ norėtumėte?

Dėl programinės įrangos „I-Shift“ galima pritaikyti jūsų vairavimo sąlygoms. Rinkitės vieną iš keturių papildomų paketų: statybvietės, distribucijos, tolimųjų reisų ar sunkiasvorių transporto priemonių. Taip pat rinkitės iš keleto galimybių, pvz., „I-See”, pažemintų pavarų ir papildomo galios nuėmimo įtaiso funkcijas.

Veikdamos kartu, „I-Shift“ ir „I-See“ taupo degalus

„I-See“: sutaupykite daugiau

Važiuodami kalvota vietove net nepajusite, kaip „I-Shift“ veikia su mūsų intuityvia „I-See“ technologija, kad dar labiau sutaupytumėte degalų.

Sužinokite, kaip veikia „I-See“
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Pasirengę draugauti su „I-Shift“?

Išbandykite ją patys. Susisiekite su vietiniu „Volvo Trucks“ prekybos atstovu.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška