Žema kabina nesukels vairuotojui nepatogumo

1,39 metro laisvės

Jeigu pervežate automobilius, jums reikia žemo sunkvežimio. Užteks vietos dar vienam automobiliui ar neužteks – dažnai tėra centimetrų klausimas. Naujojo „Volvo FM“ žema miegamoji kabina yra išties kaip niekad žema – tik 2,61 metro, pasirinkus tinkamą specifikaciją. Jeigu turite įtilpti į europietišką 4 metrų ribą, jūsų kroviniui lieka dar 1,39 metro

Jokių virš stogo kyšančių antenų

Neužgriozdintas stogas

Kad žemas kabinos aukštis būtų iš tiesų naudingas, nieko neturėtų būti ir ant stogo. Todėl visas „Volvo FM“ antenas galima perkelti – WLAN anteną į priekinę lentyną, telefono anteną į prietaisų skydą, o kelių mokesčių sistemos, FM, CB radijo ir „Dynafleet“ antenos gali būti įrengtos kabinos šonuose.

Įlipkite į FM žemą kabiną

Į vidų ir vėl į lauką

Kai tenka kasdien daug kartų įlipti į kabiną ir iš jos išlipti, tas darbas turi būti lengvas. Su „Volvo FM“ taip ir yra, nes dėl labai žemos važiuoklės įlipimo laiptelis yra vos 26 centimetrų aukštyje virš žemės – tai dar priklauso nuo padangų dydžio ir markės. Durys atsidaro visus 90 laipsnių, o įlipimo rankenos padeda įlipti dar lengviau.

FM žemos kabinos matmenys

Iš ko viskas susideda

A. Kabina
B. Rėmas
C. Pakaba
D. 355/50 padangos (pakrauto sunkvežimio)

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Važiuokite žemai

Jeigu jums reikalinga mažo aukščio miegamoji kabina, paskambinkite vietiniam „Volvo Trucks“ prekybos atstovui arba užsukite pas juos. Jie su mielu noru viską aprodys.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška