Kaip atrodo sudvejintos ašies pakėliklis?

Optimalaus važiavimo režimas

Sudvejintos ašies pakėlimas puikiai tinka vairuojant itin pakrautą sunkvežimį į vieną pusę ir grįžtant jam tuščiam. Kai sunkvežimis nepakrautas, paspausdami prietaisų skydelio mygtuką, išjunkite ir pakelkite varančiąją ašį. Vos tik pakrovus sunkvežimį, varančioji ašis automatiškai nusileis ir įsijungs, užtikrindama didžiausią sukibimą ir vairuojamumą. Tai tetrunka 15 sekundžių, todėl nešvaistote vertingo laiko veltui.

Sudvejintos ašies pakėlimo funkcija taip pat sumažina degalų sąnaudas

Sutaupykite iki 4 proc. degalų

Varančiosios ašys sukelia trintį ir pasipriešinimą riedėjimui, todėl padidėja degalų sąnaudos. Atjungdami ir pakeldami nereikalingą ašį, grįždami su pakelta ašimi galite sumažinti degalų sąnaudas iki 4 %. Tai žymiai padidins jūsų pelningumą. 

Sudvejintos ašies pakėlimas

Manevringesnis

Pakėlus ašį, sunkvežimis eksploatuojamas panašiai kaip naudojant 4 x 2 ar 6 x 2 konfigūraciją, todėl apsisukimo spindulys sumažėja ir žymiai padidėja manevringumas. Pavyzdžiui, 6 x 4 su 4,6 m tarpuračiu gali sumažinti apsisukimo spindulį daugiau nei metru.

Didesnis sukibimas

Reikia didesnės traukos? Jei ašies apkrovos apribojimai tenkinami, paspauskite prietaisų skydelio mygtuką ir svorį galėsite perkelti ant vienos varančiosios ašies. Tai galite atlikti netgi važiuodami mažu greičiu.

Prekybos atstovo paieškos priemonės pradinė medžiaga

Pakelkite ašį. Padidinkite pelną

Norėdami išbandyti sudvejintos ašies pakėlimo ypatybę patys, aplankykite vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška