Nuo pirmos dienos „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema padeda pasiekti puikų stabilumą važiuojant dideliu greičiu ir visišką valdomumą judant mažu greičiu. Naujausia sistemos versija pasižymi tam tikromis labai naudingomis savybėmis Jūsų kasdieniam vairavimui. Dabar ją galima daugiau pritaikyti, ji padeda išlaikyti padėtį kelyje ir netgi gali įsikišti, kai aptinka galimą slydimą.

Dinaminio vairavimo sistema Jūsų darbo dienos metu

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema pašalina vairo vibraciją ir atatranką važiuojant nelygiais keliais. Kai važiuojama nedideliu greičiu, vairo jautrumas sumažėja iki 70 procentų – lengviau važiuoti atbuline eiga ir manevruoti mažoje erdvėje. Be to, vairas automatiškai susicentruoja, kai tik Jūs laisviau laikote vairą.

Važiuojant didesniu greičiu sunkvežimis patikimai išlaiko važiavimo kryptį, netgi esant prastai kelio dangai ir stipriems šoniniams vėjams. Ši technologija veikia su sunkvežimio hidrauliniu vairo stiprintuvu ir elektroniniu būdu reguliuojamu elektriniu varikliu, kuris nuolat koreguoja vairavimą ir, kai reikia, suteikia papildomą sukimo jėgą.

Mažiau laiko nuostatų reguliavimui

Mažiau laiko nuostatų reguliavimui

Naudodami „Volvo“ dinaminio vairavimo sistemą galite greitai pasirinkti vairavimo nuostatas kabinos meniu ir pasirinkti savo kelionę. Jūs taip pat vienu mygtuko palietimu galite įjungti važiavimo juostos kontrolės sistemą, priklausomai nuo to, kur važiuosite. Stabilumo kontrolės sistema visada veikia fone.

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su asmeninėmis nuostatomis

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su asmeninėmis nuostatomis

Ši funkcija leidžia pritaikyti vairo jautrumą naudojant dinaminio vairavimo sistemos išankstinių nuostatų meniu. Jūs galite rinktis įvairius iš anksto nustatytus režimus arba individualiame meniu visiškai pritaikyti vairavimo nuostatas.

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su pagalbine stabilumo sistema

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su pagalbine stabilumo sistema

Jeigu Jūsų sunkvežimis pradeda vos šiek tiek slysti, tuomet įsijungia „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su stabilumo kontrolės sistema ir padeda Jums ištiesinti ir stabilizuoti transporto priemonę. Įvairiose vietose esantys jutikliai stebi sunkvežimio sukimosi greitį.

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su pagalbine juostos laikymosi sistema

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su pagalbine juostos laikymosi sistema

Kai važiuojate didesniu kaip 55 km/h greičiu, įsijungia pagalbinė nukrypimo nuo važiuojamosios juostos įspėjimo sistema. Sistema vaizdo kamera stebi transporto priemonės padėtį. Kai nustato, kad galima išvažiavimo iš dabartinės kelio juostos rizika, aktyvinamas vairas ir padedama sugrįžti prie norimos krypties. Jeigu reikalinga papildoma pagalba, vairuotoją įspėja vibruojantis vairas, o ne įspėjamasis signalas.

Vairavimas be pastangų bet kokiu greičiu

Vairavimas be pastangų bet kokiu greičiu

Važiuojant dideliu greičiu, „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema padeda išlaikyti stabilumą ir kryptį. O kai reikia lėtai ir atsargiai manevruoti, vairui, kad ir koks būtų krovinys, suteikiama daugiau jėgos. Iš tiesų, esant šioms aplinkybėms, „Volvo FM“ galima vairuoti vienu pirštu.

Važiuoti atgal dabar taip pat lengva, kaip ir į priekį

Važiuoti atgal dabar taip pat lengva, kaip ir į priekį

Mes pasirūpinome, kad vairuoti pilnai pakrautą sunkvežimį atbuline eiga būtų kur kas lengviau. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema užtikrina tikslumą bei vairavimą minimaliomis pastangomis, kai vairas automatiškai sugrąžinamas į neutralią padėtį. Kryptinis stabilumas yra pagerintas, tad galite atbuline eiga važiuoti nenukrypdami nuo kurso.

Tiesiai lyg strėlė bet kokiomis sąlygomis

Tiesiai lyg strėlė bet kokiomis sąlygomis

Kurso koregavimas, kurio prireikdavo paspaudus stabdžius ant nelygaus paviršiaus? Nebereikia. Trankymas dėl duobių, kelio provėžų ir ženklinimo elementų? Beveik nejuntamas. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema netgi kompensuoja stipraus šoninio vėjo poveikį. Tad nebespauskite vairo taip smarkiai – sunkvežimis kryptį pakeis tik tada, kai patys to panorėsite.

Dinaminis vairavimas

Dinaminis vairavimas

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su asmeninėmis nuostatomis padaro jus atsakingą. Jūs nustatote vairo jautrumą, atitinkantį vairavimo sąlygas ir jūsų pageidavimus. Jūs pasirenkate iš anksto nustatytą arba visiškai pritaikytą nuostatą. Todėl galite turėti tiksliai tokią vairavimo patirtį, kokią norite turėti.

Venkite slydimo

Venkite slydimo

VDS su stabilumo kontrolės sistema sumažina slydimo eismo įvykių riziką. Jeigu sistema nustato slydimą, ji iškart švelniai padeda vairuoti. Tai padeda stabilizuoti transporto priemonę, netgi prieš sužinant, kad kažkas vyksta.

Išlikite savo eismo juostoje

Išlikite savo eismo juostoje

VDS su važiavimo juostos kontrolės funkcija sumažina virtimo ir susidūrimo su kitomis transporto priemonėmis riziką. Jeigu sunkvežimis netyčia artėja prie kelio juostos žymėjimų, jums švelniai padedama sugrįžti prie važiavimo numatyta kryptimi. Pagalba vos pastebima, bet saugumas perkeliamas į naują lygį.

Sveiki atvykę į naująją kabiną

Sveiki atvykę į naująją kabiną

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su nuotolinio valdymo funkcija leidžia valdyti sunkvežimį nuotoliniu būdu. Tai puikiai tinka, kai reikia pakartotinai trumpai pavažiuoti sunkvežimiu ir dirbti ne kabinoje. Pagerėja jūsų našumas, ir, be abejo, jūsų darbo diena tampa daug lengvesnė.

Nuotolinio valdymo funkcija

Pasirengę išbandyti dinaminį vairavimą?

Užvažiuokite į vietinę „Volvo Trucks“ prekybos atstovybę.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška