Išskirtinė technologija

Mūsų patentuotą technologiją sudaro įprastas hidraulinis vairo stiprintuvas ir elektros variklis, sumontuotas prie vairo mechanizmo. Elektrinis valdymo blokas (ECU) nuolat apdoroja iš kelių jutiklių gaunamą informaciją ir nustato, kur sunkvežimis važiuoja ir ką vairuotojas ketina daryti. Variklio valdymo signalai siunčiami 2000 kartų per sekundę, naudojant sukimo momento persidengimo principą, kad būtų pakoreguoti netyčiniai valdymo judesiai ir prireikus vairui suteiktas papildomas sukimo momentas.

Nuo šiol „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema gali būti montuojama bet kokią ašių konfigūraciją turinčiuose sunkvežimiuose, įskaitant turinčius dvi priekines ašis.

Vaizdo siužetas, kaip veikia „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema

Kaip veikia „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema

Stabilumas ir tikslus vairavimas važiuojant bet kokiu greičiu

Besvoris vairavimas bet kokiu greičiu

Važiuojant dideliu greičiu, „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema padeda išlaikyti stabilumą ir kryptį. O kai reikia lėtai ir atsargiai manevruoti, vairui, kad ir koks būtų krovinys, suteikiama daugiau jėgos. Sakydami, kad „Volvo FM“ galima vairuoti vienu pirštu, mes nė kiek nejuokaujame.

Stabilumas ir tikslus vairavimas netgi važiuojant atbuline eiga

Atgal. Ne taip lengva kaip į priekį.

Mes pasirūpinome, kad vairuoti pilnai pakrautą sunkvežimį atbuline eiga būtų kur kas lengviau. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema užtikrina tobulą tikslumą bei vairavimą su minimaliomis pastangomis ir automatiškai sugrąžina vairą į neutralią padėtį. Kryptinis stabilumas yra pagerintas, tad galite atbuline eiga nuvažiuoti daugiau nei 100 m nenukrypdami nuo kurso. 

Stabilus, tarsi traukinys bet kokiomis sąlygomis

Tiesiai lyg strėlė bet kokiomis sąlygomis

Kurso koregavimas, kurio prireikdavo paspaudus stabdžius ant nelygaus paviršiaus? Nebereikia. Trankymas dėl duobių, kelio provėžų ir ženklinimo elementų? Beveik nejuntamas. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema netgi kompensuoja stipraus šoninio vėjo poveikį. Tad nebespauskite vairo taip smarkiai – sunkvežimis kryptį pakeis tik tada, kai patys to panorėsite.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Vairuokite dinamiškai

Užsukite pas vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą ir sudalyvaukite mažiausiai jėgų reikalaujančiame bandomajame važiavime.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška