Lengvai apibūdinama važiuoklė kiekvienai transportavimo užduočiai

Koks tas jo universalumas?

Labai didelis. Degalų bakai gali būti bet kurioje pusėje. Galime pakeisti įrankių dėžių, degalų ir „AdBlue“ bakų vietą. Galinio rėmo ilgis gali būti parenkamas 50 mm intervalais. Siūlome įvairius ratų bazių variantus. Visa tai galime padaryti jau gamykloje, tiksliai pagal jūsų reikalavimus.

Žiūrėkite važiuoklės konfigūraciją
„Volvo FM“ specialiai gamykloje pritaikytas jums

Gamyklos garantija

Jūsų „Volvo FM“ bus unikalus. Gavusi užsakymą, gamykla optimizuos jūsų specifikacijas. Jeigu sunkvežimis bus naudojamas labai sunkiems darbams, važiuoklė gamykloje gali būti pagaminta pagal individualius reikalavimus. Visa tai didina kokybę, sumažina pristatymo trukmę ir suteikia jums visapusišką garantiją – gaunate visą „Volvo“ paketą.

Su „Volvo“ antstatų montavimo sąsaja viskas paprasčiau

Sumaniai išvedžioti laidai

„Volvo FM“ antstatų montavimo sąsaja leidžia antstato montuotojui patekti į sunkvežimio elektros sistemą ir pritaikyti funkcijas. Ši sąsaja ne tik tiekia galią papildomai įrangai, bet ir suteikia galimybę vairuotojui valdyti įrangą per prietaisų skydą ir nuotolinio valdymo pultą.

Daugiau apie antstatų montavimo sąsają
„Volvo FM“ su padidintos apkrovos ašimis

Ašių ekonomiškumas

Padidinome ašių keliamąją galią, kad „Volvo FM“ būtų dar universalesnis. Dėl mažo važiuoklės aukščio ir stipresnių ašių konfigūracijų tampate pajėgūs rasti optimalų sprendimą ir imtis tokių užduočių, kurios neįkandamos jūsų konkurentams, taip pat efektyviau atlikti kitus užsakymus.

Prekybos atstovo paieškos priemonės pradinė medžiaga

Tiek daug variantų

„Volvo FM“ toks universalus, kad galite susikomplektuoti jį tiksliai tokį, kokio jums reikia. „Volvo Trucks“ prekybos atstovas padės jums susikomplektuoti patį tinkamiausią variantą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška