Degalus taupantys „Volvo“ „Euro 6“ dyzeliniai varikliai

Mūsų taupiausiai degalus naudojantys varikliai

Mūsų variklių serija buvo kuriama taip, kad padėtume jums sutaupyti degalų ir nenukentėtų techninės savybės. Mes optimizavome degimo kameros geometriją. Sukūrėme vertikalius, centre išdėstytus purkštukus. Pagerinome dujų užpildymo koeficientą...

Apie savo techninius pasiekimus galėtume kalbėti dar ilgai. Bet svarbiausias dalykas yra teigiamas šių inovacijų poveikis jūsų finansiniams rodikliams. Ir aplinkai.

Susipažinkite su mūsų varikliais
Degalus taupanti „I-Shift“ pavarų dėžė

„I-Shift“ – paprasta, patikima ir puikiai taupanti degalus sistema

„I-Shift“ užtikrina didžiausią efektyvumą ir našumą, fiksuodama sunkvežimio masę, kelio nuolydį, greitį bei pagreitį ir atitinkamai reaguodama į šiuos rodiklius. Ši transmisija, lyginant su mechanine pavarų dėže, sutaupo iki 5 % degalų. O jeigu dar pasitelksite inercijos technologiją „I-Roll“, galėsite sutaupyti iki 7 %. Ja naudotis labai lengva.

Susipažinkite su „I-Shift“
„I-See“ gali sumažinti degalų sąnaudas iki 5 %

„I-See“ – gaukite mažesnes sąskaitas už degalus

Jums važiuojant „I-See“ naudoja duomenis apie kelio nuolydį, pagal kuriuos valdo sunkvežimio greitį ir pavarų perjungimą, kad degalai būtų naudojami kuo efektyviau. Ši sistema išnaudoja sunkvežimio kinetinę energiją ir taip gali sumažinti jūsų degalų sąnaudas iki 5 %.

Tinkamos padangos ir tinkamai sureguliuoti ratai gali sutaupyti degalų

Sureguliuokite ratus. Sutaupykite dar daugiau

Pasirinkus tinkamas padangas, jas tinkamai pripūtus ir sureguliavus ratus bei ašis, degalų sąnaudas galima sumažinti iki 14 %. Europoje mūsų atliktų tyrimų duomenimis, net dviejų iš trijų sunkvežimių ašys ir ratai yra sureguliuoti netinkamai. Todėl įdėjus visai mažai pastangų galima pasiekti labai daug.

„Fuel Advice“ padeda taupyti degalus

Patarimai apie degalus – taupykite nuolatos

Visada pasiekite degalų naudojimo efektyvumo tikslus. Dirbkite vis efektyviau ir stebėkite, kaip rodikliai gerėja. Užsisakykite mūsų patarimų apie degalus paslaugą ir jums bus priskirtas asmeninis degalų konsultantas. Reguliari analizė, profesionalūs patarimai ir laiku teikiama pagalba padės pajausti taupymo poveikį labai greitai, o ilgainiui išmokti taupyti dar geriau.

Kiek „Fuel Advice“ gali padėti sutaupyti?
„Dynafleet“ ir vairuotojų mokymas gali padėti jums sutaupyti iki 7 % degalų

Atraskite duomenų galią

„Dynafleet“ ir vairuotojų mokymas gali padėti jums sutaupyti iki 7 % degalų. 

„Dynafleet“ – stebėkite degalų naudojimo efektyvumą

Susipažinkite su mūsų išmaniąja parko valdymo sistema. Stebėkite savo sunkvežimių ir vairuotojų darbo rodiklius realiuoju laiku ir naudokitės automatiškai generuojamais degalų naudojimo efektyvumo reitingais. Tada palyginkite, įžvelkite tendencijas ir priimkite pelningumą didinančius degalų taupymo sprendimus.

Išbandykite „Dynafleet“>

 

Vairuotojų mokymas – maži pakeitimai, dideli sutaupymai

Mūsų kursai apie ekonomišką vairavimą padės kuo geriausiai išnaudoti kiekvieną degalų lašą. Kursai yra „Volvo Trucks“ vairuotojų tobulinimosi programos dalis, juose kalbama apie laiko patikrintus sisteminius principus, kurie padeda įsisavinti ekonomiškus važiavimo būdus ir taupant pasiekti ilgalaikių rezultatų. Geriausių rezultatų pasiekiama kartu naudojant „Dynafleet“ ataskaitas.

„Volvo“ vairuotojų mokymas >

 

Oro srauto sistemos taupo degalus ir sumažina emisijas

Oro aptakų paketas

Oro aptakų paketas degalų ekonomiją gali pagerinti iki 8 %. Jis sumažina sūkuriavimą, oro pasipriešinimą ir nukreipia vėją nuo priekabos. Šis paketas ne tik taupo degalus ir pinigus, bet ir mažina CO2 emisiją, o tai labai naudinga aplinkai.

VT

Gera pradžia – pusė darbo

Norint sėkmingai taupyti degalus, svarbu viską daryti teisingai nuo pat pradžių. „Volvo Trucks“ prekybos atstovas puikiai išmano apie degalų taupymą. Kodėl nepaprašius jų pagalbos?

Artimiausios prekybos atstovybės paieška