Visa pakaba buvo perdaryta ir tiksliai sureguliuota. Viską pakeitėme, atnaujinome arba patobulinome, kad valdomumas būtų dar geresnis.

Niklas Fröjd

„Volvo Trucks“ transporto priemonių dinamikos specialistas

„Volvo FM“ – geresnis vairavimo stabilumas

Stabilus it traukinys

Perdarius priekinės linginės pakabos geometriją sumažėjo vertimo jėgos ir smarkiai pagerėjo vairavimo stabilumas, tad galite kiekvienoje situacijoje jaustis tikru padėties šeimininku. Dėl geresnės priekinės pakabos taip pat sumažėjo kurso koregavimo poreikis – sunkvežimis klusniai laikosi reikiamos krypties tiek greitkelyje, tiek staigiuose posūkiuose.

„Volvo FM“ – mažesnis per didelis pasukamumas

Jėgų kontroliavimas

Pakeitėme ir galinę pneumatinę pakabą. „Volvo“ patentuotos konstrukcijos pakaba priešais ašį turi stabilizatorius, kurie neleidžia nepageidautinoms kelio jėgoms persiduoti į rėmą. Tokia konstrukcija taip pat kontroliuoja priekabos jėgas, kad sunkvežimis nebūtų per daug pasuktas įvažiuojant į kelio vingį. 

„Volvo FM“, legendinis špagatas

„Volvo" dinaminio vairavimo sistema

Reikšmingiausias išradimas nuo vairo stiprintuvo laikų. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema naudoja sukimo momento persidengimo principą, kad būtų pakoreguoti netyčiniai vairo judesiai ir, kai reikia, suteiktas papildomas sukimo momentas. Taip buvo pasiektas tobulas stabilumas važiuojant dideliu greičiu, visiškas valdomumas judant mažu greičiu ir nepaprastai sumažėjęs raumenų įtempimas.

VT

Nepasitikėkite vien mūsų žodžiais

Pajauskite pasaulinės klasės valdomumą patys. Aplankykite vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą – jie mielai duos jums raktelius.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška