„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema iki 85 % sumažina įtampą, tenkančią vairuotojo sprandui, nugarai ir pečiams

„Volvo" dinaminio vairavimo sistema

Važiavimas tapo iš esmės kitoks. Traukinį primenantis stabilumas važiuojant dideliu greičiu. Valdymas be jokių pastangų judant mažu greičiu. Ir tobulas tikslumas riedant atbuline eiga. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema iki 85 % sustiprina vairo sukimo jėgą, todėl sprandui, nugarai ir pečiams tenkanti įtampa smarkiai sumažėja.

„Volvo" dinaminio vairavimo sistema
„Volvo" dinaminio vairavimo sistema

„I-Shift“ – išmaniausia pasaulyje pavarų dėžė

Paprasta, patikima ir itin efektyvi „I-Shift“ iš esmės pakeitė supratimą apie sunkvežimių vairavimą. Vairuotojai ją mėgsta, nes nebėra sunkios sankabos, nebereikia galynėtis su pavarų svirtimi, o kiekviena pavara perjungiama pačiu laiku. Ji taip pat padeda sutaupyti iki 5 % degalų, todėl šią transmisiją mėgsta ir operatoriai.

Pereikite prie „I-Shift“
Naujieji „Volvo FM“ reiškia didesnę naudingąją apkrovą

Daugelis sunkvežimių dabar yra pasunkėję. Bet ne šitas. Parengę svorio optimizavimo programą, padėjome „Volvo FM“ atsikratyti 75 kilogramų, neprarandant jokių gerų savybių, nes programa pritaikoma pagal kiekvieno sunkvežimio paskirtį.

Sunkvežimio bendrajai masei artėjant prie 18 tonų, kiekvienas papildomas vilkiko kilogramas dėl pusiausvyros naudingąją apkrovą sumažina trimis kilogramais. Tai reiškia, kad „Volvo FM“ „numestas“ svoris leido laimėti tris kartus daugiau naudingosios apkrovos – 225 kilogramus. Viskas tam, kad darbuotumėtės našiau. Ir važiuotumėte pelningiau.

Tobula vairuotojo aplinka naujajame „Volvo FM“

Tobula aplinka – darbui ir poilsiui

Nuo pat akimirkos, kai įlipate į „Volvo FM“ (pasinaudodami labai žemu įlipimo laipteliu), iki paskutinės darbo minutės galite darbuotis labai našiai, nes viskas taip sukurta. O dienos pabaigoje jausitės kur kas geriau.

Pažvelkite į kabinos vidų
„Dynafleet“ padeda pasiekti didžiausią galimą našumą

„Dynafleet“ – pasiekite didžiausią našumą

Vietos, kroviniai ir lygiai. Vairuotojo laikai. Emisijos ataskaitos. Degalų sąnaudos. „Dynafleet“ leidžia jums realiuoju laiku stebėti visus savo sunkvežimius. Jums sudaromos sąlygos pasiekti didžiausią darbo našumą ir priimti pelną didinančius sprendimus.

Išbandykite „Dynafleet“
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Būkite našesni

Pasikalbėkite su vietiniu „Volvo Trucks“ prekybos atstovu. Jie padės jums gauti didžiausią naudą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška