„Volvo FM“ kabinų specifikacijos

  • Kabinų matmenys
  • Kabinų savybės

  

Kabinų matmenys

Dieninė kabina

Dieninė kabina (FM-DAY) su patogia ir ergonomiška vairuotojo zona. Vidaus aukštis 157 centimetrai: aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 114 cm.

Miegamoji kabina

Miegamoji kabina (FM-SLP) – patogi nakvynės vieta vienam asmeniui. Vidaus aukštis 157 centimetrai: Aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 114 cm.

Žema miegamoji kabina

Virš žemos miegamosios kabinos (FM-LSLP) yra papildomos vietos kroviniui. Vidaus aukštis 147 centimetrai: Aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 104 cm.

„Globetrotter“ kabina

„Globetrotter“ (FM-HSLP) kabinoje gali patogiai nakvoti vienas arba du asmenys. Kabinos viršutinėje dalyje yra papildomų daiktadėžių. Vidaus aukštis 196 centimetrai: Aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 153 cm.

„Globetrotter LXL“ kabina

„Globetrotter LXL“ (FM-XHSL) kabinoje gali patogiai nakvoti vienas arba du asmenys. Kabinos viršutinėje dalyje yra papildomų daiktadėžių. Vidaus aukštis 210 centimetrų: Aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 167 cm.

 

Kabinų savybės

Kabinos keturių taškų pakaba
Rinkitės spyruokles su slopintuvais, universalią ar pneumatinę pakabą su automatiniu lygio valdymu. 

Oro įleidimo angos
Oro įleidimo angos įrengtos kairėje pusėje (galima rinktis aukštesnę arba žemesnę padėtį). Be to, galima rinktis priekinėje dalyje įrengtą oro įleidimo angą.

Kabinų spalvos
Rinkitės iš maždaug 650 variantų.

Vairuotojo sėdynė
Galima rinktis vieną iš trijų patogumo lygių: „Standard“, „Comfort“ ir „Deluxe“. Kiekvienam galima rinktis norimus apmušalus. Bendras sėdynės išilginio reguliavimo tarpsnis – 200 mm, vertikalaus – 100 mm. Standartinė vairuotojo sėdynė yra su galvos laikikliu, su atlošiama ir reguliuojama nugaros atrama, reguliuojamas jos aukštis ir išilginė padėtis, reguliuojama juosmens atrama bei sėdynės atlošimo kampas. 

Keleivio sėdynė
Būna dviejų skirtingų tipų: „Standard“ ir „Comfort“. Abiems galima rinktis norimus apmušalus. Standartinėse keleivio sėdynėse yra galvos atramos. 

Gultai
Apatinio gulto matmenys 70 × 200 cm.
Kabinoje naudokite 16 cm čiužinį su spyruoklėmis maišeliuose išskirtiniam patogumui užtikrinti. Rinkitės iš trijų skirtingų variantų: minkštas, pusiau standus ir standus.
Galima įsigyti čiužinio apsauginio apdangalo du variantus, todėl ant jo itin patogu miegoti ir gultą lengva pakloti. 
Viršutinio „Comfort“ gulto matmenys: 70 × 190 centimetrų arba 60 × 190 centimetrų

 

Vidinės daiktadėžės
Virš priekinio stiklo yra du daiktų skyriai su nuleidžiamomis durelėmis ir keturios ISO angos, kurių viena skirta tachografui. Miegamojo kabinoje ir „Globetrotter“ kabinoje po gultu rasite du didelius daiktų laikymo skyrius, kurie prieinami iš išorės, miegamojo dalyje rasite dvi daiktadėžes žurnalams ir mažiems daiktams. Prietaisų skyde yra keturios atviros daiktadėžės, maža daiktadėžė, DIN laikymo anga, dėtuvė ir laikiklis buteliams.

Išorinės daiktadėžės
Iš išorės pasiekiamas daiktadėžes galima rasti už keleivio ir vairuotojo sėdynių.

Stoglangis
Kabinoje įrengtas stoglangis, kurį galima atidaryti 50 milimetrų. Viduje yra perforuota užuolaida, kuri yra kaip tinklelis nuo vabzdžių, kai stoglangis atidaromas. Stoglangis gali būti valdomas rankiniu būdu arba elektra (pasirenkamai).

Vairas
Vairas yra dviejų dydžių – 450 arba 500 mm skersmens, tai priklauso nuo sunkvežimio specifikacijų. Vairo vertikalaus reguliavimo intervalas – iki 90 mm, jo pasvirimo kampo reguliavimo intervalas – 28 laipsnių. Vairą galima įsigyti su oro pagalve arba be jos. Vaire integruotais valdikliais galima saugiai ir patogiai valdyti pastovaus greičio palaikymo sistemą, garso signalą, telefoną ir vairuotojo informacijos bei pagalbinės informacijos ekrane esančias funkcijas.


Klimato kontrolės sistema
Galima rinktis vieną iš dviejų klimato sistemų, kurios patenkins visus poreikius:

  • Rankiniu būdu valdomas oro kondicionierius (MCC).
  • Oro kondicionierius su automatine temperatūros kontrole (ECC/ECC2). 

Klimato kontrolės sistema gali būti su kabinos ir autonominiu kabinos šildytuvais.

Sėdynių apmušalai

„Robust“ Tekstilė, tekstilė / vinilas arba oda
Dinamika Tekstilė, tekstilė / vinilas arba oda
„Progressive“ Minkšta tekstilė arba oda
Visas patogias sėdynes galima užsisakyti su vėdinimo funkcija.

Sienų apmušalai

„Robust“ Vinilas
Dinamika Tekstilė
„Progressive“ Tekstilė
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Jauskitės kaip namie

Įsitaisykite patogiai. Išmėginkite sėdynę. Gultą. Apžiūrėkite visas dėtuves. Nepatikėsite, kiek ten daug vietos!

Artimiausios prekybos atstovybės paieška