„Volvo FM“: 100 % eksploatacinės parengties pažadas, sudarius „auksinę“ sutartį

100 % eksploatacinė parengtis – garantuotai

Aukštos klasės dizainas, aukščiausios kokybės komponentai, pažangios paslaugos ir platus pagalbos tinklas. Pridėkite mūsų telematikos technologiją bei Auksinę „Volvo“ sutartį, ir štai jums šimtaprocentinės eksploatacinės parengties garantija. Tai reiškia, kad sunkvežimiu galėsite naudotis visada, kada jo prireiks. O jeigu ne, mes parūpinsime jums kitą sunkvežimį arba išmokėsime finansinę kompensaciją.

Pagerinkite savo eksploatacinę parengtį
telematics

TELEMATIKOS SĄSAJA – KARTU VAŽINĖJANTIS TECHNIKAS

Ši išradinga technologija leidžia servisui matyti informaciją apie variklį, ridą ir degalų sąnaudas. Technikai taip pat gali matyti gedimų diagnostikos kodus ir stebėti svarbių komponentų būseną (stabdžių trinkelių, sankabos, akumuliatoriaus ir t. t.). Toks stebėjimas sumažina neplanuotų prastovų skaičių. Be to, jums atvykus į servisą, darbuotojai jau lauks visiškai pasirengę, todėl į kelią sugrįšite per trumpiausią įmanomą laiką.

„Volvo Action Service“: galima susisiekti vienu mygtuko paspaudimu

„Volvo Action Service On-Call“ – tiesiog paspauskite mygtuką

Sunkvežimis staiga sugedo tolimame užkampyje? Paspauskite „VAS On-Call“ mygtuką ir jus automatiškai sujungs su operatoriumi, kalbančiu jūsų kalba (ji nustatoma pagal tai, kokiai šaliai priklauso į skaitmeninį tachografą įstatyta kortelė). Operatorius žinos tikslią jūsų buvimo vietą, jūsų važiuoklės numerį ir galės perduoti visus gedimų diagnostikos kodus technikui. Laukite ramiai, nes mes jau skubame į pagalbą.

Gaukite VAS mygtuką
„Volvo FM“ su novatoriška saugos funkcija

Mažiau avarijų. Daugiau eksploatacinės parengties

Mes tiesiog pametę galvą dėl saugos. Ji glūdi mūsų genuose. Ir ji yra esminis principas, kuriuo vadovaujamės kurdami bet kurį „Volvo“ sunkvežimį. Kuo mažiau avarijų nutinka, tuo daugiau laiko jūsų sunkvežimis (ir vairuotojas) praleidžia kelyje. Novatoriškos „Volvo FM“ saugos funkcijos saugo sunkvežimį, vairuotoją ir kitus eismo dalyvius.

Gyvybes gelbstinčios funkcijos
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Norite 100 % eksploatacinės parengties?

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas apie eksploatacinės parengties gerinimą žino viską. Užsukite pas juos arba paskambinkite.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška