Statybų gigantas

Tvirtas, masyvus ir labai stiprus.

„Volvo FMX“ yra mūsų visų laikų tvirčiausias sunkvežimis. Jis toks ir atrodo. Priekis masyvus ir labai stiprus. Be to, jis gerai apgalvotas. Panaudojome smūgius sugeriančias medžiagas ir sukūrėme skydus, kuriuos galite pakeisti patys. Taigi mažiau laiko praleisite servise ir daugiau darbe.

„Volvo FMX“ kabinos vidus su vairu paveikslėlyje

Nieko, kas blaškytų jūsų dėmesį. Viskas, ko reikia, kad darbas būtų atliktas. Toks yra „Volvo FMX“ vidus. Aiškios linijos, gerai apgalvoti prietaisai ir puikiai sukonstruota sėdynė. Taip pat daug vietos jūsų daiktams. Ir praktiškai nesutepama spalva, kurią vadiname „Raven“.

Keliu važiuojančio FMX vaizdas iš šono

Degalų naudojimo efektyvumas, be išlygų

Optimizuotas variklis. Automatiškai suaktyvinama traukos kontrolė. Degalus tausojanti važiuoklė. Sumaniai veikianti transmisija. Degalų naudojimo efektyvumas – neatsiejama „Volvo FMX“ esybės dalis.

Kiek galėtumėte sutaupyti?
Projektuojant didelis dėmesys skirtas tvirtumui

Gryni raumenys

Didesnis. Stipresnis. Tvirtesnis. „Volvo FMX“ yra tvirčiausias mūsų kada nors pagamintas sunkvežimis.

Sužinokite, koks tvirtas yra „Volvo FMX“
Ilgesnė eksploatacinė parengtis: sunkvežimis, kuris dirba sunkiuosius darbus

Eksploatacinė parengtis – ji nuolat mūsų mintyse

Prastovos suvalgo jūsų pelną. Todėl „Volvo FMX“ visas sukurtas taip, kad galėtų nesitraukti iš statybų aikštelės, kur jam ir priklauso būti.

Kaip galime tai įgyvendinti?
Sukurtas didesniam judrumui: „Volvo FMX“ dirbant

Išskirtinis judumas

„Automatic Traction Control“. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema. Sveikiname sulaukus naujos statybų sunkvežimių judumo eros.

Judrumo kūrimas
„Volvo FMX“ konstrukcijos ypatybės padeda padidinti našumą

Ką daryti, kad padidėtų vairuotojų darbo našumas?

Sukonstruokite važiuoklę, kuri nebijo nelygaus kelio. Užtikrinkite judumą, kuris leidžia vairuotojams dirbti patogiai. Ir padėkite vairuotojams patobulinti vairavimo bekelėje įgūdžius.

Būkite našesni
VT

Pamatykite „Volvo FMX“ iš arčiau

Užduokite klausimą. Raskite dalį. Užsisakykite paslaugą. Susikomplektuokite idealų sunkvežimį. Visa tai padaroma pas vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška