Kuo daugiau jį naudosite, tuo geriau atrodys.

Asokas Georgesas

Išorės dizaineris, „Volvo Trucks“

Dizaino savybės prisideda prie sunkvežimio tvirtumo: „Volvo FMX“ matoma prošvaisa

Didesnis. Geresnis. Stipresnis

Visi pažįstami „Volvo FMX“ elementai yra išlikę, tik jie buvo patobulinti ir pagerinti. Apsauginis rėmas stipresnis ir didesnis, tvirtesnikampiniai buferiai. Centrinis vilkimo įtaisas pagamintas iš ketaus ir gali traukti iki 32 tonų. O nauji priekiniai žibintai įrengti aukščiau, kur yra mažesnis pavojus, kad jie bus pažeisti.

„Volvo FMX“ kėbulo elementai sukurti taip, kad būtų lengva nuimti ir pakeisti

Laiką taupanti konstrukcija

Atkreipkite dėmesį į matomus tvirtinimo taškus ant kampinių buferių ir korpuso skydų. Jie ne tik akcentuoja tvirtą sunkvežimio išvaizdą, bet ir suteikia galimybę prireikus patiems greitai pakeisti skydus. Tai atspindi mūsų filosofiją, kad reikia didinti funkcionalumą ir mažinti laiko sąnaudas servise.

„Volvo FMX“ buferis: tvirtas ir praktiškas

Priekis – viskas dėl eksploatacinės parengties

Polipropilenu dengtas plieno buferis yra sukurtas atlaikyti praktiškai viską, ką galima į jį sviesti (arba į ką galima įvažiuoti). Taip pat galite užsisakyti du apsauginius gaubtus galingiems dvigubiems ksenono žibintams. O stora 3 milimetrų apsauginė plokštė gerai apsaugo dugną. Taigi, koks bebūtų darbas, „Volvo FMX“ rieda pirmyn.

Sužinokite daugiau apie priekį
„Volvo FMX“ įlipimo laiptelis

Sukurta darbui statybose

Kadangi vairuojate statybvietėse, jums tenka dažnai išlipti iš kabinos ir vėl įlipti. Žemas, nulenkiamas įlipimo laiptelis šį veiksmą palengvina, o neslidus paviršius užtikrina saugumą. Ploni veidrodžių laikikliai neužstoja vaizdo į priekį, o aukštai įrengta oro įsiurbimo anga pagerina matomumą atgaline kryptimi. Ir nieko baisaus, jeigu priekinį stiklą aptaško purvas – galite nesunkiai užlipti ant kabinos priekio ir jį nuvalyti. Visos detalės apgalvotos atsižvelgiant į jūsų ir sunkvežimio darbo specifiką.

Išorės vaizdas 360° kampu

Toliau pateikiama interaktyvioji kabinos apžvalga. Spustelėkite teksto langelius ir skaitykite daugiau. Dar geresnei patirčiai užtikrinti spustelėkite „Visame ekrane“. Aprašytos savybės ir funkcijos yra bendrojo pobūdžio ir jūsų konkrečiam sunkvežimiui gali skirtis.

Rinkitės kurią nors iš daugiau nei 650 spalvų. Visi dažai ekologiški.

Galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės vykti į jokį kitą dažymo cechą – tiesiog nurodykite, kokios „Volvo“ kabinos spalvos pageidaujate. Galite rinktis iš daugiau nei 650 skirtingų spalvų ir atspalvių. Ir jei ieškomos spalvos nerastumėte, praktiškai bet kokią spalvą galėtume išgauti maišydami skirtingų spalvų dažus.

Norite pamatyti, kaip atrodys jūsų kabina? Pasinaudokite kabinos spalvų modeliavimo programa.

Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio ekranas gali netiksliai rodyti spalvas. Norėdami pamatyti dažų pavyzdžius tiesiogiai, apsilankykite „Volvo“ prekybos atstovybėje. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad skirtingiems modeliams ir skirtingose rinkose galimos ne visos spalvos. Paveikslėlyje matomas sunkvežimis, nudažytas parinkus didžiausią galimą dažų lygį.

Šioje kabinos spalvų modeliavimo programoje yra visos pardavimo sistemoje prieinamos spalvos. Daugybę vientisų spalvų taip pat galima rinktis su skaidriu dengiamuoju sluoksniu. Jei nepavyksta rasti pageidaujamos spalvos, kreipkitės į „Volvo“ prekybos atstovybę.