„Volvo FMX“ spalva

Tai ne juoda. Tai „Raven“

Specialiai „Volvo FMX“ vidui sukūrėme savitą juodai rudą spalvą. Pavadinome ją „Raven“ (varnas). Ši spalva atsparesnė dėmėms, todėl puikiai tinka darbui statybose.

„Volvo FMX“ informacinis skydelis

Informacija vienu žvilgsniu

Prietaisų skyde svarbi informacija rodoma priekyje ir centre, o rečiau naudojami valdikliai išdėstyti toliau. Perkeliamieji jungikliai leidžia vairuotojui pasirinkti, kurios funkcijos turėtų būti arčiausiai vairaračio.

„Volvo FMX“ funkcijos

Būtinos funkcijos – visai prie pat

Keletas mygtukų iš valdymo svirčių buvo perkelti į valdiklius, įtaisytus vairaratyje. Mygtukai logiškai sugrupuoti pagal funkcijas ir juos lengva užčiuopti pirštais.

Daug daiktadėžių

Daugybė vietos daiktams

Erdvias daiktadėžes kabinos priekyje, po gultu, gale ir išorėje galima tiksliai pritaikyti jūsų poreikiams. Elektrinė džiovyklė telpa ant viršutinio gulto arba kabinos sienos ir puikiai praverčia prireikus greitai išsidžiovinti drabužius, rankšluosčius arba batus.

Visur aplink įrengta daugybė dėtuvių leidžia tvarkingai rūšiuoti reikalingas priemones, pavyzdžiui, dokumentus. Taip pat yra patogus lovelis prietaisų skydo viršuje visokiems smulkiems daiktams. Yra vietos rašikliams bei telefonui ir USB lizdas. Yra netgi atlenkiamas butelio laikiklis.

„Volvo FMX“ vairas

Puikus vairas

Vairą lengva reguliuoti, yra daug vietos keliams. Ergonomiška konstrukcija leidžia įvairius vairo laikymo būdus, kad visą dieną jaustumėtės patogiai. O jeigu norite šiek tiek prabangos, galima rinktis odą.

Naujoji vairuotojo sėdynė

Verta dėmesio sėdynė

Vairuotojo sėdynė užtikrina puikią atramą, geresnį valdiklių pasiekiamumą, daugiau vietos kojoms, ją galima reguliuoti 20 centimetrų horizontalia kryptimi ir 10 centimetrų vertikalia kryptimi. Apmušalus galima rinktis iš keturių variantų, taip pat galėsite sėdėti patogiau kaip niekad anksčiau.

Erdvus apatinis gultas

Puikus būdas išsimiegoti

Jei nakvojate kabinoje, jūsų miegas nė kiek nenukentės. Žemesnis gultas yra 70 cm pločio, turintis 16 cm spyruokles maišeliuose, galima pasirinkti tris skirtingus standumo lygius. Tiesiai iš gulto galite valdyti vidaus apšvietimą, žadintuvą, autonominį šildytuvą, garso sistemą, langus ir užraktus.

„Volvo FMX“ techninės priežiūros grafikų stebėsenos sistemos

„Infotainment“ ir paslaugų sistema

Paprasta naudoti navigacija, „Dynafleet“, geresnis ryšys ir kokybiškos garsinės pramogos. „Volvo Trucks“ integruota paslaugų ir „Infotainment“ sistema pateikia šias funkcijas kartu vienoje sąsajoje – septynių colių jutikliniame ekrane. Valdykite ją rankiniu būdu, balso komandomis ir ant vairo įtaisytais mygtukais.

Permąstykite savo patirtį kabinoje.

„Volvo FMX“ paprastos naudoti sistemos

Paprasta naudoti

Supaprastinkite savo „Infotainment“ ir paslaugų sistemos valdymą. Ir pajuskite privalumus: geresnis ir saugesnis vairavimas, lengvesnė navigacija ir efektyvesnis parko valdymas.

Sistema sujungia kabinos garso ir pramogų bloką su „Dynafleet“ ir navigacijos funkcijomis.

Paslaugų ir „Infotainment“ sistemos integravimas reiškia lengvesnį naudojimą. Palieskite ekraną, paspauskite ant vairo įtaisytus mygtukus arba naudokite savo balsą. 

Vidaus vaizdas 360° kampu

Toliau pateikiama interaktyvioji kabinos vidaus apžvalga. Spustelėkite teksto langelius ir skaitykite daugiau. Dar geresnei patirčiai užtikrinti spustelėkite „Visame ekrane“. Aprašytos savybės ir funkcijos yra bendrojo pobūdžio ir jūsų konkrečiam sunkvežimiui gali skirtis.

VT

Ateikite ir įsimylėkite

Susisiekite su „Volvo Trucks“ prekybos atstovu ir apžiūrėkite „Volvo FMX“ kabiną. Jie mielai viską aprodys.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška