Tiesiog važiuokite

Tiesiog važiuokite

„I-Shift” padaro vairavimą lengvesnį, saugesnį ir patogesnį. Nebėra sunkios sankabos, nebereikia galynėtis su pavarų svirtimi. Pavara kiekvieną sykį perjungiama pačiu laiku. Tokia paprasta sistema mažina vairuotojo nuovargį ir leidžia jums sutelkti dėmesį į kelią ir eismą. O jeigu iš tiesų norėsite junginėti pavaras rankiniu būdu, tereikia paspausti mygtuką ant svirties ir tada – viskas jūsų rankose.

„Volvo“ degalus taupanti „I-Shift“ pavarų dėžė

Sutaupykite degalų

„I-Shift“ paskirtis – taupyti degalus. Vidiniai energijos nuostoliai yra maži, tačiau didžiausią skirtumą lemia elektronika. Pavara kiekvieną sykį perjungiama tiksliai laiku. Tai užtikrina, kad variklis veikia pačių ekonomiškiausių sūkių diapazone – tiek „Economy“, tiek „Performance“ režimu. Be to, riedant nuokalne, „I-Roll“ atjungia variklį, taip išnaudodama sunkvežimio inerciją ir padėdama sutaupyti iki 2 % degalų.

„Volvo I-Shift“: kaip tai veikia

Kaip tai veikia

„I-Shift“ sukurta standartinės nesinchronizuotos mechaninės pavarų dėžės pagrindu, todėl yra kompaktiška ir pasižymi mažais vidiniais nuostoliais. Jos paslaptis slypi elektroniniame valdymo bloke, kuris kontroliuoja sankabą ir pavarų perjungimą. Įvertinęs duomenis apie greitį, masę, kelio nuolydį ir sukimo momento poreikį, šis blokas kiekvieną pavarą perjungia neįtikėtinai tiksliai. Be to, sistema komunikuoja su varikliu, leisdama jam koreguoti sūkius ir stabdžius, kad važiavimo savybės būtų pačios geriausios.

Sutvirtinta ir skirta itin sunkiems darbams

Sutvirtinta ir skirta itin sunkiems darbams

Jei važinėjate ypatingai sudėtingomis sąlygomis, jums patiks sutvirtinta „I-Shift“. Ji specialiai sukurta vietovėms, kuriose dažnai tenka važiuoti didesne nei 10 proc. įkalne ar nuokalne arba važinėti itin sunkiai išvažiuojamais keliais. Tai reiškia, kad dabar „I-Shift” galima naudoti tokioms sąlygoms, kada anksčiau mechaninė pavarų dėžė arba automatinė pavarų dėžė „Powertronic“ tebuvo vienintelės galimybės.

„I-Shift“ su pažemintomis pavaromis – pradėkite važiuoti bet kurioje vietoje

„I-Shift“ su pažemintomis pavaromis – pradėkite važiuoti bet kurioje vietoje

„I-Shift” tapo dar universalesne ir lengviau valdoma. Automatinė pavarų dėžė dabar yra su vienos ar dviejų pažemintų pavarų pasirinktimi, taip pat galima papildomai pasirinkti atbulinės eigos pavaras. Jei vežate sunkius krovinius, žinote, kad kartais gali būti sunku pajudėti iš vietos, ypač kalvotoje vietovėje arba esant prastoms eismo sąlygoms. Galiausiai jums gali tekti iškrauti krovinius ar net prašyti vilkiko paslaugų, o tai turi labai didelę neigiamą įtaką jūsų laikui ir našumui. Įrenkite savo „Volvo FMX” „I-Shift” su pažemintomis pavaromis, ir šie rūpesčiai liks praeityje. Jūsų galimybė užvesti variklį labai pagerės, o krūvis sankabai sumažės iki 75 procentų, todėl sutaupysite nereikalingų remonto darbų.

Judėkite lėtai, važiuokite taupiai

Judėkite lėtai, važiuokite taupiai

Ar tikrai „I-Shift“ su pažemintomis pavaromis gali padėti taupiai naudoti degalus? Be abejo. Nes anksčiau dažnai tekdavo atsisakyti galimybės taupyti degalus norint lengvai užvesti sunkvežimį. Dėl pažemintų pavarų dabar galime užtikrinti jūsų sunkvežimiui didesnį galinės ašies perdavimo santykį, todėl galite išlaikyti vidutinį kelionės greitį esant daug mažesniems sūkiams, kai vairuojate tinkamais keliais. Todėl galite iki 2 proc. sumažinti degalų suvartojimą.

Puikus valdymas bet kuria kryptimi

Puikus valdymas bet kuria kryptimi

Manevravimas važiuojant mažu greičiu yra vienas sudėtingiausių darbo aspektų. Dėl transmisijos santykio, kuris yra iki 32:1 (ir iki 37:1 atbuline eiga), „I-Shift” su pažemintomis pavaromis leidžia jums važiuoti tokiu lėtu greičiu kaip 0,5–2 km/h. Kontrolė visada jūsų rankose, todėl galite lengvai ir tiksliai pastatyti sunkvežimį, kai ketinate pakrauti ar iškrauti krovinius, taip pat išvengti nelaimingų atsitikimų, kurie gali sugadinti jūsų dieną ir sumažinti našumą. 

Galite atlikti daugiau darbų

Galite atlikti daugiau darbų

„I-Shift” su pažemintomis pavaromis padidina sunkvežimio universalumą ir suteikia galimybę jums naudoti tą patį sunkvežimį įvairiomis važiavimo sąlygomis bei skirtingoms užduotims. Važiuojate keliu ir bekele? Reikia nuvežti sunkiausius krovinius? Dirbate dideliame aukštyje? Atliekate specialius darbus esant mažam greičiui? Jokių problemų.

Dėl pažemintų pavarų modulio „I-Shift” matmenys padidėja tik 120 mm ilgio ir 48 kg svorio.

„I-Shift“ su dviguba sankaba – tai visiškai naujas vairavimo būdas

„I-Shift“ su dviguba sankaba – tai visiškai naujas vairavimo būdas

„I-Shift Dual Clutch“ – pirmoji pasaulyje sunkiasvoriams sunkvežimiams skirta pavarų dėžė su dviguba sankaba, užtikrinanti tikrai sklandų, dinamišką greitėjimą. „I-Shift Dual Clutch“ pavarą perjungia per sekundės dalelę, ir tuo yra panaši į lenktyninių automobilių pavarų dėžes. Ji užtikrina stabilų aprūpinimą galia, todėl vairuoti galėsite visiškai kitaip, o jūsų darbo našumas padidės.

Vairuotojo patogumas ir sauga

Vairuotojo patogumas ir sauga

Jeigu jūsų darbe reikalinga didelė galia ir reikia dažnai junginėti pavaras, rinkitės „ I-Shift Dual Clutch“. Ji suteikia neprilygstamą patogumą vairuotojui. Sukimo momentas užtikrinamas nuolat, todėl galite drąsiai perjungti pavarą kelio vingio viduryje. Be to, galia pastoviai perduodama ratams, todėl pavojus įstrigti arba prarasti sukibimą, kai slidu, yra minimalus. Net judėdami nuokalnėn, stabdydami varikliu, įjungę žemesnę pavarą, galite būti tikri, jog tvirtai ir saugiai nusileisite. „I-Shift Dual Clutch“ yra montuojama su mūsų D13K varikliais, kurių galia yra 460, 500 arba 540 AG.

Ką duoda dviguba sankaba

Ką duoda dviguba sankaba

Pavarų dėžė su dviguba sankaba kitą pavarą gali parinkti iš anksto, kol dar važiuojate esama pavara. Todėl viena sankaba sukasi tuščiąja eiga, o kita sankaba yra įjungta. Du įėjimo velenai ir sumaniai išdėstyti krumpliaračiai bei parinkimo elementai suteikia galimybę vienu metu parinkti dvi pavaras. Rezultatas? Pavaros perjungiamos akimirksniu – nė kiek nepertraukiant galios perdavimo.

Kokios „I-Shift“ norėtumėte?

Kokios „I-Shift“ norėtumėte?

Dėl programinės įrangos „I-Shift“ galima pritaikyti jūsų vairavimo sąlygoms. Rinkitės vieną iš keturių papildomų paketų: statybvietės, distribucijos, tolimųjų reisų ar sunkiasvorių transporto priemonių. Taip pat rinkitės iš keleto galimybių, pvz., „I-See”, pažemintų pavarų ir papildomo galios nuėmimo įtaiso funkcijas.

VT

Junginėkite pavaras sumaniau

Norite, kad jūsų sunkvežimyje būtų „I-Shift“? Aplankykite vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą ir išbandykite ją.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška