„Volvo FMX“ tiesioginis prošvaisos bandymas

Filmas apie techniką

Geresnė „Volvo FMX“ prošvaisa

Geresnė prošvaisa

Spyruokliniai elementai. Oro pagalvės. Stabilizatoriai. Tradiciškai jie būdavo žemiau ašies ir galėdavo susidurti su akmenimis ir kitomis kliūtimis. Dabar viskas kitaip. Mūsų inžinieriai apvertė pneumatinę pakabą aukštyn kojomis ir perkėlė virš varančiosios ašies. Rezultatas? Lingių pakabos prošvaisa ir pneumatinės pakabos patogumas bei efektyvumas vienoje vietoje.

Trumpa „Volvo FMX“ galinė iškyša

Trumpesnė iškyša

Naujos pakabos dizainas toks, kad už galinės ašies nebėra nieko, kas galėtų trukdyti išverčiant krovinį. Todėl dabar galite išversti tiesiai į asfalto klotuvą.  

Pneumatinė pakaba reiškia mažesnę vibraciją ir patogų važiavimą

Geresnė trauka, mažiau vibracijų

Optimizuota kiekvienos galinės ašies apkrova lemia didesnę trauką. Rezultatą galite dar pagerinti paskirstydami ašių apkrovas rankiniu būdu. Pneumatinė pakaba taip pat geriau slopina sunkvežimiui perduodamą vibraciją. Kadangi tai padidina komfortą ir vidutinį greitį, išauga ir darbo našumas (per mūsų bandymus greitis padidėjo 5–10 km/val.). O sumažėjus žalai dėl vibracijos pagerėja eksploatacinė parengtis.

Stabilizatoriai vežimėlio centre pagerina stabilumą

Stabilizatoriai vežimėlio centre

Naujoje pneumatinėje pakaboje svarbų vaidmenį vaidina patobulinti stabilizatoriai. Apversti ir įtaisyti centre tarp ašių, dabar jie perduoda kelio ir priekabos sukeliamas jėgas į standžiausią rėmo dalį ir padidina šoninį stabilumą. 

„Volvo FMX“ su GRAS-G2 puikiai tinka savivarčiams ir asfalto liejimo mašinoms

Pneumatinė pakaba

Pneumatinė pakaba užtikrina išskirtinį vairavimo patogumą ir suteikia galimybę keisti prošvaisą. Nė viena pakabos dalis nėra išsikišusi į išorę toliau nei galinės padangos arka (su 315/80R22.5 padangomis). Todėl paprasčiau pritaikyti važiuoklę, pavyzdžiui, asfalto liejimo mašinoms ar savivarčiams.

Galinę pneumatinę pakabą GRAS-G2 galima įsigyti įvairių dydžių

Asortimento apžvalga

Galinę pneumatinę pakabą GRAS-G2 galima įsigyti įvairių dydžių: 4 × 2, 4 × 4, 6 × 2, 6 × 4, 6 × 6, 8 × 2, 8 × 4, 8 × 6, 10 × 4 ir 10 × 6. Taip pat ir tuose, kuriuose įtaisyta „Tridem“ sistema, skirta išlaikyti 36 tonų bendrąją masę ant trijų ašių vežimėlio ir 10 tonų ant priekio.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Riedėkite su ja

Išbandykite „Volvo FMX“ su galine pneumatine pakaba ir pajausite skirtumą. Iš karto. Raktelius turi vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška