„Volvo FMX“ su vairuojamąja velkamąja ašimi

Įveikite posūkius savo kelyje

Reikia paskirstyti apkrovą tarp ašių? Dvigubos priekinės ašys tinka idealiai. Užtenka važiuoti su viena ašimi? Rinkitės „Tridem“ ir mažiausią apsisukimo spindulį, kokį tik esate matę.

Vairuojamoji velkamoji ašis padidina našumą

„Tridem“

8×4 konfigūracija su viena priekine ašimi turi „Tridem“ vežimėlio galinę pakabą, kurios velkamoji ašis yra hidrauliškai valdoma. Taip užtikrinamas nepaprastas manevringumas ir neįtikėtinai mažas apsisukimo spindulys. Taigi Jums reikės rečiau sustoti, manevruoti ir važiuoti atbulomis – dirbsite našiau.

„Tridem“ vežimėlis turi ir daugiau privalumų. Dėl pakeltos velkamosios ašies mažiau dėvisi padangos ir sunaudojama mažiau degalų. Dėl pneumatinės pakabos optimizuota kiekvienos galinės ašies apkrova lemia didesnę trauką. Prireikus galite pakoreguoti ašių apkrovos paskirstymą dar geresnei traukai užtikrinti.

Dvigubos vairuojamosios priekinės ašys didelei priekinės ašies apkrovai

Dvigubos priekinės ašys

Kai vežate sunkų (arba aukštą) krovinį priekyje, pavyzdžiui, antstatą su kranu arba betono siurbliu, 8×4 konfigūracija su dvigubomis priekinėmis ašimis ir varomuoju vežimėliu suteikia reikalingą manevringumą.

„Volvo FMX“ kelios vairuojamosios ašys suteikia manevringumo

Sukite šiuo keliu

Norite pamėginti apsisukti kuo siauresnėje vietoje? Aplankykite vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą ir išbandykite nepaprastą manevringumą patys.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška