Sudvejinta ašis automatiškai nuleidžiama, kai sunkvežimis pakraunamas

Optimalaus važiavimo režimas

Sudvejintos ašies pakėlimas puikiai tinka vairuojant itin pakrautą sunkvežimį į vieną pusę ir grįžtant jam tuščiam. Kai sunkvežimis nepakrautas, paspausdami prietaisų skydelio mygtuką, išjunkite ir pakelkite varančiąją ašį. Vos tik pakrovus sunkvežimį, varančioji ašis automatiškai nusileis ir įsijungs, užtikrindama didžiausią sukibimą ir vairuojamumą. Tai tetrunka 15 sekundžių, todėl nešvaistote vertingo laiko veltui.

Pakelta ašis degalų sąnaudas sumažina iki 3 %

Sutaupykite iki 4 proc. degalų

Varančiosios ašys sukelia trintį ir pasipriešinimą riedėjimui, todėl padidėja degalų sąnaudos. Atjungdami ir pakeldami nereikalingą ašį, grįždami su pakelta ašimi galite sumažinti degalų sąnaudas iki 4 %. Tai gerokai padidins jūsų pelningumą.

Pakelta ašis apsisukimo spindulį gali sumažinti daugiau nei metru

Manevringesnis

Pakėlus ašį, sunkvežimis eksploatuojamas panašiai kaip naudojant 4 x 2 ar 6 x 2 konfigūraciją, todėl sumažėja apsisukimo spindulys ir gerokai padidėja manevringumas. Pavyzdžiui, 6 × 4 su 4,6 m tarpuračiu apsisukimo spindulį gali sumažinti daugiau nei metru.

Pakelta ašis gali pagerinti trauką

Didesnis sukibimas

Reikia geresnio sukibimo? Jei ašies apkrovos apribojimai tenkinami, paspauskite prietaisų skydelio mygtuką ir svorį galėsite perkelti ant vienos varančiosios ašies. Tai galite atlikti netgi važiuodami mažu greičiu. 

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Pakelkite ašį. Padidinkite pelną

Norėdami išbandyti sudvejintos ašies pakėlimo ypatybę patys, aplankykite vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška