„Volvo FMX“ buferis padengtas polipropilenu

Dvigubai stipresnis buferis

Iš aukštos klasės plieno pagamintas buferis labai stiprus. Toks stiprus, kad galite įvažiuoti į nuolaužų krūvą ir nepastebėti beveik jokios žalos. Be to, buferį dengia stora polipropileno danga.

Buferis sukonstruotas iš trijų dalių ir turi lengvai prieinamus varžtus, kad galėtumėte pakeisti pažeistą dalį patys ir nereikėtų dėl to važiuoti į remonto dirbtuves. Dėl to gerėja eksploatacinė parengtis.

Priekinė apsauga nuo palindimo apsaugo lengvojo automobilio keleivius

Priekinė apsaugos nuo palindimo sistema (FUPS)

Visa priekinė apatinė dalis sukonstruota kaip dėžė. Tiesioginio susidūrimo su lengvuoju automobiliu atveju atskirų komponentų sąveika užtikrina nepaprastą tvirtumą ir atsparumą. FUPS palinksta atgal ir sugeria dalį smūgio jėgos, saugodama lengvojo automobilio keleivius.

Apsauginė plokštė apsaugo sunkvežimio variklį ir sumažina dulkių sūkurius

Apsauginė plokštė

Važiavimas bekele pavojingas bet kuriam varikliui. Todėl „Volvo FMX“ turi naujai suprojektuotą pasirenkamą 3 mm apsauginę plokštę, kuri saugo variklio karterį, žarnas ir aušintuvą. Viskas, ką galima pažeisti važiuojant bekele, yra apsaugota, net jeigu važiuojate atbuline eiga. O jeigu dirbate labai dulkėtoje aplinkoje, plokštė sumažina dulkių sūkurius po sunkvežimiu.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Pradžia yra priekyje

Pradėkite nuo priekio. O kai apžiūrėsite „Volvo FMX“ iš visų pusių, jums taps aišku, kodėl tai pats tvirčiausias mūsų kada nors pagamintas sunkvežimis. Paprašykite raktelių aplankę „Volvo Trucks“ prekybos atstovą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška