„Volvo FMX“ variklis kruopščiai suprojektuotas taip, kad taupytų degalus.

Mūsų taupiausiai degalus naudojantys varikliai

Mūsų variklių serija buvo kuriama taip, kad padėtume jums sutaupyti degalų ir nenukentėtų techninės savybės. Mes optimizavome degimo kameros geometriją. Sukūrėme vertikalius, centre išdėstytus purkštukus. Pagerinome dujų užpildymo koeficientą...

Apie savo techninius pasiekimus galėtume kalbėti dar ilgai. Bet svarbiausias dalykas yra teigiamas šių inovacijų poveikis jūsų finansiniams rodikliams. Ir aplinkai.

Susipažinkite su mūsų varikliais
Automatinė traukos kontrolė maksimaliai padidina degalų naudojimo efektyvumą

„Automatic Traction Control“

Jums reikalinga varančioji priekinė ašis. Tačiau mūsų tyrimai rodo, kad jos prireikia tik per 2–5 % darbo laiko. Visą kitą laiką būtų tik degalų eikvojimas. Automatinė traukos kontrolė padeda maksimaliai padidinti degalų naudojimo efektyvumą. Kai papildoma trauka nereikalinga, sistema automatiškai išjungia priekinę ašį, todėl sunaudojama mažiau degalų.

Sužinokite daugiau apie „Automatic Traction Control“
Palyginti su mechanine pavarų dėže, „I-Shift“ gali sutaupyti iki 5 % degalų

„I-Shift“ – paprasta, patikima ir puikiai taupanti degalus sistema

„I-Shift“ fiksuoja sunkvežimio masę, kelio nuolydį, greitį bei pagreitį ir atitinkamai į šiuos rodiklius reaguoja. Taip užtikrinamas pats didžiausias efektyvumas bei našumas. Veikdama kartu su „Volvo“ dyzeliniu varikliu, „I-Shift“, lyginant su mechanine pavarų dėže, sumažina degalų sąnaudas iki 5 %.

„I-Shift“ taip pat buvo sutvirtinta ir modernizuota, kad atitiktų itin sunkius darbus atliekančių sunkvežimių reikalavimus. Ji taip pat gali būti montuojama bet kokią ašių konfigūraciją turinčiuose sunkvežimiuose, įskaitant turinčius priekinę varančiąją ašį.

Susipažinkite su „I-Shift“
„Fuel Advice“ – sukurta padėti taupyti

Patarimai apie degalus – taupykite nuolatos

Visada pasiekite degalų naudojimo efektyvumo tikslus. Dirbkite vis efektyviau ir stebėkite, kaip rodikliai gerėja. Užsisakykite mūsų patarimų apie degalus paslaugą ir turėsite asmeninį degalų konsultantą. Reguliari analizė, profesionalūs patarimai ir laiku teikiama pagalba padės pajausti taupymo poveikį labai greitai, o ilgainiui išmokti taupyti dar geriau.

Kiek „Fuel Advice“ gali padėti sutaupyti?
„Dynafleet“ ir vairuotojų mokymas gali padėti jums sutaupyti degalų

Atraskite duomenų galią

„Dynafleet“ ir vairuotojų mokymas gali padėti sutaupyti iki 7 % degalų. 

„Dynafleet“ – stebėkite degalų naudojimo efektyvumą

Susipažinkite su mūsų išmaniąja parko valdymo sistema. Stebėkite savo sunkvežimių ir vairuotojų darbo rodiklius realiuoju laiku ir naudokitės automatiškai generuojamais degalų naudojimo efektyvumo reitingais. Tada palyginkite, įžvelkite tendencijas ir priimkite pelningumą didinančius degalų taupymo sprendimus.

Išbandykite „Dynafleet“

Vairuotojų mokymas – maži pakeitimai, dideli sutaupymai

Mūsų kursai apie ekonomišką vairavimą padės jums kuo geriausiai išnaudoti kiekvieną degalų lašą. Kursai yra „Volvo Trucks“ vairuotojų tobulinimosi programos dalis, juose kalbama apie laiko patikrintus sisteminius principus, kurie padeda įsisavinti ekonomiškus važiavimo būdus ir taupant pasiekti ilgalaikių rezultatų. Geriausių rezultatų pasiekiama kartu naudojant „Dynafleet“ ataskaitas.

„Volvo“ vairuotojų mokymas

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Taupykite nedelsdami

Norint sėkmingai taupyti degalus, svarbu viską daryti teisingai nuo pat pradžių. Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas puikiai išmano apie degalų taupymą. Kodėl nepaprašius jų pagalbos?

Artimiausios prekybos atstovybės paieška