Dinaminio vairavimo sistema sumažina nuovargį, perimdama sudėtingų vairavimo sąlygų poveikį ant savo pečių

„Volvo" dinaminio vairavimo sistema

Pirmyn. Posūkis. Atgal. Posūkis. Būtų gerai, jeigu manevravimas statybvietėje būtų toks paprastas. Kai sąlygos sunkios ir erdvės mažai, kenčia sprandas, nugara ir pečiai. Taip būdavo iki šiol. Su „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema kratymai nuslopinami dar nepasiekę jūsų raumenų. O vairą galite sukioti vienu pirštu – taip kūno nuovargis sumažėja iki 85 %.

Išbandykite „Volvo“ dinaminio vairavimo sistemą
„I-Shift“ pavarų dėžė puikiai tinka sunkiai išvažiuojamiems keliams

„I-Shift“ – išmaniausia pasaulyje pavarų dėžė

Paprasta, patikima ir itin efektyvi „I-Shift“ yra mūsų populiariausia transmisijos sistema. Ji padeda susidraugauti su nelygiu reljefu, lengvai manevruoti mažiau rizikuojant įklimpti ir sutaupyti iki 5 % degalų.

„I-Shift“ taip pat buvo sutvirtinta ir modernizuota, kad atitiktų itin sunkius darbus atliekančių sunkvežimių reikalavimus. Ji taip pat gali būti montuojama bet kokią ašių konfigūraciją turinčiuose sunkvežimiuose, įskaitant turinčius priekinę varančiąją ašį.

Pereikite prie „I-Shift“
„Dynafleet“ realiuoju laiku suteikia duomenų apie Jūsų sunkvežimius, todėl galite kontroliuoti pelningumą

„Dynafleet“ – pasiekite didžiausią našumą

Vietos, kroviniai ir lygiai. Vairuotojo laikai. Emisijos ataskaitos. Degalų sąnaudos. „Dynafleet“ leidžia jums realiuoju laiku stebėti visus savo sunkvežimius. Jums sudaromos sąlygos pasiekti didžiausią darbo našumą ir priimti pelną didinančius sprendimus.

Išbandykite „Dynafleet“
Sužinokite, kaip išnaudoti visas „Volvo FMX“ galimybes statybos darbams

Gerinkite savo įgūdžius

Vairavimas statybose – darbas profesionalui, tad labai daug kas priklauso nuo reikiamų įgūdžių. Mūsų kursas apie darbą statybose – jis yra „Volvo Trucks“ vairuotojų tobulinimosi programos dalis – padės jums išmokti dar geriau vairuoti bekelėje. Taip pat išmoksite kuo geriau išnaudoti sunkvežimio ypatybes, pritaikytas važiavimui bekele, ir išgauti didžiausią našumą. Tuomet jūsų laikas, praleistas statybų aikštelėje, atsipirks maksimaliai.

Kursas „Darbas statybose“
Išmani važiuoklė padeda padidinti našumą

Išmani važiuoklė

Ar gali važiuoklė padidinti jūsų darbo našumą? Šita gali. Galinė pneumatinė pakaba GRAS-G2 laiduoja beprecedentę 300 milimetrų prošvaisą, o iš naujo suprojektuota dugno apsauga tokia patikima, kad problemų gali pridaryti tik labai didelis akmuo. Dėl geresnės traukos ir mažesnės vibracijos važiuoti tapo įmanoma greičiau ir patogiau, todėl iki 10 km/val. galintis padidėti vidutinis greitis padidina našumą.

Patyrinėkite važiuoklę
Didesnis krovumas taupo pinigus

Papildomas krovumas

Vienas iš efektyviausių būdų našumui padidinti yra padidinti krovumą. Todėl priekinės ašies krovumą padidinome nuo 18 iki 20 tonų. Jei Jums reikia vežti sunkiausius krovinius, sunkvežimį su penkių ašių konfigūracija galite užsisakyti tiesiogiai iš gamyklos – taip sutaupysite laiko ir sumažinsite antstatų montavimo išlaidas.

Sužinokite daugiau apie penkių ašių konfigūracijas
Originalios „Volvo“ dalys užtikrina sunkvežimio ilgaamžiškumą ir padeda efektyviau dirbti

Našumą laiduojančios dalys

Originalios „Volvo“ dalys laiduoja sunkvežimio „Volvo“ kokybę. Su jomis statybose išdirbsite ilgiau, eksploatacija bus efektyvesnė, o darbas eisis sklandžiau. Ir kadangi turime servisų tinklą 140 pasaulio šalių bei modernią, sparčiai veikiančią logistikos sistemą, jums reikalingos dalys yra tiesiog ranka pasiekiamos.

Patyrinėkite originalias „Volvo“ dalis
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Išgaukite didžiausią našumą

Paskambinkite vietiniam „Volvo Trucks“ prekybos atstovui arba užsukite pas juos. Jie padės jums gauti didžiausią naudą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška