„Volvo FMX“ yra ypač tvirtas sunkvežimis, skirtas sunkiems darbams

Tvirčiausias kada nors mūsų pagamintas sunkvežimis

Pakankamai stiprus, kad pavilktų 32 tonas. Pakankamai tvirtas, kad galėtų stuktelėti į betoninę sieną ir toliau sėkmingai darbuotis. Buferio kampai pagaminti iš 3 mm storio aukštos klasės plieno. Priekiniai žibintai pakelti aukštai, kad nebūtų išdaužti. O jeigu kaip nors sugebėtumėte padaryti rimtos žalos (nors tai menkai tikėtina), tereikės pakeisti pažeistą korpuso skydą. Varžtai aiškiai matomi, tad galėsite pakeisti patys. Visa tai užtikrina, kad jūsų „Volvo FMX“ veiks be jokių trikdžių ir leis laiką statybose – kur jam ir dera būti.

Pridėjome daug plieninių dalių, tačiau svoris padidėjo minimaliai – gal penkiais ar šešiais kilogramais. Tuo tarpu patvarumas išaugo daug kartų.

Hansas Bergqvistas

„Volvo FMX“ dizaineris, „Volvo Trucks“

Konstrukcijos tvirtumas

Dėžės principas – ne be priežasties

Naujas vilkimo įtaisas, naujas rėmas, nauja apsauginė plokštė – viskas prijungta prie priekinės apsauginės sijos didžiulėmis gembėmis. Taip buvo sukurtas neįtikėtinai patvarus dėžės pavidalo priekis. Judant mažu greičiu patiriami smūgiai yra absorbuojami, savojo dažnio virpesiai beveik visiškai pašalinami – sykiu ir kabinos kratymas, kurį jie sukelia. 

Sunkiai įtikėtina vilkimo galia

Vilkimo įtaisas

Vientisa ketaus detalė – tokia stipri, kad gali traukti arba stumti 32 tonas. Tokia stipri, kad jums nusėdus ant ašių ir ratams prasisukant, ekskavatorius arba kitas „Volvo FMX“ gali akimoju jus užkabinti ir ištraukti. O kadangi vilkimo įtaisas lengvai prieinamas, galite pasinaudoti juo kaip laipteliu, norėdami užlipti ant sunkvežimio priekio.

Apie vilkimo įtaisą galime papasakoti daugiau detalių
Geri rezultatai atliekant smūgio bandymus

Smūgio bandymai

Mėginome pradurti priekį plieniniu stulpu, naudodami beveik 3 tonų spaudimo jėgą. (Dėžės tipo konstrukcija veikia it spyruoklė ir beveik visiškai atgauna savo formą). Įvažiavome juo į masyvų betono bloką. (Plieninis priekis šiek tiek įlinksta, tačiau didžiąja dalimi atgauna formą). Atlikome ir dešimtis kitų bauginančių smūgio bandymų iš savo gausaus repertuaro. Todėl sakydami, kad „Volvo FMX“ yra tvirčiausias kada nors mūsų pagamintas sunkvežimis, mes nė kiek nejuokaujame.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Pasirengę tvirtumui?

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas yra pasirengęs pademonstruoti jums visas ypatybes, dėl kurių „Volvo FMX“ yra mūsų tvirčiausias visų laikų sunkvežimis.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška