Mes žinome, kas ten dedasi. Žinome, kaip atrodo avarijos. Štai kodėl atliekame tiek daug papildomų bandymų, kurių teisės aktai nereikalauja.

Carlas Johanas Almqvistas

„Volvo Trucks“ eismo ir gaminių saugos skyriaus direktorius

Interjeras

„Volvo FMX“ naktinis režimas

Naktinis režimas

Įjunkite naktinį režimą ir visos prietaisų skydelio lemputės, išskyrus spidometro, pritems. Jokių dėmesį blaškančių dalykų: tiesiog sutelkite dėmesį į kelią priešais. Arba į galą, kai tamsoje prijunginėjate priekabą. 

„Volvo FMX“ arti žemės paviršiaus

Arti žemės paviršiaus

Kalbant apie statybos darbams skirtą sunkvežimį, „Volvo FMX“ leidžia nustatyti vairavimo padėtį arti žemės paviršiaus. Itin artimas sąlytis su sunkvežimio aplinka užtikrina saugesnį darbą.

„Volvo FMX“ alkotesteris – variklio užraktas

Alkotesteris - variklio užraktas

Alkoholis ir vairavimas yra nesuderinami dalykai. Alkotesteris – variklio užraktas gali būti sumontuotas gamykloje – juo vairuotojams ir transporto segmento klientams aiškiai parodysite, kaip atsakingai rūpinatės eismo saugumu. 

„Volvo FMX“ saugos diržas

Saugos diržas

Maždaug pusės visų su sunkvežimiais susijusių mirčių būtų galima išvengti naudojant saugos diržą – šį faktą verta prisiminti kitą kartą išvažiuojant į kelią. 

Išorė

„Volvo FMX“ priekinė apsaugos nuo palindimo sistema

Priekinės apsaugos nuo palindimo

Sugeria dalį susidūrimo su automobiliu energijos, pasislinkdama atgal po sunkvežimiu. Dabar sistema pagaminta iš lengvesnių ir stipresnių medžiagų ir yra veiksminga važiuojant netgi didesniu greičiu. 

„Volvo FMX“ apšvietimas

Žibintai

Įtaisėme priekinius dienos žibintus. Todėl kompaktiškas paketas užtikrina sumanų apšvietimą. Kiti eismo dalyviai sunkvežimį visada mato. 

„Volvo FMX“ veidrodžiai ir matomumas

Veidrodžiai ir matomumas

Išmaniųjų funkcijų spektras suprojektuotas, kad būtų užtikrintas matomumas vairuotojui 360 laipsnių kampu. Tačiau langai ir veidrodėliai taip pat užtikrina puikią aprėptį. 

„Volvo FMX“ šoninė ir galinė apsaugos nuo palindimo

Šoninė ir galinė apsaugos nuo palindimo sistema

Susidūrimo atveju apsaugos nuo palindimo sistemos priekyje ir gale mažesnėms transporto priemonėms neleidžia palįsti po sunkvežimiu. 

„Volvo FMX“ aktyviosios saugos sistemos

Aktyviosios saugos sistemos

Sunkvežimis jums padės. Sužinokite plačiau apie naudojamas „Volvo Trucks“ aktyviojo saugumo sistemas.

VT

Pamatykite saugumą patys.

Vietinis „Volvo Trucks“ atstovas gali pademonstruoti jums visas puikias saugos funkcijas ir atsakyti į visus jūsų klausimus šia tema. 

Artimiausios prekybos atstovybės paieška