Techninė priežiūra – apsisaugokite nuo netikėtumų

„Volvo FMX“ techninės priežiūros planas: priderintas prie Jūsų veiklos

Suplanuota turint omenyje jus

Užsisakę nemokamą „Volvo“ priežiūros planą jūs išvengsite važiavimo į servisą tuo metu, kai žūtbūt reikės būti statybose – profilaktinė techninė priežiūra suplanuojama iš anksto ir sklandžiai priderinama prie jūsų grafiko. Kai atvyksite į mūsų servisą, labai kvalifikuoti ir „Volvo“ sertifikuoti technikai suteiks jums autentiškas „Volvo“ techninės priežiūros paslaugas, naudodami tik originalias „Volvo“ dalis.

Techninė priežiūra pagal „Volvo“
Sutartys padeda išlaikyti Jūsų „Volvo FMX“ pačios geriausios būklės

„Volvo“ mėlynoji sutartis

Mūsų Mėlynoji techninės priežiūros sutartis išlaikys jūsų „Volvo FMX“ pačios geriausios būklės. Į ją yra įtraukta profilaktinė techninė priežiūra, o išlaidas žinosite iš anksto, todėl galėsite kur kas lengviau prognozuoti ir valdyti situaciją. Pagerės jūsų eksploatacinė parengtis, sumažės bendrosios eksploatavimo sąnaudos ir turėsite visada gerai prižiūrėtą sunkvežimį.

Mėlynoji „Volvo“ sutartis
Paspaudus „VAS On-Call“ mygtuką, sujungiama tiesiogiai su techninės priežiūros personalu

„Volvo Action Service On-Call“ – tiesiog paspauskite mygtuką

Buvote priversti sustoti? Paspauskite „VAS On-Call“ mygtuką ir būsite sujungti su operatoriumi. Jis žinos tikslią jūsų buvimo vietą, jūsų važiuoklės numerį ir galės perduoti visus gedimų diagnostikos kodus technikui. Atsipalaiduokite. Pagalba jau pakeliui, ir netrukus galėsite tęsti darbą.

Daugiau apie „Volvo Action Service“
Kontrolė parko vadovo rankose.

Kontrolė jūsų rankose su „Dynafleet“

„Dynafleet Vehicle Status“ suteikia galimybę parko vadovui peržvelgti sunkvežimių prietaisų skyduose pateiktus įspėjimus ir pavojaus signalus. Tai palengvina profilaktinės priežiūros planavimą ir pagerina eksploatacinę parengtį.

„I-Shift“: saugi, laiką taupanti pavarų dėžė

Laiką taupanti transmisija

„I-Shift“ užtikrina puikų vairuojamumą, tačiau nauda tuo neapsiriboja. Automatizuotas pavarų perjungimas sumažina apkrovą jėgos agregatams bei padangoms ir pailgina sankabos eksploatavimo trukmę. Alyvos keitimo intervalas pailgėjo iki 450 000 km. Taip pat pagerinome kryptingąją diagnostiką. Užsisakykite „I-Shift“ savo „Volvo FMX“, ir praleiskite kur kas daugiau laiko darbe, o ne servise.

Sužinokite, ką dar gali „I-Shift“
„Volvo FMX“ apačia apsaugota nuo pažeidimų

Visos dalys apsaugotos

Važiuojant per statybvietę arba rėpliojant sunkiai pravažiuojama vieta visada gresia pavojus pažeisti ką nors sunkvežimio apačioje. Tiksliau, grėsė pavojus. Galinė pneumatinė pakaba „GRAS-G2“ suteikė „Volvo FMX“ 300 mm prošvaisą. Visas didelės svarbos dalis, įskaitant stabdžius, perkėlėme aukščiau galinės ašies, o variklį uždengėme 3 mm storio apsaugine plokšte. Todėl, kad būtumėte priversti važiuoti į servisą, reikia išties įspūdingos kliūties.

Susipažinkite su važiuokle
Tvirti, lengvai remontuojami priekiniai buferiai pailgina sunkvežimio eksploatacinę parengtį

Galingas priekis

„Volvo FMX“ priekis suprojektuotas eksploatacinei parengčiai pagerinti. Polipropilenu dengtas plieninis buferis po smūgio išlaiko formą. O lengvai prieinami tvirtinimo taškai leidžia pasikeisti buferio dalis ir skydus patiems, kad nereikėtų važiuoti į servisą.

Jeigu įklimptumėte, pasitelkite į pagalbą iš ketaus pagamintą vilkimo įtaisą, ir kitas sunkvežimis tuoj pat jus išvaduos. Net ir norint išdaužti priekinį žibintą, reikėtų gerai paprakaituoti, nes žibintai įrengti aukščiau ir turi keičiamuosius apsauginius dangtelius važiuojant keliu ir bekele.

Pažvelkite į priekį
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Metas gerinti eksploatacinę parengtį?

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas yra pasirengęs papasakoti jums apie visas „Volvo FMX“ eksploatacinės parengties ypatybes. Paskambinkite jiems arba užsukite pasikalbėti.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška