Tai ne tik unikalus dizainas, vertas dėmesio. Viskas paslėpta po paviršiumi, kuris išskiria šį sunkvežimį iš minios.

Galingi jėgos agregatai su pasirinktinai užsakoma „I-Shift Dual Clutch“. Nuostabios saugumo funkcijos. „Volvo FH“ pasižymi pasaulinio lygio našumu, nepriklausomai nuo užduoties.

Ir taip, dabar galima rinktis 2017 m. „Volvo Ocean“ lenktynių ribotą laidą. Jį galima įsigyti kaip „Volvo FH13“ ir „Volvo FH16“ su „Globetrotter“ tipo kabinomis ir „Globetrotter XL“.

Prisijunkite prie lenktynių!

„Volvo FH“ „Volvo Ocean Race“ laidos išorė

Nuo starto iki finišo

Šis „Volvo Ocean Race“ serijos sunkvežimis daro didelį įspūdį. Specialiosi kabinos spalvos – tviskanti aukso ir mėlyna spalva – įkvėptos vietų, kuriose 2017 m. prasidės ir baigsis lenktynės.

Nuo migloto Alikantės, kur pirmiausia ruošis plaukti varžovai, saulėlydžio. Iki Hagos, kur baigsis lenktynės, ramių vandenų.

Satininio chromo, juodos ir raudonos spalvų juostos atspindi plaukimo lenktynių dinaminę atmosferą. Iš tiesų nepamirštama patirtis.

„Volvo FH“ „Volvo Ocean Race“ laidos vidus

ĮLIPKITE Į UNIKALŲ VIDŲ

Išskirtinis, prabangus sunkvežimio vidus – tai kažkas, ką reikia pamatyti. „Dark Sky Lark“ perforuota oda su „Sea Blue“ spalvos išskirtine oda. Grindų kilimėliai su „Volvo Ocean Race“ siuviniais. Vairaratis ir turėklas su spalvotomis dygsniuotomis linijomis.

Įlipkite ir pamatykite patys. 

Faktai

Speciali „Volvo Ocean Race” 2017–2018 m. serija:

 • „Volvo FH“ su „Globetrotter“ ir „Globetrotter XL“ kabina.
 • „Volvo FH16” su „Globetrotter“ ir „Globetrotter XL“ kabina.

Papildomi paketai:

 • Saugumo paketas: vairuotojo saugos oro pagalvė, pagalbinė važiuojamosios kelio juostos keitimo sistema, pagalbinė vairuotojo budrumo stebėjimo sistema, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su automatine stabdymo funkcija, įsilaužimo į kabiną signalizacija, rakinamas seifas, daugiasluoksnio stiklo šoniniai langai, nuotoliniu būdu valdomas pagrindinis jungiklis, raudoni saugos diržai.
 • „Performance” paketas (tik „Volvo FH”): „Volvo D13“ 500 AG arba 540 AG variklis, „Volvo“ pavarų dėžė „I-Shift Dual Clutch“, retarderis.
„Volvo D13500“ yra pasirenkamas „Volvo FH“ „Volvo Ocean Race“ laidos variantas.

PIRMASIS ILGAAMŽIS

Taip, šis sunkvežimis yra gražuolis. Tačiau svarbiausias dalykas yra jo našumas.

Didesnis vidutinis greitis ir pagerėjęs našumas – tai užtikrina „Volvo FH“. Taip pat didesnį degalų ekonomiškumą. Tai padeda verslui toliau stumtis priekin.

Jėgos agregatą sudaro naujas patobulintas variklis ir „Volvo“ išskirtinė „I-Shift“.

„Race“ paketą galima pasirinkti:

 • D13 500 AG ir 540 AG variklis su nauju optimizuotu turbokompresoriumi;
 • „I-Shift Dual Clutch“ pavarų dėžė, pasižyminti pavarų perjungimu be trikdžių, tiekianti galią be pertraukų;
 • retarderis;
 • aliuminiai ratlankiai.
„Volvo FH“ „Volvo Ocean Race“ laidą galima įsigyti kaip vilkiką arba kėbulinį sunkvežimį.

SAUGIAUSIAS PASAULYJE „VOLVO“ – DABAR DAR SAUGESNIS

Rimtai vertiname mūsų, kaip pramonės lyderių, vaidmenį eismo saugumo srityje. Todėl savo sunkvežimius aprūpiname sistemomis ir technologija, kuri pakylėja saugą į aukštesnį lygį.

Pasirenkamame saugumo pakete yra toliau nurodytos eismo saugumo funkcijos.

 • Pagalbinė važiuojamosios kelio juostos keitimo sistema.
 • Pagalbinė vairuotojo budrumo kontrolės sistema.
 • Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su įspėjimo apie priekinį susidūrimą sistema ir avarinio stabdymo funkcija.
 • Oro pagalvė vairuotojo pusėje.
 • Raudoni saugos diržai ant keleivio ir vairuotojo sėdynių.

Be to, šiame pakete yra asmeninės ir sunkvežimio apsaugos įranga.

Asmeninės saugos paketas, įskaitant pavojaus signalą, laminuotą durų stiklą, pagrindinį jungiklį, pagrindiniu jungikliu valdomą nuotolinio valdymo pultą ir saugų gultą.

„Volvo FH16“ yra siūlomas „Volvo Ocean Race“ laidoje

GALINGAS „VOLVO OCEAN RACE“ SERIJOS „VOLVO FH16“

Jei vykdote sudėtingiausius pervežimus, rinktitės „Volvo FH16“. Iki 750 AG ir didžiulis 3 500 Nm sukimo momentas. Su įmontuota „I-Shift“ pavarų dėže arba netgi „I-Shift“ versija su palėtintomis pavaromis, esate puikiai pasiruošę vykdyti sunkių krovinių gabenimo užduotis stilingai, patogiai ir saugiai.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Susisiekime

Susisiekite su vietine „Volvo Trucks“ prekybos atstovybe ir patyrinėkite visas specifikacijas bei visą pasiūlymo informaciją.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška