Volvo Trucks

Lietuva

×
Sužinokite apie karjerą bendrovėje „Volvo Trucks“

Meilė darbui

Karjera su Volvo Trucks

Norime, kad galėtumėte dirbti mėgstamą darbą ir aktyviai dalyvauti kuriant mūsų ateitį. Todėl labai stengiamės kurti įkvepiančią kultūrą. Ji padeda jums ugdyti savo įgūdžius, kaupti žinias ir lavinti kūrybiškumą. Juk jeigu sekasi jums, sekasi mums visiems.

Ar norėtumėte pasidalyti savo talentu ir entuziazmu su mumis?

Siūlome darbą

VFS LT, UAB

Junior Customer Service Representative 

As an essential part of VFS Lithuania Operations team the Junior Customer Service Representative will be primary responsible for administration of new customer financing agreements and monitoring of existing agreements as well as respective evidence of contracts in the contract management system (CMS). The role is important support for the commercial team. The Junior Customer Service Representative will offer Customer Service and administration services being a member of the team of VFS Lithuania.

Position located in: Vilnius, Lithuania
Last application date: 25.06.2020 

Volvo Lietuva, UAB

Biuro administratorei (-iui)

(terminuota darbo sutartis)

Darbo pobūdis: biuro veiklos organizavimas, klientų, partnerių ir interesantų aptarnavimas, informacijos srautų paskirstymas įmonės viduje, dokumentų rengimas, teisingos raštvedybos užtikrinimas, bendrovės dokumentacijos ir korespondencijos tvarkymas, sutarčių bei kitos susijusios dokumentacijos apskaita, tvarkymas ir saugojimas.

Darbo vieta: Vilnius, Lietuva
Galioja iki: 2020 m. birželio 25 d.

Tapkite didelės komandos nariu

Mes dirbame „Volvo Group“. Turime bendrą tikslą tapti pasauliniu lyderiu tvarių transporto sprendimų srityje. Tai ambicingas tikslas, ir mes jo siekiame. Argi ne toks esate ir jūs? Apsilankykite karjeros puslapyje ir raskite pasiūlymą, apie kurį jau seniai svajojate.

Apsilankykite „Volvo Group“ karjeros tinklalapyje 

Galimybės bendrovėje „Volvo Group“

Sužinokite daugiau iš žmonių, kurie supranta


„Volvo Trucks“ prekybos atstovai žino viską apie mūsų bendrovę ir jos pagrindines vertybes. Kodėl nesusėdus su jais ir nepasikalbėjus?