Volvo Trucks

Lietuva

×
Sužinokite apie karjerą bendrovėje „Volvo Trucks“

Meilė darbui

Karjera su Volvo Trucks

Norime, kad galėtumėte dirbti mėgstamą darbą ir aktyviai dalyvauti kuriant mūsų ateitį. Todėl labai stengiamės kurti įkvepiančią kultūrą. Ji padeda jums ugdyti savo įgūdžius, kaupti žinias ir lavinti kūrybiškumą. Juk jeigu sekasi jums, sekasi mums visiems.

Ar norėtumėte pasidalyti savo talentu ir entuziazmu su mumis?

Siūlome darbą

VFS LT, UAB

Senior Credit Analyst

As an essential part of VFS Lithuania Operations team the Senior Credit Analyst will be primary responsible for providing a reliable and efficient credit service to internal customers, procuring timely decisions for credit applications for leases and loans.

Position located in: Vilnius, Lithuania
Last application date: 03.08.2020 

Volvo Lietuva, UAB

Accountant

(temporary contract)

As an essential part of VFS team, reporting directly to the Chief Accountant “VFS LT”, Accountant will play an important role and be responsible for all relevant accounting processes of Volvo Financial Services in Lithuania.

Position located: Vilnius, Lithuania
Last application date: 06.09.2020

Tapkite didelės komandos nariu

Mes dirbame „Volvo Group“. Turime bendrą tikslą tapti pasauliniu lyderiu tvarių transporto sprendimų srityje. Tai ambicingas tikslas, ir mes jo siekiame. Argi ne toks esate ir jūs? Apsilankykite karjeros puslapyje ir raskite pasiūlymą, apie kurį jau seniai svajojate.

Apsilankykite „Volvo Group“ karjeros tinklalapyje 

Galimybės bendrovėje „Volvo Group“

Sužinokite daugiau iš žmonių, kurie supranta


„Volvo Trucks“ prekybos atstovai žino viską apie mūsų bendrovę ir jos pagrindines vertybes. Kodėl nesusėdus su jais ir nepasikalbėjus?