Trucks

Volvo FH16. Sukurtas sunkiems kroviniams vežti.

„Volvo FH16“ yra mūsų galingiausias sunkvežimis, skirtas sunkiems kroviniams gabenti, kai reikia papildomos galios ir didesnio sukimo momento. Jis įveikia iššūkius, kurių negali įveikti kiti sunkvežimiai. Efektyvus D17 variklis ir didesnis patogumas vairuotojui – atitiks visus jūsų reikalavimus.

Volvo FH16

Paskirtys: sunkiųjų krovinių gabenimas, miško darbų ir medienos gabenimo transportas, darbai karjeruose
Galia: 600 AG, 700 AG arba 780 AG

Skaitykite specifikacijas

Jūsų produktyvumui skirtas sunkvežimis

„Volvo FH16“ pasižymi didele galia, užtikrinančia produktyvumą, ir aukščiausio lygio kabinos komfortu. Nepriklausomai nuo to, kurį variantą pasirinksite, akivaizdu, kad šis sunkvežimis siūlo daugiau. Sužinokite daugiau apie Volvo FH16 žemiau esančioje galerijoje.

Optimizuotas matomumas su adaptyviąja tolimųjų šviesų sistema

Priekinių žibintų dizainas su juoda spalva yra unikalus „Volvo FH16“. LED žibintai suteikia puikų matymą ir ryškų profilį. Važiuokite su adaptyviosiomis tolimosiomis šviesomis, kad maksimaliai padidintumėte savo matomumą ir neakintumėte kitų eismo dalyvių.

Sužinokite daugiau apie pagalbines vairavimo sistemas

Tvirtas buferis

Tvirtas bamperis sukurtas naudoti sudėtingomis darbo sąlygomis. Pagamintas iš 3 mm aukštos kokybės plieno, jis apsaugo jūsų priekį nuo įlenkimų ir priekinių žibintų sudaužymo. Jis toks tvirtas kaip ir atrodo.

Tinkamas vidus

Nesvarbu, ar pasirinksite standartinę, ar odos apdailą, akivaizdu, kad pralenksite kitus.

Viskas apie gyvenimą kabinoje

Pritaikykite Volvo FH16 sau

Dizainas su charakteriu, pasižymintis didele galia ir sukimo momentu bei daugybe galimybių, leidžiančių pritaikyti šią profesionalią transporto priemonę pagal savo poreikius. Iki 780 AG, tvirtos ašys ir patogios kabinos su skirtingais apdailos lygiais, kartu su degalų taupymo funkcijomis, tokiomis kaip diskiniai stabdžiai su sumažintais trinties nuostoliais. Atėjo laikas sukurti galią.

Volvo dinaminio vairavimo sistema

Suvaldyti sunkius krovinius manevruojant mažu greičiu arba važiuojant dideliu greičiu provėžomis ar duobėtu keliu? „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema padės vairuoti kaip tvirta ranka, kad jums vairuoti būtų lengviau ir sumažėtų įtampa.

Skaitykite daugiau apie Volvo dinaminio vairavimo sistemą

Su I-See sutaupykite degalų

„I-See“ iš anksto optimizuoja greitį, pavarų perjungimą, riedėjimą ir variklio išjungimus jūs maršrutui, kad būtų taupomi degalai. Norint pagerinti degalų naudojimo efektyvumą ir sumažinti anglies pėdsaką, realiuoju laiku atsižvelgiama į būsimą topografiją, posūkius, žiedines sankryžas ir eismo informaciją.

Skaitykite daugiau apie I-See

 Maksimaliai naudingąją apkrovą padidinančios ašys

Dėl išskirtinės apkrovos galite įsigyti  iki penkių ašių „Volvo FH16“ tiesiai iš gamyklos. Paruoštą važiuoti, su garantija ir atsarginių dalių skyriaus palaikymu. Iškrovę sunkvežimį, galite naudoti tandeminės ašies keltuvą, kad atjungtumėte ir pakeltumėte vieną iš varančiųjų ašių.

Peržiūrėkite mūsų važiuoklės variantus

D17 variklis niekada nenuvils

780 AG D17 yra galingiausias „Volvo“ sunkvežimių variklis. Dėl degalų sąnaudų efektyvumo ir didelio sukimo momento „Volvo FH16“ puikiai tinka sunkiasvoriams kroviniams gabenti ir kitiems sudėtingiems darbams.

Trys D17 galios lygiai

Reikalinga maksimali variklio galia ir efektyvumas sunkių krovinių gabenimui? Rinkitės 600 AG, 700 AG arba 780 AG. Mažesniam anglies dioksido pėdsakui, su visomis variklio variacijomis galite naudoti HVO degalus. 700 AG versijos variklis taip pat gali būti varomas biodyzelinu.

Daugiau išsamios informacijos rasite Volvo FH16 specifikacijose.

Didesnis sukimo momentas

D17 variklis užtikrina didesnę galią, iki 3 800 Nm sukimo momentą ir efektivesnį stabdymą varikliu esant mažiems variklio sūkiams. Tai leidžia jums pritaikyti efektyvų jėgos agregatą, kuris veiktų tiksliai reikiamu lygiu, net kai jūsų užduočiai atlikti reikia laikytis aukščiausių standartų.

Sužinokite daugiau apie Volvo variklius

Geresnis valdymas naudojant I-Shift

Naudodami „I-Shift“ jūs kontroliuojate padėtį, nesvarbu, ar jums reikia padidinti, ar išlaikyti sukimo momentą esant mažam greičiui. Šioje vaizdų galerijoje įsigilinkite į „I-Shift“ privalumus.

Pažemintos pavaros

Važiuoti su sunkiu kroviniu yra iššūkis ir jūsų traukai, ir sankabai. „I-Shift“ su lėtosiomis pavaromis palengvina važiavimo pradžią ir stipriai sumažina sankabos apkrovą.

Važiavimas vienu pedalu

Krypties keitimo funkcija suteikia galimybę perjungti priekinę ir atbulinę eigą tik naudojant akceleratorių. Važiuojant iki 4 km/h greičiu, įkalnės stabdys suteikia galimybę naudoti akceleratoriaus pedalą ir variklio traukai, ir ratų stabdžiams valdyti.

Išmani programinė įranga

Jos paslaptis slypi elektroniniame valdymo bloke, kontroliuojančiame sankabą ir pavarų perjungimą. Įvairūs programinės įrangos paketai suteikia galimybę pritaikyti „I-Shift“ pagal savo poreikius. Siūlomas specialus didelio našumo paketas, padedantis valdyti ekstremalias apkrovas.

Šoninių kamerų sistema

Vaizdo kamerų sistema pagerina aerodinamiką, kad sutaupytumėte energijos. Ji taip pat pagerina jūsų tiesioginį matomumą ir turi stebėjimo funkcijas, kurių veidrodėliai neturi. Tačiau ilgesniems junginiams labiau tinka šoniniai veidrodėliai.

Išbandykite mūsų šoninių kamerų sistemą

Infotainment ir garsas

Lengva naudoti vairuotojo sąsaja, „Infotainment“ sistema ir trijų lygių garso sistema suteikia galimybę „Volvo FH16“ patogiai naudotis, nesvarbu, ar vairuojate, ar ilsitės.

Kabinos variantai

„Volvo FH16“ galite įsigyti su kabina, atitinkančia jūsų poreikius. Galite rinktis tarp energiją taupančios šoninių vaizdo kamerų sistemos ir šoninių veidrodėlių. Atidžiau žvilgtelėkite į alternatyvius pasiūlymus.

  Globetrotter XXL kabina

  „Volvo FH16“ su „Globetrotter“ XXL kabina suderina puikų vairavimo ir gyvenimo komfortą dviems žmonėms. Labai patogu miegoti ilgesnėje ir platesnėje apatinėje lovoje.

  Globetrotter XL kabina

  „Volvo FH16“ su „Globetrotter XL“ kabinoje labai patogu vairuoti ir gyventi dviems žmonėms bei joje yra daugybė daiktadėžių ir vietos.

  Globetrotter kabina

  „Volvo FH16“ „Globetrotter“ kabinoje labai patogu vairuoti ir gyventi ne daugiau kaip dviems žmonėms, o variklio skyriuje galima stovėti visu ūgiu.

  Miegamoji kabina

  „Volvo FH16“ su miegamąja kabina suteikia puikų vairavimo komfortą ir patogią nakvynę ne daugiau kaip dviems žmonėms bei ribotą aukštį stovint.

  Miegamoji kabina pažemintu stogu

  „Volvo FH16“ su miegamąja kabina pažemintu stogu pasižymi mažesniu išoriniu kabinos aukščiu, puikiu vairavimo komfortu ir suteikia patogią nakvynę vienam asmeniui bei ribotą aukštį stovint.

Pavaizduotos funkcijos gali būti ne standartinės arba prieinamos ne visiems įrangos lygiams ir jėgos agregatų variantams.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali juos atsakyti. Užsukite, paskambinkite arba pasikvieskite susitikimui.