Trucks

Šoninių kamerų sistema

Vaizdo kamerų sistemos pagerina sunkvežimio aerodinamines savybes ir sumažina energijos sąnaudas. Jos pagerina tiesioginį matomumą, naktinį matymą ir sumažina aklųjų zonų plotą aplink sunkvežimį.

Supaprastinta, kad užtikrintų efektyvumą

Šoniniai veidrodėliai, nepaisant jų paprastumo, daro įtaką aerodinamikai. Naudojant kameras, sunkvežimio forma tampa aptakesnė, o tai sumažina energijos sąnaudas.

Geresnis vaizdas

Geresnis matomumas

Nuėmus veidrodėlius pagerėja matymo laukas, nes veidrodėlių korpusai nebeužstoja . Vaizdo kamerų sistema taip pat pagerina galinio vaizdo matomumą lyjant ir sumažina tiesioginių saulės spindulių keliamus trikdžius. Visa tai užtikrina malonesnį vairavimą.

Atitolinimas

Kai reikia atlikti tikslius manevrus, vaizdo kamerų stebėjimo sistema padeda priartinti vaizdą, kad jis būtų labiau sufokusuotas, arba atitolinti, kad jį matytumėte platesniu kampu. Naudodami išmanų perjungimą galite keisti skirtingus matymo laukus, siaurą arba platų matymo kampą.

Patobulintas naktinis matymas

Vairuojant naktį arba prietemoje galima įjungti infraraudonųjų spindulių apšvietimą. Tai pagerina naktinį matymą ir užtikrina geresnį vaizdą, nei tamsoje naudojant tradicinius veidrodėlius.

Vaizdo kameros ir ekranai

Matomumą užtikrinančios vaizdo kameros

Vaizdo kamerų sistema sudaryta iš trijų kamerų. Viena yra vairuotojo pusėje, viena keleivio pusėje ir viena papildoma kampinė priekinė keleivio kamera keleivio pusėje. Kameros suteikia galimybę matyti pagrindinį galinį vaizdą ir plačiakampį galinį vaizdą. Šaltu oru kameros objektyvai automatiškai pašildomi, kad nutirptų ledas ar sniegas ir būtų pašalinta migla bei drėgmė.

Keli ekranai

Naudojant šią sistema skirtinguose ekranuose matomi įvairūs vaizdai. Pagrindinis galinis vaizdas ir plataus kampo galinis vaizdas rodomi monitoriuose. Priekinis veidrodėlis yra ten, kur ir tikitės, ir jame puikiai matoma zona šalia sunkvežimio, priešais kabiną.

Stebėjimo režimas

Kai sunkvežimis pastatytas stovėjimo vietoje, vaizdo kamerų stebėjimo sistemą galima įjungti stebėjimo režimu, kad vairuotojas matytų, kas vyksta aplink sunkvežimį.

Rodomos funkcijos gali būti ne standartinės arba prieinamos ne visiems įrangos lygiams ir jėgos agregatų variantams.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks“ atstovas atsakys į juos. Užsukite, paskambinkite arba pasikvieskite susitikti.