Trucks

Mūsų eismo saugumo kampanija

MATYK IR BŪK MATOMAS

Lengvai pritaikoma veikla, kuri parodo, kaip pagerinti dviratininkų ir sunkvežimių vairuotojų sąveiką.

Veikla, kuri gelbėja gyvybes

„Volvo Trucks“ prioritetą saugumui teikia nuo pat savo veiklos pradžios. Mūsų tyrimai ir analizė rodo, kad dauguma eismo įvykių įvyksta dėl žmogiškojo faktoriaus. Todėl mes ne tik kuriame daug naujoviškų saugumo funkcijų savo gaminiams, bet norime imtis ir švietėjiškos veiklos.

Matyk ir būk matomas

Mūsų tikslas – didinti žmonių sąmoningumą apie jų matomumą kelyje. Kampanijos metu atkreipiamas dėmesys į situacijas, kuriose dalyvauja dviratininkai ir kiti eismo dalyviai, ir parodoma, kaip pagerinti dviratininkų ir sunkvežimių vairuotojų sąveiką.

Mokymo komplektas yra nemokamas ir juo gali naudotis kiekvienas asmuo. Pavyzdžiui, mokytojai gali atlikti užduotis su savo mokiniais, o vadovai panaudoti jį kaip verslo veiklą.

Mokymo komplektas

Įkvepiantį komplektą „See and be seen“ sudaro instruktoriaus vadovas, „PowerPoint“ pristatymas ir rekomendacijos, kaip saugiai atlikti užduotį lauke, susijusią su sunkvežimiu.

Kai užsiėmimai baigiami, būtų gerai išdalyti dovanėles, pavyzdžiui, šviesą atspindinčias liemenes, kad toliau būtų skatinamas eismo saugumas.

Parsisiųsti mokymo komplektą

Pamatykite saugumą patys.

Vietinis „Volvo Trucks“ atstovas gali pademonstruoti jums visas puikias saugos funkcijas ir atsakyti į visus jūsų klausimus šia tema.