Trucks

Matyk ir būk matomas

Eismo saugumas – tai bendras eismo dalyvių darbas. „Matyk ir būk matomas“ yra lengvai pritaikoma veikla, kuri parodo, kaip pagerinti dviratininkų ir sunkvežimių vairuotojų sąveiką. Tai puiki grupinė veikla mokymo ir darbo įstaigoms.

Žinios gelbsti gyvybes

„Volvo Trucks“ prioritetą saugumui teikia nuo pat savo veiklos pradžios. Mūsų tyrimai ir analizė rodo, kad dauguma eismo įvykių įvyksta dėl žmogiškojo faktoriaus. Štai kodėl mes ne tik kuriame novatoriškas savo gaminių saugumo funkcijas, bet ir norime skleisti savo žinias apie eismo saugumą visuomenėje.

Svarbiausia – matomumas

Mūsų iniciatyvos „Matyk ir būk matomas“ tikslas – didinti žmonių sąmoningumą apie jų matomumą kelyje. Iniciatyva atkreipiamas dėmesys į situacijas, kuriose dalyvauja dviratininkai ir kiti eismo dalyviai, ir parodoma, kaip pagerinti dviratininkų ir sunkvežimių vairuotojų sąveiką.

Mokymo komplektas

„Matyk ir būk matomas“ mokymo medžiaga yra nemokama ir ja gali naudotis visi. Pavyzdžiui, mokytojai gali atlikti užduotis su savo mokiniais, o vadovai panaudoti jį darbuotojų mokymams. Šią medžiagą sudaro instruktoriaus vadovas, „PowerPoint“ pristatymas ir rekomendacijos, kaip saugiai atlikti užduotis lauke su sunkvežimiu.

Atsisiųsti mokymo komplektą (anglų k.) 

PAMATYKITE SAUGUMĄ

Jūsų „Volvo Trucks“ atstovas gali jums pademonstruoti visas saugumo funkcijas ir atsakyti į visus jūsų klausimus šia tema.