Trucks

Volvo FH Aero. Aerodinamika tolimiesiems gabenimams.

„Volvo FH Aero“ yra idealus tolimųjų reisų sunkvežimis. Jo aerodinaminis kabinos siluetas sukurtas taip, kad taupytų energiją ir sumažintų anglies dioksido pėdsaką. Rinkitės elektrą, dujas arba dyzeliną. Šis sunkvežimis patobulintas, kad kiekvieną dieną jus nuvežtų toliau.

  Volvo FH Aero

  Paskirtys: efektyvūs tolimųjų reisų gabenimai
  Galia: 420–540 AG

  Skaitykite visas specifikacijas

  Volvo FH Aero Electric

  Paskirtys: regioniniai ir tarpmiestiniai gabenimai
  Bendrasis svoris: 44 tonos
  Galia: iki 490 kW
  Nuvažiuojamas atstumas: iki 300 km

  Skaitykite daugiau apie „Volvo FH Aero Electric“

  Dujomis varomas Volvo FH Aero

  Paskirtys: tolimieji ir tarpregioniniai gabenimai
  Galia: 420–500 AG
  Nuvažiuojamas atstumas: iki 1000 km

  Skaityti daugiau apie dujomis varomą „Volvo FH Aero“

Susipažinkite su Volvo FH Aero

Aerodinaminis dizainas suteikia galimybę lengvai važiuoti didesniu pastoviu greičiu ir didesnį matomumąvairuotojui. Patogios kabinos su integruota „Infotainment“ sistema ir garsu. Papildoma erdvė „Globetrotter“ XXL kabinoje. Peržiūrėkite toliau pateiktą galeriją ir sužinokite, ką gali pasiūlyti „Volvo FH Aero“.

Šoninių kamerų sistema

Vaizdo kamerų sistema pagerina sunkvežimio aerodinamiką, kad sutaupytumėte energijos. Be to, ji taip pat pagerina jūsų matymo lauką tiek geromis, tiek sudėtingomis sąlygomis. Naktinio matymo sistema padeda vairuotojui tamsiu paros metu, o stebėjimo režimas suteikia galimybę vairuotojui matyti už sunkvežimio ribų net užtraukus užuolaidas.

Išbandykite mūsų vaizdo kamerų sistemą

Infotainment ir garsas

Intuityvi vairuotojo sąsaja, „Infotainment“ sistema ir du skirtingi garso sistemos lygiai siūlo integruotą patirtį tiek vairuojant, tiek ilsintis. Garsiakalbiai ir galios stiprintuvas sukurti naujo lygio garso potyriui.

Globetrotter XXL kabinos vidus

Kai tiek laiko praleidžiate kabinoje, nusipelnėte geriausio. „Globetrotter“ XXL kabina sukurta taip, kad maksimaliai pagerintų jūsų gyvenimą kelyje. Ji suteikia daugiau erdvės ir komforto. O „Volvo FH Aero“ išsaugoma pakrovimo erdvė dėl specialių teisinių taisyklių sunkvežimiams, kurių energijos vartojimo efektyvumas yra geresnis.

Skaitykite daugiau apie gyvenimą kabinoje

Pritaikykite tolimųjų reisų sunkvežimį sau

Išskirtinis profilis su aerodinamine konstrukcija sumažina jūsų anglies dioksido pėdsaką ir sąnaudas. Rinkitės elektrinius, dujinius ir dyzelinius jėgos agregatus. Siūlomas platus vilkikų ir kėbulinių sunkvežimių važiuoklės pasirinkimų ir variantų pasirinkimas, kad galėtumėte pritaikyti „Volvo FH Aero“ savo poreikiams.

Efektyvus degalų vartojimas su I-Save

„Volvo FH Aero“ su „I-Save“ yra idealus sprendimas norint tolimuosiuose reisuose sumažinti degalų sąnaudas. „I-Save“ esmė yra D13 variklis su turbokomponentų technologija, pasižymintis didesniu sukimo momentu esant mažiems variklio sūkiams. Rezultatas – sklandesnis, tylesnis važiavimas ir žymiai mažesnės degalų sąnaudos.

Sužinokite daugiau apie I-Save

Optimizuotas jūsų maršrutams naudojant I-See

„I-See“ optimizuoja greitį, pavarų perjungimą, riedėjimą ir variklio sustojimą faktiniam maršrutui, kai važiuojama įjungus pastovaus greičio palaikymo sistemą. Realiuoju laiku atsižvelgiama į būsimą topografiją, vingius, žiedines sankryžas ir eismo informaciją. Tai reiškia, kad galite naudoti „I-See“, kad sutaupytumėte degalų, kai tik išvažiuosite į kelią.

Susipažinkite su I-See

Sukurtas taupyti energiją

Nesvarbu, ar renkatės elektrinį, dujinį ar dyzelinį sunkvežimį, „Volvo FH Aero“ sukurtas taip, kad taupytų energiją. Aerodinaminė forma, supaprastinta vaizdo kamerų sistema ir diskiniai stabdžiai, kurie sukurti taip, kad būtų sumažinti trinties nuostoliai. Visa tai tam, kad sumažinti sąnaudas ir anglies dioksido pėdsaką.

Technologija, kuri padeda vairuoti

„Volvo FH Aero“ sukurtas tam, kad maksimaliai išnaudotų jūsų vairavimo įgūdžius. Mes sukūrėme technologiją, kad kiekvienas pavarų perjungimas ir manevras būtų tobulas. Atidžiau pažvelkite į kai kurias funkcijas vaizdų galerijoje.

Panaudota variklio galia su I-Shift

„I-Shift“ suteikia galimybę vairuoti sklandžiai, patogiai ir efektyviai. Galite sutelkti dėmesį į kelią, o „I-Shift“ variklio galią panaudoja optimaliausiu būdu. Jei važiuojate kalvotais maršrutais, atidžiau apžiūrėkite „I-Shift“ dvigubą sankabą, kad būtų galima perjungti pavaras nenutraukiant galios perdavimo.

Skaitykite daugiau apie I-Shift

Lengvas ir dinamiškas vairavimas

Šoniniai vėjai, provėžos ar duobės? Jokių rūpesčių. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema išfiltruoja ir juos kompensuoja, kad vairavimas būtų lengvesnis ir dar stabilesnis, sumažinant įtampą nuo jūsų pečių. Sistema taip pat įjungia kai kurias pažangias vairuotojo pagalbines sistemas, kurios padeda pagerinti jūsų saugumą.

Apie Volvo dinaminio vairavimo sistemą

Kabinos variantai

„Volvo FH Aero“ tiekiamas su jūsų poreikius atitinkančių kabinų modeliais. Atidžiau pažvelkite į toliau pateikus pasirinkimus.

  Globetrotter XXL kabina

  „Volvo FH Aero“ su „Globetrotter“ XXL kabina pasižymi puikiu vairavimo ir gyvenimo komfortu dviems žmonėms. Ilgesnė ir platesnė apatinė lova sukurta taip, kad miegant būtų labai patogu.

  Globetrotter XL kabina

  „Volvo FH Aero“ su „Globetrotter“ XL kabina yra pramonės standartas tolimiesiems gabenimams. Ji suteikia patogų ir erdvų gyvenimą ne daugiau kaip dviems žmonėms.

  Globetrotter kabina

  „Volvo FH Aero“ su „Globetrotter“ kabinoje labai patogu vairuoti ir gyventi ne daugiau kaip dviems žmonėms, o variklio skyriuje galima stovėti visu ūgiu.

  Miegamoji kabina

  „Volvo FH Aero“ su miegamąja kabina suteikia puikų vairavimo komfortą ir patogią nakvynę ne daugiau kaip dviems žmonėms bei didesnį ribotą aukštį stovint.

  Miegamoji kabina pažemintu stogu

  „Volvo FH“ su miegamąja kabina pažemintu stogu pasižymi mažesniu išoriniu kabinos aukščiu, puikiu vairavimo komfortu ir suteikia patogią nakvynę vienam asmeniui bei ribotą aukštį stovint.

Pavaizduotos funkcijos gali būti ne standartinės arba prieinamos ne visiems įrangos lygiams ir jėgos agregatų variantams.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali į juos atsakyti. Užsukite, paskambinkite arba pasikvieskite apsilankyti.