Palengvina kasdienius jūsų darbus

Ar vairuojate savo sunkvežimį, ar valdote visą jų parką, dabar galite apjungti svarbius savo veiklos aspektus kaip niekada anksčiau. Vienoje vietoje. Vienu prisijungimu, viename rodinyje. „Volvo Connect“ – tai nauja skaitmeninių paslaugų sąsaja. Galvokite apie ją kaip apie savo skaitmeninius namus pelningesnei gabenimo veiklai.

„Volvo Connect” jau greitai bus pristatyta ir Lietuvoje. Daugiau informacijos: akvilina.stegvile@volvo.com 

Dirbama su nešiojamuoju kompiuteriu „Volvo Connect“

Viskas, kas svarbu – viename rodinyje

Jūsų sunkvežimiai, veikla ir netgi įžvalgos – viskas vienoje skaitmeninėje sąsajoje. „Volvo Connect“ apjungia jūsų veiklą, o tai padeda taupyti laiką, išvengti papildomų rūpesčių ir leidžia aiškiai pamatyti, kas yra svarbu. Padeda pasiruošti, planuoti ir tobulėti. Taip galite pakelti sunkvežimio eksploatacinę parengtį, efektyvumą ir našumą į naują lygį.

Atsisiųskite „Volvo Connect“ lankstinuką (anglų k.)(PDF, 7.3 MB)
„Volvo Connect“ privalumų paveikslas

Rūpinasi Jūsų parku

Paimkite kontrolę į savo rankas ir būkite ramūs žinodami, kad jūsų sunkvežimiai yra geros būklės ir pasiruošę darbui.

„Volvo Connect“ veiklos paveikslas

Padeda tobulinti Jūsų veiklą

Gaukite jums reikalingos informacijos, kuri padės dar efektyviau vykdyti veiklą.

„Volvo Connect“ informacijos paveikslas

Žinokite daugiau. Veikite geriau

Pamatykite visą vaizdą iki mažiausių detalių, kad galėtumėte sklandžiau ir našiau vykdyti veiklą.

Pagalba visai jūsų veiklai

Atverkite naują paslaugų ir funkcijų pasaulį su mūsų moderniomis skaitmeninėmis priemonėmis. Pamatykite, ką ką galite rinktis dabar. Ir tai dar tik pradžia.

„Volvo Connect“ sluoksniai

Sukurta, kad viskas būtų paprasčiau

„Volvo Connect“ yra aiški ir intuityvi sąsaja, todėl paprasta naršyti. Jums svarbiausios informacijos ir paslaugų apžvalgą gausite, kai tik prisijungsite. Jūs galite lengvai pasiekti ir naudotis „Volvo Connect“ iš kompiuterio ir įvairių išmaniųjų įrenginių.

 

Funkcionalumo sluoksniai
Duomenų ir funkcijų sluoksniai padeda lengviau priimti sprendimus ir pagerina efektyvumą.

„Volvo Connect“ parduotuvė

Programėlių parduotuvė

Lengvai pasiekiamoje iš „Volvo Connect“ parinkčių skilties programėlių parduotuvė „Marketplace“ siūlo skaitmenines paslaugas ir iš „Volvo Trucks“, ir iš rinktinių partnerių. Bėgant laikui galėsite užsisakyti ir aktyvinti dar daugiau paslaugų tiesiog čia.

 

Kūrėjų portalas
Kūrėjų portalas padės užtikrinti, kad „Volvo Connect“ nuolat tobulėtų, mums judant į priekį. Sveikiname ir aktyviname specialistų ir partnerių sukurtas naujas ir inovatyvias paslaugas.

„Volvo Connect“ prietaisai

Lengva pradėti

„Volvo Connect“ yra nemokama. Tačiau viskas priklauso nuo to, kaip ją pildysite ir naudosite. Jūs užsisakote norimas paslaugas, kurios prideda vertės jūsų veiklai. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į artimiausią „Volvo“ sunkvežimių centrą.

 

Pritaikoma ir mišriems parkams
Į „Volvo Connect“ galima integruoti duomenis iš išorinių sistemų ir naudoti transportų priemonių informaciją nepriklausomai nuo jų gamintojo.

Vyras, šalia sunkvežimio „Volvo Connect“

Auga kartu su jumis

Plėtokite savo verslą su dinamiška sąsaja, augančia kartu su jumis. Šiandien „Volvo Connect“ suteikia jums svarbias paslaugas, padedančias veiksmingiau vykdyti ir plėtoti jūsų verslą. Ir tai tik pradžia. Galite tikėtis naujų skaitmeninių paslaugų ateityje, kurios išlaikys jūsų verslą priešakinėse pozicijose.

Žemėlapis

Mes dirbame jums

Geriausias būdas sužinoti, kas yra „Volvo Connect“ – išbandyti ją patiems. Jei reikia daugiau informacijos, kreipkitės į savo prekybos atstovą.

Prekybos atstovo paieška