Trucks

Mūsų pasaulinė kampanija, kuria siekiama užtikrinti eisme dalyvaujančių vaikų saugumą

Sustok. Apsižvalgyk. Pamojuok

Prisidėkite prie teigiamų pokyčių, kad ir kur būtumėte

Vaikų, dalyvaujančių „Volvo Trucks“ kampanijoje Sustok. Apsižvalgyk. Pamojuok, skaičius ir toliau auga. Ja siekiama vaikams visame pasaulyje padėti suprasti, kaip saugiai elgtis šalia transporto priemonių. Pirmiausia reikia sustoti. Tada apsižvalgyti ir įvertinti aplinką. Ir galiausiai pamojuoti vairuotojui, kad įsitikintų, jog jis juos mato.

Savo darbuotojus visame pasaulyje skatiname įsitraukti į veiklą, kuria siekiama užtikrinti jų ir jų bendruomenėse gyvenančių vaikų saugumą. Vis daugiau šalių prisijungia prie kampanijos Sustok. Apsižvalgyk. Pamojuok.

Prisijungę prie mūsų galėsite pasiekti esminių pokyčių.

„Sustok. Apsižvalgyk. Pamojuok“ gali išgelbėti gyvybių

Kiekvienais metais eismo nelaimėse žūsta daugiau nei 260 000 iki 19 metų amžiaus vaikų. Per daug dažnai tokios nelaimės nutinka dėl sunkvežimių ir autobusų. Mokydami vaikus, kaip elgtis keliuose, galime išgelbėti daug jaunų žmonių gyvybių.

„Sustok. Apsižvalgyk. Pamojuok“ mokomoji medžiaga skirta padėti tėvams, mokytojams, organizacijoms ir valdžios institucijoms mokyti vaikus rengiant smagius interaktyvius ir praktinius užsiėmimus.

Visa medžiaga yra nemokama ir prieinama visiems. Ją sudaro pagrindinis ir išsamesnis rinkiniai, animacinis interaktyvus pasakojimas, taip pat „PowerPoint“ ir kurso instrukcijos.

Mokymo rinkiniai pateikiami keliomis kalbomis.

Patarimai, kurie padės išgelbėti gyvybes

„Volvo Trucks“ parengė įkvepiančią mokymo medžiagą „Sustok. Apsižvalgyk. Pamojuok“ lengvai naudojamu formatu. Ji skirta padėti tėvams, mokytojams, organizacijoms ir valdžios institucijoms mokyti vaikus rengiant smagius interaktyvius ir praktinius užsiėmimus.

Visa kampanijos medžiaga yra nemokama ir ja gali naudotis visi.

Pamatykite saugumą patys.

Vietinis „Volvo Trucks“ atstovas gali pademonstruoti jums visas puikias saugos funkcijas ir atsakyti į visus jūsų klausimus šia tema.