Trucks

×

Programėlė My Truck

Gaukite nuotolinę prieigą prie „Volvo“ sunkvežimio pasitelkę „My Truck” programėlę.

Sveiki atvykę į naująją kabiną
 

Įdiegę programėlę „My Truck“, gaunate nuotolinę prieigą prie „Volvo“ sunkvežimio. Su ja galite peržiūrėti prietaisų skydą, nustatyti pageidaujamą kabinos mikroklimatą, patikrinti durų spynos būseną ir reaguoti į signalizaciją – nesvarbu, kur esate. Ši programa galima „Volvo FH“, „Volvo FH16“, „Volvo FM“ ir „Volvo FMX“ sunkvežimiams. Jei paklaustumėte mūsų, tai vienas iš paprastesnių būdų palengvinti kasdienius darbus.

„My Truck“ privalumai

Lengvesnis planavimas
 

Turite galimybę patikrinti degalų kiekį, alyvos, aušinimo skysčio ir kitų skysčių lygius, taip pat akumuliatoriaus ir lempučių būsenas. Tai padidina sunkvežimio parengtį kelionei ir leidžia lengviau planuoti kasdienius darbus.

Daugiau komforto
 

Galite nustatyti ir suplanuoti autonominį kabinos šildytuvą bei aušintuvą, kad klimatas visada būtų puikus ir užtikrintų patogią kelionę.

Patobulinta sauga
 

Galite sužinoti durų užrakinimo būseną ir, suveikus signalizacijos sistemai, gauti paspaudžiamus pranešimus. Tai padidina sunkvežimio saugą ir akimirksniu informuoja apie problemas.

Kreipkitės į mus

Nesvarbu, ar ieškote tinkamos dalies, norite suremontuoti sunkvežimį ar atlikti jo techninę priežiūrą, vietos „Volvo Trucks“ prekybos atstovas visada pasirengęs padėti.

Paskambinkite arba, dar geriau, užsukite pas mus.