Trucks

Programėlė My Truck

Gaukite nuotolinę prieigą prie „Volvo“ sunkvežimio pasitelkę „My Truck” programėlę.

Sveiki atvykę į naująją kabiną


Įdiegę programėlę „My Truck“, gaunate nuotolinę prieigą prie „Volvo“ sunkvežimio. Su ja galite peržiūrėti prietaisų skydą, nustatyti pageidaujamą kabinos mikroklimatą, patikrinti durų spynos būseną ir reaguoti į signalizaciją – nesvarbu, kur esate. Ši programa galima „Volvo FH“, „Volvo FH16“, „Volvo FM“ ir „Volvo FMX“ sunkvežimiams. Jei paklaustumėte mūsų, tai vienas iš paprastesnių būdų palengvinti kasdienius darbus.

„My Truck“ privalumai

Lengvesnis planavimas

Galite patikrinti degalų, alyvos, aušinimo skysčio ir skysčių lygį bei lempučių būseną. Tai padidina sunkvežimio parengtį kelionei ir leidžia lengviau planuoti kasdienius darbus.

Patikrinkite elektrinės transporto priemonės įkrovimo būseną, pranešimus ir nustatykite akumuliatoriaus išankstinio paruošimo laikmačius, kad užtikrintumėte optimalų veikimą ir išlaikytumėte gerą akumuliatoriaus būklę. 

Daugiau komforto

Galite nustatyti ir suplanuoti autonominį sunkvežimio šildytuvą bei aušintuvą, kad klimatas visada būtų puikus ir užtikrintų patogią kelionę.

Patobulinta sauga 

Galite sužinoti durų užrakinimo būseną ir, suveikus signalizacijos sistemai, gauti pranešimus programoje. Tai padidina sunkvežimio saugą ir akimirksniu informuoja apie problemas.

Mes pasirengę padėti

Norite sužinoti daugiau apie „My Truck” programėlės privalumus?