Volvo Trucks

Lietuva

×
„My Truck“

Sveiki atvykę į naująją kabiną

Įdiegę programėlę „My Truck“, gaunate nuotolinę prieigą prie „Volvo“ sunkvežimio.

Sveiki atvykę į naująją kabiną

Įdiegę programėlę „My Truck“, gaunate nuotolinę prieigą prie „Volvo“ sunkvežimio. Su ja galite peržiūrėti prietaisų skydą, nustatyti pageidaujamą kabinos mikroklimatą, patikrinti durų spynos būseną ir reaguoti į signalizaciją – nesvarbu, kur esate. Programa prieinama „Volvo FH“, „Volvo FH16“, „Volvo FM“ ir „Volvo FMX“ sunkvežimiams. Jei mūsų paklaustumėte, atsakytume, jog nėra paprastesnio būdo palengvinti kasdienį darbą.

Sveiki atvykę į naująją kabiną

Trys priežastys, dėl kurių suteikiama „My Truck“

Lengvesnis planavimas

Turite galimybę patikrinti degalų kiekį, alyvos, aušinimo skysčio ir kitų skysčių lygius, taip pat akumuliatoriaus ir lempučių būsenas. Tai padidina sunkvežimio parengtį kelionei ir leidžia lengviau planuoti kasdienius darbus.

Daugiau komforto

Galite nustatyti ir suplanuoti autonominio kabinos šildytuvo ir vėsintuvo veikimą. Kitaip tariant, kabinoje visada bus patogiai ir maloniai kelionei reikalingas klimatas.

Patobulinta sauga

Galite sužinoti durų užrakinimo būseną ir, suveikus signalizacijos sistemai, gauti paspaudžiamus pranešimus. Tai padidina sunkvežimio saugą ir akimirksniu informuoja apie problemas.

„My Truck“

Peržvelkite ir atsisiųskite „My Truck“

Kreipkitės į mus

Nesvarbu, ar ieškote tinkamos dalies, norite suremontuoti sunkvežimį ar atlikti jo techninę priežiūrą, vietos „Volvo Trucks“ prekybos atstovas visada pasirengęs padėti.

Paskambinkite arba, dar geriau, užsukite pas mus.