Trucks

Volvo Selected 

Išsirinkite naudotą sunkvežimį, kuriuo galėsite pasikliauti


Sunkvežimio pirkimas yra didelė investicija. Todėl turite žinoti, kad išsirinkote teisingai. Kai išsirenkate „Volvo Selected“ sunkvežimį, žinote, kad jis buvo kruopščiai patikrintas ir atitinka tuos pačius aukštus kokybės, eksploatacinių savybių ir saugos standartus, kurių reikalaujame iš mūsų naujų sunkvežimių. Nes svarbi kiekviena detalė.


Gausite tokią pačią pagalbą, kaip ir naujam sunkvežimiui. Mūsų sertifikuoti technikai naudoja tik originalias „Volvo“ dalis ir turi prieigą prie visos specializuotos įrangos, diagnostikos įrankių bei duomenų bazių sistemų, reikalingų, kad jūsų sunkvežimis veiktų patikimai.

Esame sektoriaus ekspertai

„Volvo Selected“ yra oficialus „Volvo Trucks“ – vieno iš patikimiausių ir didžiausių sunkiasvorių sunkvežimių prekių ženklų pasaulyje – pasiūlymas.

Volvo Financial Services

Naudotiems sunkvežimiams siūlome specialias „Volvo Financial Services” (VFS LT, UAB) finansinio lizingo, veiklos nuomos ir draudimo sąlygas. 

Užtikrinta kokybė

Jūsų sunkvežimis turi būti patikimas, kad išvengtumėte prastovų. Siekdami tai užtikrinti, naudojame tik kokybiškas originalias „Volvo“ dalis, o mūsų serviso paslaugas visada atlieka patyrę „Volvo“ išmokyti technikai.

Dangiras Maniušis

Naudotų sunkvežimių pardavimo atstovas

Susisiekime

Mes padėsime rasti naudotą sunkvežimį jūsų verslui!

Apsilankykite volvoselected.com ir peržiūrėkite mūsų naujausius pasiūlymus.

Čia rasite daug įvairių sunkvežimių, tiek „Volvo“, tiek kitų prekių ženklų.