Volvo Trucks

Lietuva

×

Volvo Trucks įžvalgos

Sužinokite daugiau apie transporto sektoriaus vystymąsi. Čia mūsų ekspertai dalinasi žiniomis bei įžvalgomis apie elektromobilumą, alternatyvius degalus, saugumą ir inovacijas.

3 matches

1 of 1

  • Elektra varomi sunkvežimiai tapo ir realybe, ir būtinybe daugelyje transporto sričių. Vykdote prekių pristatymus ar teikiate paslaugas miestuose ir jums reikia patarimų, kaip sklandžiau pereiti prie elektrifikuoto transporto sprendimų? Štai keletas klausimų, kuriuos reikėtų apsvarstyti.

  • Visas transporto sektorius susiduria su dideliais reikalavimais, kad sumažintų poveikį klimatui. Kad paspartintų perėjimą prie tvaresnio transporto, „Volvo Trucks“ siekia, kad iki 2040 m. visame gaminių asortimente nebūtų iškastiniu kuru varomų transporto priemonių. Elektriniai sunkvežimiai atliks svarbų vaidmenį siekiant šio tikslo. Gali atrodyti, kad tai nerealistiškas tikslas, bet iš tikrųjų perėjimas prie elektrinių transporto priemonių turėtų įvyti daug greičiau, nei daugelis tikėjosi. Štai keletas priežasčių, kodėl.

  • Važiuoti nepilant degalų neabejotinai skamba gerai. Būtent tai žada elektrifikuoti keliai. Elektrifikuotų greitkelių šalininkai teigia, kad transporto priemonių įkrovimo važiuojant greitkeliu technologija gali pagreitinti įkrovimą ir leisti važiuoti ilgiau ir toliau. Tačiau ar tikrai elektrifikuoti keliai yra tokie naudingi? O gal tai tik nišinis sprendimas?

3 matches

1 of 1