×

Volvo Trucks įžvalgos

Sužinokite daugiau apie transporto sektoriaus vystymąsi. Čia mūsų ekspertai dalinasi žiniomis bei įžvalgomis apie elektromobilumą, alternatyvius degalus, saugumą ir inovacijas.

13 matches

1 of 1

 • Technologijos ir inovacijos

  12/14/2022 4 min. 4 min.

  Kaip duomenys ir telematika padeda išvengti sunkvežimių gedimų 

  Įsivaizduokite, kas būtų, jei galėtumėte iš anksto žinoti, kad jūsų sunkvežimis suges? Kaip tai padėtų padidinti jūsų verslo našumą? Pasitelkę duomenis, mes vis geriau suprantame sunkvežimių „elgseną“. Panaudojant dirbtinį intelektą (DI) ir mašininį mokymąsi, gedimus bus galima numatyti dar tiksliau.

 • Elektromobilumas

  12/05/2022 6 min. 5,5 min.

  7 mitai apie elektrinių sunkvežimių baterijas 

  Šiandien galima išgirsti nemažai interpretacijų apie elektra varomus sunkvežimius, o ypač apie baterijas ir jų poveikį aplinkai. Čia svarbu atskirti faktus nuo mitų, kad būtų galima priimti pamatuotus sprendimus dėl investicijų į tvarias transporto priemones.

 • Degalų taupymas

  11/10/2022 5,5 min.

  Kodėl aerodinamika yra svarbi krovinių gabenimo versle 

  Aerodinaminis pasipriešinimas daro didelį poveikį sunkvežimio degalų naudojimo efektyvumui, ypač kai jis važiuoja didesniu nei 50 km/h greičiu. Norint sumažinti pasipriešinimą oro srautui ir degalų sąnaudas, svarbu suprasti sunkvežimio aerodinamikos principus.

 • Technologijos ir inovacijos

  08/03/2022 4 min. 2 min.

  Kaip technologijos padeda efektyviai vairuoti 

  Telematika ir duomenų analitika atveria daugiau vairuotojų kompetencijų ugdymo ir koučingo galimybių. Nesvarbu, ar esate mažos transporto įmonės savininkas, ar didelio sunkvežimių parko vadovas, šios technologijos gali sumažinti degalų sąnaudas, padidinti parengtį darbui ir saugumą kelyje.

 • Elektromobilumas

  04/26/2022 3 minutės 3 minutės

  Tikrojo sunkvežimio poveikio klimatui apskaičiavimas 

  Išsirinkti tvariausią transporto priemonę gali būti nelengva, bet jums gali padėti gyvavimo ciklo vertinimas. Jį atliekant atskleidžiamas holistinis vaizdas, kuris parodo poveikį aplinkai per visą transporto priemonės eksploatavimo laiką.

 • Vairuotojo pasaulis

  03/31/2022 3 min. 4 min.

  Ką reiškia naujos sunkvežimių tachografų taisyklės Europoje? 

  Pirmosios kartos išmanieji tachografai yra privalomi visuose naujuose sunkvežimiuose nuo 2019 m. birželio. Europos Sąjunga (ES) įveda papildomas taisykles, pagal kurias nuo 2023 m. rugpjūčio bus reikalingi antrosios kartos išmanieji tachografai.

 • Kiekviena prastovos minutė reiškia prarastas pajamas. Atskleidžiame šešis būdus, kaip kuo ilgiau būti kelyje pristatant krovinius – nuo keleto paprastų iki daugelio telematikos privalumų panaudojimo.

 • Degalų taupymas

  03/23/2022 4 min. 3 min.

  Kaip tinkama techninė priežiūra padeda taupyti degalus 

  Gerai prižiūrimas sunkvežimis yra ekonomiškas sunkvežimis. Štai keletas sričių, į kurias rekomenduojame atsižvelgti, kad jūsų transporto priemonė būtų geros būklės ir išvengtumėte degalų sąnaudų padidėjimo.

 • Elektra varomi sunkvežimiai tapo ir realybe, ir būtinybe daugelyje transporto sričių. Vykdote prekių pristatymus ar teikiate paslaugas miestuose ir jums reikia patarimų, kaip sklandžiau pereiti prie elektrifikuoto transporto sprendimų? Štai keletas klausimų, kuriuos reikėtų apsvarstyti.

 • Visas transporto sektorius susiduria su dideliais reikalavimais, kad sumažintų poveikį klimatui. Kad paspartintų perėjimą prie tvaresnio transporto, „Volvo Trucks“ siekia, kad iki 2040 m. visame gaminių asortimente nebūtų iškastiniu kuru varomų transporto priemonių. Elektriniai sunkvežimiai atliks svarbų vaidmenį siekiant šio tikslo. Gali atrodyti, kad tai nerealistiškas tikslas, bet iš tikrųjų perėjimas prie elektrinių transporto priemonių turėtų įvyti daug greičiau, nei daugelis tikėjosi. Štai keletas priežasčių, kodėl.

 • Technologijos ir inovacijos

  07/30/2020 11 min.

  Elektrifikuoti keliai: nišinis sprendimas uždaroms vietovėms? 

  Važiuoti nepilant degalų neabejotinai skamba gerai. Būtent tai žada elektrifikuoti keliai. Elektrifikuotų greitkelių šalininkai teigia, kad transporto priemonių įkrovimo važiuojant greitkeliu technologija gali pagreitinti įkrovimą ir leisti važiuoti ilgiau ir toliau. Tačiau ar tikrai elektrifikuoti keliai yra tokie naudingi? O gal tai tik nišinis sprendimas?

 • Transporto sektorius pamažu pradeda suvokti, kad bioSkGD yra perspektyvi alternatyva dyzelinui. Ir tai suprantama. Štai keletas priežasčių, kodėl bioSkGD (suskystintos gamtinės dujos) gali būti ateities degalai tolimųjų gabenimų transportui.

 • Diskutuojant apie elektrinius sunkvežimius tvarumo požiūriu, dažniausiai pagrindinis dėmesys skiriamas baterijoms. Tad kiek „švarios” yra elektrinių sunkvežimių baterijos?

13 matches

1 of 1