Trucks

×

Volvo Trucks įžvalgos

Sužinokite daugiau apie transporto sektoriaus vystymąsi. Čia mūsų ekspertai dalinasi žiniomis bei įžvalgomis apie elektromobilumą, alternatyvius degalus, saugumą ir inovacijas.

10 matches

1 of 1

  • Telematika ir duomenų analitika atveria naujų vairuotojų mokymo ir kompetencijų ugdymo galimybių. Nesvarbu, ar mažos transporto įmonės savininkas, ar sunkvežimių parko vadovas, tai gali sumažinti degalų sąnaudas, padidinti parengtį darbui ir saugumą.

  • Išsirinkti tvariausią transporto priemonę gali būti nelengva, bet jums gali padėti gyvavimo ciklo vertinimas. Jį atliekant atskleidžiamas holistinis vaizdas, kuris parodo poveikį aplinkai per visą transporto priemonės eksploatavimo laiką.

  • Pirmosios kartos išmanieji tachografai yra privalomi visuose naujuose sunkvežimiuose nuo 2019 m. birželio. Europos Sąjunga (ES) įveda papildomas taisykles, pagal kurias nuo 2023 m. rugpjūčio bus reikalingi antrosios kartos išmanieji tachografai.

  • Kiekviena prastovos minutė reiškia prarastas pajamas. Atskleidžiame šešis būdus, kaip kuo ilgiau būti kelyje pristatant krovinius – nuo keleto paprastų iki daugelio telematikos privalumų panaudojimo.

  • Gerai prižiūrimas sunkvežimis yra ekonomiškas sunkvežimis. Štai keletas sričių, į kurias rekomenduojame atsižvelgti, kad jūsų transporto priemonė būtų geros būklės ir išvengtumėte degalų sąnaudų padidėjimo.

  • Elektra varomi sunkvežimiai tapo ir realybe, ir būtinybe daugelyje transporto sričių. Vykdote prekių pristatymus ar teikiate paslaugas miestuose ir jums reikia patarimų, kaip sklandžiau pereiti prie elektrifikuoto transporto sprendimų? Štai keletas klausimų, kuriuos reikėtų apsvarstyti.

  • Visas transporto sektorius susiduria su dideliais reikalavimais, kad sumažintų poveikį klimatui. Kad paspartintų perėjimą prie tvaresnio transporto, „Volvo Trucks“ siekia, kad iki 2040 m. visame gaminių asortimente nebūtų iškastiniu kuru varomų transporto priemonių. Elektriniai sunkvežimiai atliks svarbų vaidmenį siekiant šio tikslo. Gali atrodyti, kad tai nerealistiškas tikslas, bet iš tikrųjų perėjimas prie elektrinių transporto priemonių turėtų įvyti daug greičiau, nei daugelis tikėjosi. Štai keletas priežasčių, kodėl.

  • Važiuoti nepilant degalų neabejotinai skamba gerai. Būtent tai žada elektrifikuoti keliai. Elektrifikuotų greitkelių šalininkai teigia, kad transporto priemonių įkrovimo važiuojant greitkeliu technologija gali pagreitinti įkrovimą ir leisti važiuoti ilgiau ir toliau. Tačiau ar tikrai elektrifikuoti keliai yra tokie naudingi? O gal tai tik nišinis sprendimas?

  • Transporto sektorius pamažu pradeda suvokti, kad bioSkGD yra perspektyvi alternatyva dyzelinui. Ir tai suprantama. Štai keletas priežasčių, kodėl bioSkGD (suskystintos gamtinės dujos) gali būti ateities degalai tolimųjų gabenimų transportui.

  • Diskutuojant apie elektrinius sunkvežimius tvarumo požiūriu, dažniausiai pagrindinis dėmesys skiriamas baterijoms. Tad kiek „švarios” yra elektrinių sunkvežimių baterijos?

10 matches

1 of 1