Trucks

Volvo FH. Tolimųjų reisų ikona.

„Volvo FH“ yra ikoniškas tolimųjų reisų sunkvežimis, sukurtas užtikrinti komfortą ir saugumą ilgiausiais atstumais. Jame rasite daug technologijų, kurios padidins jūsų efektyvumą. Rinkitės iš daugybės elektra, dujomis ir dyzelinu varomų jėgos agregatų, kurie nuo pat pirmos dienos vairavimą pavers maloniai praleistu laiku.

  Volvo FH

  Paskirtys: tolimasis ir regioninis krovinių gabenimas, statybų sektoriaus transportas, miško darbų ir medienos gabenimo transportas, kasybos ir karjerų transportas
  Galia: 420–540 AG

  Skaitykite visas specifikacijas

  Volvo FH Electric

  Paskirtys: regioninis krovinių ir konteinerių gabenimas, statybų sektoriaus transportas
  Bendrasis svoris: 44 tonos
  Galia: iki 490 kW
  Galimas nuvažiuoti atstumas: iki 300 km

  Skaitykite daugiau apie „Volvo FH Electric“

  Dujomis varomas Volvo FH

  Paskirtys: tolimasis ir regioninis krovinių gabenimas, konteinerių gabenimas
  Galia: 420–500 AG
  Galimas nuvažiuoti atstumas: iki 1000 km

  Skaitykite daugiau apie dujomis varomą „Volvo FH“

Išbandykite Volvo FH komforto ir saugos funkcijas

Išskirtinė priekinio žibinto forma ir vertikalus kabinos profilis, kurį lengva atpažinti iš tolo. Patogios kabinos su sprendimais, kurie gali padaryti jūsų gyvenimą kelyje dar geresnį. Naršykite žemiau esančią galeriją ir sužinokite daugiau apie tai, kas daro šį sunkvežimį efektyvia ir patogia darbo vieta.

Sukurta efektyvumui

Šviesdiodiniai priekiniai žibintai, siauresni tarpai ir vaizdo kameros stebėjimo sistema yra efektyvių „Volvo FH“ dizaino savybių, mažinančių pasipriešinimą ir taupančių energiją, pavyzdžiai. Be to, adaptyviosios tolimosios šviesos optimizuoja jūsų matomumą netrukdant kitiems, kad pagerintų saugumą kelyje.

Tobulas kabinos klimatas

Gerai sureguliuota klimato sistema paskirsto ir cirkuliuoja orą jūsų „Volvo FH“ kabinoje, kai važiuojate. Išjungę variklį poilsiui, tiesiog įjunkite „I-Park Cool“, kad kabinoje būtų komfortiškas klimatas visą naktį, naudojant vien akumuliatoriaus energiją.

Kasdienis komfortas

„Volvo FH“ kabinos sukurtos taip, kad jūsų dienos kelyje bėgtų sklandžiai. Yra daug daiktadėžių, du šaldytuvai, kad maistas ir gėrimai būtų švieži, ir mikrobangų krosnelė mėgstamiems užkandžiams pašildyti. Ir, žinoma, tikrai patogi lova.

Pritaikykite Volvo FH sau

Elektra, dujos ar dyzelinas. Penki kabinos dydžiai. Įvairūs išorės ir vidaus apdailos lygiai. Ir platus variantų pasirinkimas, pvz., diskiniai stabdžiai su sumažintais trinties nuostoliai ir „I-Save“, kad vairavimas būtų dar efektyvesnis, saugesnis ir produktyvesnis.

I-Save veikia efektyviai ir sklandžiai

Dar sklandesnis, tylesnis važiavimas ir mažesnės degalų sąnaudos. „I-Save“ naudoja D13 variklį su turbokomponentų technologija, turintį didesnį sukimo momentą esant žemiems variklio sūkiams, efektyvias galines ašis ir optimizuotus programinės įrangos sprendimus, leidžiančius taupyti degalus bei pagerinti jūsų rodiklius.

Atraskite Volvo FH su I-Save

Planuokite iš anksto, kad taupytumėte energiją naudodami I-See

Naudojant „I-See“, jūsų sunkvežimis optimizuoja greitį, pavarų perjungimą, riedėjimą ir variklio išjungimus pagal būsimą topografiją, posūkius ir realiojo laiko eismo informaciją. Planavimas į priekį ir energijos taupymas. Galite naudoti „I-See“, kai tik išvažiuosite į kelią.

Skaitykite daugiau apie I-See

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Išlaikant tolygų greitį taupoma energija. Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema padeda tai padaryti saugiai ir patogiai. Ji veikia bet kokiu greičiu iki sustojimo ir automatiškai vėl paleidžiama, kad galėtumėte naudotis kur kas dažniau nei tik greitkeliuose.

Sužinokite daugiau apie pagalbines vairavimo sistemas

Vairuokite Volvo FH tobulai

Nesvarbu, ar naudosite „Volvo FH“ tolimiesiems gabenimams, ar statybos darbams, pavarų perjungimas bus tobulas, o manevrai bus aštrūs ir valdomi naudojant „I-Shift“ ir „Volvo“ dinaminio vairavimo sistemą. Peržiūrėkite toliau pateiktą galeriją, kad gautumėte daugiau informacijos apie „I-Shift“, „Volvo“ dinaminio vairavimo sistemą ir kitas jūsų sunkvežimio parinktis.

Teisingos pavaros su I-Shift

„I-Shift“ siūlo daugybę transmisijų, kurios gali būti pritaikytos viskam – nuo ​​tolimųjų gabenimų iki statybų sektoriaus ir sunkiųjų krovinių gabenimo. „I-Shift” su dviguba sankaba perjungia pavaras nepertraukdama galios perdavimo. „I-Shift“, turintis lėtąsias pavaras, suteikia galimybę valdyti ekstremalias apkrovas stovint vietoje, taupant degalus važiuojant dideliu greičiu.

Sužinokite daugiau informacijos apie I-Shift

Volvo dinaminio vairavimo sistemos tikslumas

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema padeda vairuoti kaip tvirta ranka, kad jums vairuoti būtų lengviau ir sumažėtų įtampa. Ji taip pat papildo jūsų vairuotojo pagalbines sistemas aktyviu valdymu įvairiose situacijose. Be to, yra galimybė valdyti sunkvežimį nuotoliniu būdu.

Skaitykite daugiau apie Volvo dinaminio vairavimo sistemą

Dvigubos ašies pakėlimas

Reikia mažiau energijos, geresnė trauka ir mažesnis posūkio spindulys. Dvigubos ašies pakėlimo funkcija suteikia galimybę atjungti ir pakelti vieną iš varančiųjų ašių. Tandeminės pavaros trauka ir apkrova su vienos pavaros varomąja galia ir efektyvumu.

Peržiūrėkite mūsų važiuoklės variantus

Patirtis su Infotainment 

Puikiai praleiskite laiką kabinoje. „Infotainment“ sistema suteikia galimybę integruoti išmanųjį telefoną. Pasirinkite vieną iš dviejų skirtingų lygių garso sistemų su papildomu žemųjų dažnių garsiakalbiu, esančiu po sėdyne, mėgstamai muzikai ir transliacijoms klausytis.

Saugumas visame sunkvežimyje

Kabinos variantai

Pritaikykite „Volvo FH“ pasirinkdami tinkamą kabinos modelį pagal savo poreikius. Galite rinktis tarp energiją taupančios vaizdo kamerų sistemos ir šoninių veidrodėlių. Atidžiau žvilgtelėkite į alternatyvius pasiūlymus žemiau.

  Globetrotter XXL kabina

  „Volvo FH“ su „Globetrotter“ XXL kabina pasižymi puikiu vairavimo ir gyvenimo komfortu dviems žmonėms. Ilgesnė ir platesnė apatinė lova sukurta taip, kad miegant būtų labai patogu.

  Globetrotter XL kabina

  „Volvo FH“ „Globetrotter“ XL kabina yra originali, atitinkanti pramonės standartas, skirta tolimiesiems gabenimams ir kitiems darbams, kuriems keliami dideli komforto reikalavimai. Patogus ir erdvus gyvenimas ne daugiau kaip dviems žmonėms.

  Globetrotter kabina

  „Volvo FH“ „Globetrotter“ kabinoje labai patogu vairuoti ir gyventi ne daugiau kaip dviems žmonėms, o variklio skyriuje galima stovėti visu ūgiu.

  Miegamoji kabina

  „Volvo FH“ su miegamąja kabina suteikia puikų vairavimo komfortą ir patogią nakvynę ne daugiau kaip dviems žmonėms bei didesnį ribotą aukštį stovint.

  Miegamoji kabina pažemintu stogu

  „Volvo FH“ su miegamąja kabina pažemintu stogu pasižymi mažesniu išoriniu kabinos aukščiu, puikiu vairavimo komfortu ir suteikia patogią nakvynę vienam asmeniui bei ribotą aukštį stovint.

Pavaizduotos funkcijos gali būti ne standartinės arba prieinamos ne visiems įrangos lygiams ir jėgos agregatų variantams.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas atsakys į juos. Užsukite, paskambinkite arba pasikvieskite susitikimui.