Trucks

Volvo FE CNG. 

Galingas, produktyvus ir mažiau taršus. „Volvo FE CNG“ su dujomis varomu varikliu puikiai tinka atliekų surinkimui ir pristatymui bei kitoms užduotims, kurias atliekant mažesnis triukšmas ir mažesnis aplinkai daromas poveikis suteikia konkurencinį pranašumą.

Paprasta naudoti

Sunkvežimis atrodo kaip įprastas „Volvo FE“, bet „Volvo FE CNG“ variklis varomas tik suslėgtomis gamtinėmis dujomis arba suslėgtomis biodujomis. Jame naudojama uždegimo žvakių technologija, jis išvysto 320 AG ir 1356 Nm sukimo momentą. Sunkvežimyje įrengta automatinė transmisija. Taigi, galite tikėtis tokių pačių našumo ir lengvo vairavimo charakteristikų, kuriomis pasižymi dyzelinu varomas „Volvo FE“.

Mažesnė emisija

Gamtinių dujų arba biodujų deginimas yra visiškai bekvapis. Be to, išsiskiria labai mažai žalingų dalelių. Naudojant biodujas, 100 % sumažinama CO₂ emisija „nuo bako iki rato“. Išmetamosiose dujose yra tiek mažai dalelių, kad nereikia jokio kito išmetamųjų teršalų papildomo apdorojimo, išskyrus trijų pakopų katalizatorių.

Patikimas sprendimas

Variklyje naudojama kibirkštinio uždegimo technologija, o teršalų išmetimui kontroliuoti reikalingas tik trijų pakopų katalizatorius. Nėra SCR, EGR arba „AdBlue“. Rinkitės iš 2 × 4 arba 2 × 3 dujų bakų, sumontuotų abiejose važiuoklės pusėse. Galimas nuvažiuoti atstumas yra iki 400 km pristatant nesunkius krovinius ir iki 250 km surenkant atliekas.

Daugelyje viso pasaulio miestų ieškoma alternatyvų dyzeliniams sunkvežimiams. Norint laimėti konkursus – ypač atliekų tvarkymo srityje, dažnai reikalaujama naudoti degalus iš atsinaujinančių šaltinių. Sukūrę „Volvo FE CNG“, miesto aplinkoje dirbančioms bendrovėms galime pasiūlyti sunkvežimį, kurio poveikis aplinkai gerokai mažesnis.

Derinkite su žemo įlipimo kabina

Mažataršį jėgos agregatą derinkite su žemo įlipimo kabina, kuri užtikrina didesnį saugumą mieste ir palengvina vairuotojų darbą.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks“ atstovas atsakys į jūsų klausimus. Užsukite, paskambinkite arba pasikvieskite susitikimui.