Trucks

Volvo FMX. Mūsų tvirčiausias sunkvežimis statybos sektoriui.

„Volvo FMX“ yra tvirtas sunkvežimis, skirtas statybos sektoriui, kuriame įdiegta technologija sudėtingiausioms užduotims lengviau atlikti. Elektriniai arba dyzeliniai jėgos agregatai, varoma priekinė ašis, didelė prošvaisa ir ašys sunkiems kroviniams vežti. Šis sunkvežimis skirtas vežti ten, kur kiti negali, nesvarbu, ar yra kelias, ar ne.

  Volvo FMX

  Paskirtys: statybų sektoriaus transportas, kasybos ir karjerų transportas, viešųjų ir komunalinių paslaugų transportas
  Galia: 330–540 AG

  Skaitykite visas specifikacijas

  Volvo FMX Electric

  Paskirtys: statybų sektoriaus transportas, viešųjų ir komunalinių paslaugų transportas
  Bendrasis svoris: iki 44 tonų
  Galia: 490 kW
  Galimas nuvažiuoti atstumas: iki 300 km


  Sužinokite daugiau apie Volvo FMX Electric 

Sukurtas tikriems statybos darbams

Pritaikykite savo „Volvo FMX“, kad galėtumėte lengvai įveikti iššūkius. Tvirta sunkvežimio važiuoklė pasižymi funkcijomis, kurios padidina jūsų eksploatacinę parengtį ir produktyvumą, nesvarbu, ar važiuojate keliu, ar bekele. Žemiau esančioje vaizdų galerijoje atidžiau peržiūrėkite mūsų važiuoklių variantus.

Varomoji priekinė ašis

Įsigykite „Volvo FMX“ su varoma priekine ašimi, kad užtikrintumėte maksimalų sukibimą. Automatinė traukos kontrolės sistema įjungiama tik tada, kai to reikia. Ir ją išjungia, kai to nereikia.

300 mm prošvaisa

Galinė pneumatinė pakaba, specialiai sukurta statybos sektoriui skirtiems sunkvežimiams, siūlo neprilygstamą komfortą ir sukibimą kartu su 300 mm prošvaisa.

38 tonų ašių grupė

Padidinkite savo produktyvumą naudodami patvarų sprendimą. Mūsų sunkiam darbui pritaikyta ašių grupė gali lengvai išlaikyti iki 38 tonų apkrovą. Puikiai tinka „Volvo FMX“.

Pritaikykite savo statybų aikštelei  skirtą sunkvežimį

Tvirta išorė, sukurta atlaikyti naudojimą sudėtingomis sąlygomis. Charakteringas tvirtas bamperis, pagamintas iš 3 mm aukštos kokybės plieno, skirtas apsaugoti jūsų priekį nuo įlenkimų ir priekinių žibintų sudužimo bet kokioje vietovėje. Ašys, kurios atlaiko jūsų krovinius ir užtikrina sukibimą. Platus elektrinių ir dyzelinių jėgos agregatų pasirinkimas padeda pritaikyti „Volvo FMX“ pagal jūsų poreikius.

Galios valdymas su I-Shift

„I-Shift“ siūlo daugybę automatinių transmisijų, kurios padeda maksimaliai išnaudoti jėgos agregatą ir energiją. Pasirinkite lėtąją pavarą ir pritaikytą programinę įrangą ekstremaliam užvedamumui. Važiuojant sudėtinga bekele ir perjungiant iš priekinės į atbulinę eigą galima važiuoti naudojant vieną pedalą. „I-Shift“ palengvins kiekvieną dieną esant sunkioms sąlygoms.
 

Susipažinkite su I-Shift

Stabilumas su Volvo dinaminio vairavimo sistema

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema padeda stabiliai ir tiksliai manevruoti įdedant mažiau pastangų. Ji išfiltruoja nelygumus, trūkčiojimus ir posūkius, kad pašalintų pečių įtempį. Sistema papildo vairuotojo pagalbines sistemas funkcijomis, kad pagerintų saugumą ir našumą. Be viso to, „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema aktyvina nuotolinį vairavimą, leidžiantį vairuoti sunkvežimį valdant nuotoliniu būdu, kad padidėtų našumas.

Apie Volvo dinaminio vairavimo sistemą 

Pasiruošę sunkiam darbui

„Volvo FMX“ yra efektyvi priemonė profesionalams. Važiuoklė, kurią paprasta pritaikyti jūsų poreikiams. Funkcijos, kurios palengvina sudėtingas užduotis ir suteikia galimybę maksimaliai išnaudoti tai, ką įdėjote. Spustelėkite vaizdų galeriją, kad sužinotumėte daugiau apie darbą su „Volvo FMX“.

Paruoštas antstatui montuoti

„Volvo FMX“ paruošta jūsų poreikiams. Platus pasirinkimas ir specifikacijos suteikia galimybę lengvai ir tiksliai pritaikyti sunkvežimį jūsų reikmėms.
 

Daugiau apie antstatų montavimą 

Work Remote pultas

Dirbdami aplink savo sunkvežimį kontroliuokite antstato funkcijas, darbinius žibintus, durų užraktus ir kt. „Work Remote“ leidžia pasiekti darbo vietą net ir išlipus iš kabinos.
 

Susipažinkite su mūsų važiuoklėmis 

Kontrolinis apkrovos indikatorius

Išnaudokite savo sunkvežimį, laikydamiesi nustatytų apribojimų. Vairuotojo ekrane esantis apkrovos indikatorius suteikia galimybę realiuoju laiku stebėti kiekvienos ašies apkrovą.
 

Geriau susipažinkite su Volvo FMX specifikacijomis 

Kabinos variantai

„Volvo FMX“ kabina yra jūsų prieglobstis atšiaurioje aplinkoje – yra įvairių jūsų poreikius atitinkančių kabinos modelių. Pasirinkite vaizdo kameros stebėjimo sistemą ir šoninius veidrodėlius. Atidžiau pažvelkite į toliau pateikus variantus.

  Dieninė kabina

  „Volvo FMX“ su dienine kabina užtikrina saugią, patogią ir ergonomišką aplinką vairuotojui. Kabinos ilgis optimizuotas taip, kad platformos ilgis būtų maksimalus.

  Dieninė kabina pažemintu stogu

  „Volvo FMX“ su dienine kabina pažemintu stogu siūlo patogią ir ergonomišką aplinką bei aukšto lygio saugumą vairuotojui. Tai geras pasirinkimas, kai antstatui reikia vietos virš kabinos arba darbo aplinka riboja transporto priemonės aukštį.

  Miegamoji kabina

  „Volvo FMX“ su miegamąja kabina suteikia puikų vairavimo komfortą, saugumą ir patogią nakvynę vienam asmeniui bei ribotą aukštį stovint.

  Miegamoji kabina pažemintu stogu

  „Volvo FMX“ su miegamąja kabina pažemintu stogu suteikia puikų vairavimo komfortą, saugumą ir patogią nakvynę vienam asmeniui bei ribotą aukštį stovint. Tai puikiai tinka, kai antstatui reikia vietos kabinos viršuje.

  Globetrotter kabina

  „Volvo FMX“ su „Globetrotter“ kabina suderina saugumą su puikiu vairavimo ir gyvenimo komfortu ne daugiau kaip dviems žmonėms. Ji turi daugybę dėtuvių ir ant grindų galima atsistoti visu ūgiu.

  Ekipažo kabina

  „Volvo FMX“ ekipažo kabinoje gali tilpti iš viso iki devynių žmonių. Kabina sukurta taip, kad būtų galima saugiai ir greitai įlipti ir išlipti.

Pavaizduotos funkcijos gali būti ne standartinės arba prieinamos ne visiems įrangos lygiams ir jėgos agregatų variantams.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali į juos atsakyti. Užsukite, paskambinkite arba pasikvieskite susitikimui.