Trucks

Volvo FH16 Aero. Efektyvus sunkusis transportas.

„Volvo FH16 Aero“ – tai sunkvežimis, skirtas sunkiems kroviniams gabenti. Aerodinaminis dizainas kartu su galingu D17 varikliu suteikia galimybę pagerinti našumą taupant degalus. Puiki vairavimo patirtis taip pat yra neatsiejama paketo dalis.

Volvo FH16 Aero

Paskirtys: sunkiųjų krovinių gabenimas
Galia: 600 AG, 700 AG arba 780 AG

Skaitykite visas specifikacijas

Efektyvumas ir komfortas jūsų poreikiams

Atidžiau pažvelkite į aerodinaminio sunkvežimio dizainą su šoninių vaizdo kamerų sistema: mažesnis pasipriešinimas, kad sutaupytumėte degalų ir dar geresnis tiesioginis matomumas. Išbandykite „Globetrotter“ XXL kabinos komfortą. Skaitykite toliau, kad iš tiesų susipažintumėte su „Volvo FH16 Aero“.

Šoninių kamerų sistema

Vaizdo kameros pagerina aerodinamiką, kad sutaupytumėte degalų. Jos taip pat padidina jūsų matymo lauką tiek geromis, tiek sudėtingomis sąlygomis. Naktinio matymo funkcija apšviečia tamsą, o stebėjimo režimas suteikia galimybę matyti, kas vyksta aplink sunkvežimį, kai jis stovi.

Pamatykite mūsų vaizdo kamerų sistemą

Infotainment ir garsas

Lengva naudoti vairuotojo sąsaja, „Infotainment“ sistema ir dviejų lygių garso sistema suteikia galimybę „Volvo FH16 Aero“ naudotis patogiai, nesvarbu, ar vairuojate, ar ilsitės.

Globetrotter XXL kabinos komfortas

„Volvo FH16 Aero“ sukurtas taip, kad maksimaliai pagerintų jūsų gyvenimą kelyje.  Dar daugiau erdvės, daugiau komforto, didesnis gultas ir dar daugiau patogumų, kad jaustumėtes kaip namie. Visa tai su nepasikeitusiu našumu.

Sužinokite daugiau apie gyvenimą kabinoje

Sukurkite savo Volvo FH16 Aero

Galingas sunkvežimis su aerodinamine kabina ir diskiniais stabdžiais su sumažintais trinties nuostoliais, kad anglies dioksido pėdsakas ir degalų sąnaudos būtų dar mažesnės. Pritaikykite „Volvo FH16 Aero“ sunkiems kroviniams gabenti.

Padidinkite savo našumą naudodami pastovaus greičio palaikymo sistemą

Išlaikykite tolygų greitį, kad taupytumėte degalus. Išlaikant didelį vidutinį greitį taip pat padidės jūsų našumas. Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema pritaiko greitį prie priekyje važiuojančios transporto priemonės ir veikia visą kelią nuo važiavimo visu greičiu iki visiško sustojimo ir vėl iki pastovaus greičio. Tai reiškia, kad galite ja naudotis dar daugiau.

Mūsų pagalbinės vairavimo sistemos

Numatykite maršrutus ir taupykite degalus naudodami I-See

„I-See“ žino jūsų maršrutus ir pagal juos optimizuoja greitį, pavarų perjungimą, riedėjimą ir variklio išjungimus. Kad sutaupytumėte degalų, realiuoju laiku atsižvelgiama į būsimą topografiją, vingius, žiedines sankryžas ir eismo informaciją.

Skaitykite apie I-See

Sukurtas našumui ir efektyvumui

D17 yra galingiausias „Volvo“ sunkvežimių variklis. Dėl degalų vartojimo efektyvumo ir didelio sukimo momento „Volvo FH16 Aero“ puikiai tinka sunkiasvoriams kroviniams gabenti išlaikant didelį vidutinį greitį.

Iki 780 AG

D17 yra 17 litrų vienaeilis šešių cilindrų variklis, pasižymintis mažu svoriu ir dideliu efektyvumu. Rinkitės  600 AG, 700 AG ar 780 AG versiją. Siekiant sumažinti CO2 taršą, visi variantai veikia naudojant dyzeliną arba HVO (Hidrintas augalinis aliejus). 700 AG variklis taip pat gali būti varomas biodyzelinu.


Susipažinkite su Volvo FH16 Aero specifikacijomis

Didesnis efektyvumas ir sukimo momentas

Visi „Volvo FH16 Aero“ varikliai užtikrina didesnę galią, iki 3800 Nm sukimo momentą ir didesnę variklio stabdymo galią esant mažiems variklio sūkiams. Tai reiškia, kad galite pritaikyti sklandų, galingą ir efektyvų jėgos agregatą ir potencialiai sumažinti degalų sąnaudas.

Skaitykite daugiau apie Volvo variklius

Daugiau galios su geresnėmis degalų sąnaudomis

Galingas D17 jėgos agregatas skirtas taupyti degalus, kai gabenate sunkius krovinius. Kaip? Didžiulė galia ir sukimo momentas suteikia galimybę varikliui dirbti mažesne apkrova esant mažesniems sūkiams, todėl sutaupoma degalų.

Visiška galios ir manevrų kontrolė

Efektyviai panaudokite savo galią. „I-Shift“ suteikia galimybę visiškai valdyti D17 galią. O naudojant „Volvo“ dinaminio vairavimo sistemą, kitas jūsų manevras yra lengvas ir tikslus. Pamatykite galeriją apačioje ir sužinokite daugiau apie šias funkcijas.

Tobulas pavarų perjungimas naudojant I-Shift

Naudojant „I-Shift“, kiekvienas pavarų perjungimas vyksta sklandžiai, o laikas nustatomas milisekundėmis. Ši funkcija jūsų vairavimą padaro patogiu ir efektyviu. Programinės įrangos paketų pasirinkimas suteikia galimybę pritaikyti „I-Shift“ sunkiems kroviniams gabenti.

Daugiau informacijos apie I-Shift

Volvo dinaminio vairavimo sistema: stabili pagalba

Norite manevruoti vežant sunkius krovinius mažu greičiu tiksliai ir kontroliuojamai? Kaip tvirta ranka, „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema yra tam, kad jums būtų lengviau vairuoti. Ši sistema taip pat veikia su kitomis pagalbinėmis vairavimo sistemomis.

Apie Volvo dinaminio vairavimo sistemą

Kabinos variantai

Siūlome „Volvo FH16 Aero“ su įvairiomis kabinomis, atitinkančiomis jūsų poreikius. Atidžiau žvilgtelėkite į toliau pateiktus pasirinkimus.

  Globetrotter XXL kabina

  „Volvo FH16 Aero“ su „Globetrotter“ XXL kabina suderina saugumą su puikiu vairavimo ir gyvenimo komfortu dviems žmonėms. Labai patogu miegoti prailgintame ir platesniame apatiniame gulte.

  Globetrotter XL kabina

  „Volvo FH16 Aero“ „Globetrotter XL“ kabinoje labai patogu vairuoti ir gyventi dviems žmonėms su didele erdve ir daugybe patogių daiktadėžių.

  Globetrotter kabina

  „Volvo FH16 Aero“ su „Globetrotter“ kabinoje labai patogu vairuoti ir gyventi dviems žmonėms, o variklio skyriuje galima stovėti visu ūgiu.

  Miegamoji kabina

  „Volvo FH16 Aero“ su miegamąja kabina suteikia puikų vairavimo komfortą ir patogią nakvynę iki dviejų žmonių bei ribotą aukštį stovint.

  Miegamoji kabina pažemintu stogu

  „Volvo FH16 Aero“ su miegamąja kabina pažemintu stogu pasižymi mažesniu išoriniu kabinos aukščiu, puikiu vairavimo komfortu ir suteikia patogią nakvynę vienam asmeniui bei ribotą aukštį stovint.

Pavaizduotos funkcijos gali būti ne standartinės arba prieinamos ne visiems įrangos lygiams ir jėgos agregatų variantams.

Turite klausimų?

Volvo Trucks atstovas gali į juos atsakyti. Apsilankykite, paskambinkite arba pasikvieskite susitikimui.