Tai pagrindinis gyvenimo faktas – kai esate pasiryžę siekti ilgalaikių tikslų, turite rūpintis savimi. Viskas vienaip ar kitaip yra svarbu. Kiekviena treniruotė, kiekvienas valgis, kiekviena galimybė įgauna naują prasmę, nes viską atlikus tinkamai galima toliau tęsti veiklą kiek įmanoma geriau. Tas pats pasakytina apie „Volvo“ sunkvežimį. Pasirinkus originalias „Volvo“ dalis, sunkvežimis ilgam išlaikomas geriausios būklės.

Originalios „Volvo“ dalys
Originalios „Volvo“ dalys

Originalios „Volvo“ dalys – kodėl

Ir aukščiausios kokybės transporto priemonėms, kuriose naudojamos aukštos kokybės dalys, reikia techninės priežiūros ir remonto. Todėl atėjus metui maksimaliai padidinsime jūsų eksploatacinę parengtį ir efektyvumą, naudodami originalias „Volvo“ dalis. Jos suprojektuotos ir išbandytos, užtikrinant optimalų našumą ir tinkamumą jūsų „Volvo“ sunkvežimiui. Kiekvienos originalios „Volvo“ dalies, originalios „Volvo“ keičiamosios dalies ir kiekvieno originalaus „Volvo“ priedo dėka galite jaustis visiškai ramūs. Štai kodėl užtikrintai galime pasakyti, kad originalios „Volvo“ dalys prailgina transporto priemonės eksploatavimo laiką, sumažina riziką ir suteikia geriausią kainos ir vertės santykį.

Prekybos atstovų paieška

Montuokite originalias „Volvo“ dalis

Originalios „Volvo“ dalys, kvalifikuotas techninės priežiūros personalas ir montuotojai, atliekantys savo darbą iš pirmo karto. Viskas prasideda nuo vietinio „Volvo Trucks“ prekybos atstovo.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška
Mūsų dalys kur kas geriau nei kitos užtikrina puikią eksploatacinę parengtį.

Originalios „Volvo“ dalys dabar su 2 metų garantija sumontuotoms dalims

Mūsų standartai aukšti. Savo atsarginėms dalims taikome lygiai tokius pačius kokybės standartus kaip ir sunkvežimyje sumontuotoms dalims. Todėl prireikus ką nors pakeisti, mes naudojame tik originalias „Volvo“ dalis. Taip užtikrinami geriausi degalų vartojimo efektyvumo ir emisijos rodikliai. O sunkvežimis ištikimai tarnaus jums diena po dienos. Trumpai tariant, šios dalys kur kas geriau nei bet kurios kitos laiduoja puikią eksploatacinę parengtį.

Dalys, kurios veikia geriau

Originalios „Volvo“ dalys yra ne tik patikrintos kokybės. Jos sukurtos pagal mūsų specifikacijas ir pagamintos pagal bekompromisius standartus. Jos taip pat kruopščiai išbandytos. Šios dalys idealiai telpa į savo vietą. Ir laiduoja jums ramybę, kurios nusipelnėte. 

Visos reikalingos pakaitinės dalys visada yra šalia jūsų

Reikiama dalis. Tinkamoje vietoje. Tinkamu metu

Kadangi mūsų techninės priežiūros tinklas apima 140 pasaulio šalių, problemai išspręsti reikalingos dalys ir paslaugos jums visada pasiekiamos ranka. Mūsų modernios logistikos sistemos užtikrina, kad tikrai rasime jums reikalingą dalį ir pristatysime ją su „Volvo“ būdingu efektyvumu.

Eksploatacinė parengtis – mūsų prioritetas

15 metų gamybos pažadas

Nesvarbu, kurį „Volvo“ sunkvežimį vairuojate arba kada jį nusipirkote – jūsų eksploatacinė parengtis yra mūsų prioritetas. Todėl visas svarbias dalis gaminame ir tiekiame dar mažiausiai 15 metų po sunkvežimio gamybos nutraukimo.

Raskite Jums reikalingas dalis – galima rinktis iš daugiau nei 100 000 dalių

Raskite tobulą dalį

Mes gaminame ir tiekiame daugiau nei 100 000 originalių „Volvo“ dalių. O mūsų dalių kataloge galima lengvai susirasti tai, kas reikalinga.

Peržiūrėkite dalių brošiūrą

ORIGINALIOS „VOLVO“ DALYS – 2 METAI BE JOKIŲ RŪPESČIŲ

Mūsų dalys yra originalios. Mes taip pasitikime jų kokybe, kad suteikiame jums 2 metų garantiją sumontuotoms dalims. 

Jeigu dalis per pirmuosius 2 metus suges dėl garantinio defekto, mes padengsime jos remonto arba pakeitimo išlaidas.

Originalių „Volvo“ dalių visapusiška 2 metų garantija sumontuotoms dalims galioja, kai darbas atliekamas įgaliotose „Volvo“ dirbtuvėse. Ji apima dalių remonto arba pakeitimo išlaidas. Ir netgi kaip pasekmė patirtą žalą.

„Volvo“ keičiamosios dalys

„Volvo“ keičiamosios dalys yra originalios „Volvo“ dalys, perdirbtos taip, kad atitiktų originalias specifikacijas, ir siūlomos už konkurencingą kainą. Keičiamosioms dalims taikome lygiai tokius pačius kokybės standartus kaip ir naujoms dalims. Taip pat gaunate lygiai tokią pačią garantiją.

Mūsų keičiamųjų dalių asortimentas – vienas didžiausių rinkoje. Už patrauklią kainą gausite viską nuo oro kompresorių, valdymo blokų ir sankabos komplektų iki variklių, pavarų dėžių, turbokompresorių ir tachografų – ir visa tai patikimos kokybės.

VT

Pasinaudokite jomis

Originalios „Volvo“ dalys, kvalifikuotas techninės priežiūros personalas ir montuotojai, atliekantys savo darbą iš pirmo karto. Viskas prasideda nuo vietinio „Volvo Trucks“ prekybos atstovo.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška