Trucks

Kokybė svarbi

Originalios Volvo dalys dabar su 2 metų garantija sumontuotoms dalims

Dalys, kurios veikia geriau

Originalios „Volvo“ dalys yra ne tik patikrintos kokybės. Jos sukurtos pagal mūsų specifikacijas ir pagamintos pagal bekompromisius standartus. Jos taip pat kruopščiai išbandytos. Šios dalys idealiai telpa į savo vietą. Ir laiduoja jums ramybę, kurios nusipelnėte. 

Reikiama dalis. Tinkamoje vietoje. Tinkamu metu

Kadangi mūsų techninės priežiūros tinklas apima 140 pasaulio šalių, problemai išspręsti reikalingos dalys ir paslaugos jums visada pasiekiamos ranka. Mūsų modernios logistikos sistemos užtikrina, kad tikrai rasime jums reikalingą dalį ir pristatysime ją su „Volvo“ būdingu efektyvumu.

15 metų gamybos pažadas

Nesvarbu, kurį „Volvo“ sunkvežimį vairuojate arba kada jį nusipirkote – jūsų eksploatacinė parengtis yra mūsų prioritetas. Todėl visas svarbias dalis gaminame ir tiekiame dar mažiausiai 15 metų po sunkvežimio gamybos nutraukimo.

Raskite tobulą dalį

Mes gaminame ir tiekiame daugiau nei 100 000 originalių „Volvo“ dalių. O mūsų dalių kataloge galima lengvai susirasti tai, kas reikalinga.

Originalios „Volvo“ dalys – 2 metai be jokių rūpesčių

Mūsų dalys yra originalios. Mes taip pasitikime jų kokybe, kad suteikiame jums 2 metų garantiją sumontuotoms dalims. 

Jeigu dalis per pirmuosius 2 metus suges dėl garantinio defekto, mes padengsime jos remonto arba pakeitimo išlaidas.

Originalių „Volvo“ dalių visapusiška 2 metų garantija sumontuotoms dalims galioja, kai darbas atliekamas įgaliotose „Volvo“ dirbtuvėse. Ji apima dalių remonto arba pakeitimo išlaidas. Ir netgi kaip pasekmė patirtą žalą.

Originalios renovuotos Volvo dalys

Būkite visiškai užtikrinti naudodami originalias „Volvo“ dalis, tačiau už mažesnę kainą ir darydami mažesnį poveikį aplinkai.

Pasinaudokite jomis

Originalios „Volvo“ dalys, kvalifikuotas techninės priežiūros personalas ir montuotojai, atliekantys savo darbą iš pirmo karto. Viskas prasideda nuo vietinio „Volvo Trucks“ prekybos atstovo.