Trucks

×

Kokybė – tai, kuo mes gyvename

Tai daugiau nei žodžiai. Tai mūsų misija. Nuolatinės pastangos pranokti lūkesčius ir viską daryti tikslingai. Ar kalbėtume apie mūsų gaminių kūrimą, ar apie pasaulinį serviso centrų tinklą, kokybės mes niekada neišleidžiame iš akių. Kaip kokybę matuojame? Savo sunkvežimių našumu. Jie atlieka savo darbą kelyje tada, kai jums reikia. Jūsų verslo pelningumas dėl to tik didėja.

Kokybiški gaminiai

Visas detales bei komponentus projektuojame, išbandome, matuojame ir gaminame taip tiksliai, kad daugeliui tai gali atrodyti nereikalinga. Savo darbą atliekame aistringai ir preciziškai, o kokybę kontroliuojame nuo pradžios iki galo. Štai iš kur tas našumas, eksploatacinė parengtis, saugumas ir patogumas, kurį pajuntate sėdėdami prie „Volvo“ sunkvežimio vairo. Ir štai kodėl jis vis važiuoja ir važiuoja.

Kokybiška techninė priežiūra

Mūsų prekybos atstovybių pagalba jums. Mūsų technikų įgūdžiai ir patirtis – visada, kai reikia. Ir mūsų pasaulinio tinklo dydis bei efektyvumas. Kokybiška „Volvo“ techninė priežiūra padeda pagerinti daugelį dalykų, tokių kaip degalų naudojimo efektyvumas, sauga, vairuotojo darbo našumas ir saugumas. Pagalba ir atsarginės dalys jums tampa ranka pasiekiamos, jūsų sunkvežimis gali atlikti patikėtas užduotis ir pelningumas auga.

Norite pamatyti kokybę savo akimis?

Užsukite pas vietinį „Volvo Trucks“ atstovą. Jie gali kalbėti apie kokybę visą dieną. Tai jų aistra.