Trucks

Ypatybės

Sužinokite apie jūsų „Volvo“ sunkvežimio ypatybes, kurios gali padėti įveikti jums kylančius iššūkius. Kai kurios mūsų naujovės didina jūsų darbo našumą ir padeda labiau taupyti degalus. Dalis iš jų palengvina gyvenimą, padidiną saugumą ir užtikrina malonesnį vairavimą. Štai kelios iš mūsų sunkvežimių ypatybių.

Didesnis vairuotojų saugumas ir patogumas

Šoninių kamerų sistema

Vaizdo kamerų sistemos pagerina sunkvežimio aerodinamiką, kad sutaupytumėte energijos. Užtikrina platesnį regėjimo lauką, o naktinio matymo funkcija užtikrina aiškų vaizdą važiuojant tamsoje.

Susipažinkite su mūsų šoninių kamerų sistema

Gyvenimas kabinoje

Jei daug laiko praleidžiate „Volvo“ sunkvežimio kabinoje, jums patiks mūsų sukurti sprendimai, padėsiantys maksimaliai pagerinti jūsų gyvenimą kelyje. Erdvumas, komfortas, daiktų laikymo vietos ir patogumas užtikrina, kad vairuodami leistumėte laiką kokybiškai.

Viskas apie gyvenimą kabinoje

Volvo dinaminio vairavimo sistema

Šoniniai vėjai, provėžos ar duobės? „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema pašalina visą netolygumo poveikį ir sumažina įtampą. Be to, ji suderinama su kitomis sistemomis, padedančiomis vairuoti dar saugiau.

Apie Volvo dinaminio vairavimo sistemą

Pagalbinės vairavimo sistemos (DSS)

Mūsų pagalbinės vairavimo sistemos sukurtos taip, kad padėtų padidinti saugumą įvairiausiose situacijose – ir važiuojant dideliu greičiu greitkeliu, ir vairuojant miestuose arti kitų eismo dalyvių.

Sužinokite daugiau apie mūsų pagalbines vairavimo sistemas

Pritaikyta jūsų našumo poreikiams

Paruoštas antstatui montuoti

Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, mūsų važiuoklės paruoštos viskam. Universalus tvirtinimas ir ilgas specifikacijos variantų sąrašas leidžia lengvai ir tiksliai pritaikyti sunkvežimį jūsų reikmėms.

Daugiau informacijos apie paruošimą antstatui montuoti

Važiuoklė

Jums reikia sunkvežimio su važiuokle, kuri atlaikytų jūsų atliekamas užduotis. Pritaikome jūsų važiuoklę, kad galėtumėte sėkmingai vykdyti savo veiklą.

Peržiūrėkite mūsų važiuoklių variantus

Energija ir efektyvumas

I-See

Ar žinote, kaip optimizuoti greitį, pavarų perjungimą ir riedėjimą iš inercijos pagal topografiją, kelio vingius ir artėjančias eismo spūstis, kad taupytumėte energiją? „I-See“ žino ir šios žinios pagrįstos duomenimis.

Peržiūrėkite išsamesnę informaciją apie „I-See“

I-Save

Kaip niekad anksčiau lengva taupyti degalus. „I-Save“ yra idealus sprendimas norint tolimojo gabenimo reisuose sumažinti degalų sąnaudas, užtikrinant puikias važiavimo charakteristikas.

Apie „I-Save“

Volvo varikliai

Plati „Volvo“ gama  – galite rinktis sunkvežimius varomus elektra, dujomis ar dyzelinu. Be to, siūlome didelę specifikacijų įvairovę – nuo vidutinio iki didelio tonažo. Išsamiau pasidomėkite galimomis skirtingomis energijos ir galios alternatyvomis.

Peržiūrėkite variklių variantus

I-Shift

„I-Shift“ yra automatinių pavarų dėžių linija, sukurta sklandesniam, patogesniam ir efektyvesniam vairavimui užtikrinti. Tai pramonės etalonas.

Sužinokite daugiau apie „I-Shift“

Rodomos funkcijos gali būti ne standartinės arba prieinamos ne visiems įrangos lygiams ir jėgos agregatų variantams.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas atsakys į juos. Užsukite, paskambinkite arba pasikvieskite susitikimui.