Kiekvienas verslas unikalus, taigi skiriasi ir augimo bei pelningumo užtikrinimo būdai. Skiriame daug laiko, kad kartu su jumis rastume tinkamą sprendimą. Dėl to „Volvo“ finansinių paslaugų sprendimai yra išmanūs ir lankstūs. Jie pritaikyti prie jūsų verslo.

Nuo vieno sunkvežimio iki viso transporto priemonių parko. Nauji ar naudoti. Galite gauti kompleksinį sprendimą savo verslui. Be to, tiekėjas jums padės tiek gerais, tiek sunkiais laikais. Kiekviename žingsnyje.

Universalumas

Mes, „Volvo Trucks“ finansinių paslaugų teikėjas, išmanome jūsų verslą ir galime pasiūlyti tinkamiausią paramą ir lankstumą.

Patogumas

Su mumis lengva bendradarbiauti. Mes veikiame greitai. Mūsų paslaugas patogu užsisakyti per vietos prekybos atstovą.

Antrasis šaltinis

„Volvo“ finansavimo sprendimas gali būti antrasis jūsų finansavimo šaltinis. Todėl galite išsaugoti kredito linijas kitose finansinėse įstaigose.

Finansai – Finansiniai produktai – „Volvo Trucks“ paslaugos

Finansavimas

Nesvarbu, kokio dydžio jūsų verslas ar transporto priemonių parko amžius, mūsų finansų specialistai gali padėti rasti patikimą sprendimą.

Skaitykite daugiau apie finansavimą
Draudimas – Finansiniai produktai – „Volvo Trucks“ paslaugos

Draudimas

Jūsų sunkvežimis ir verslas nusipelno geriausios apsaugos. Gaukite ekspertų patarimų ir įvairių puikių draudimo produktų.

Skaitykite daugiau apie draudimą

VFS neteikia konsultacijų, susijusių su mokesčiais ar buhalterine apskaita. Klientai, norėdami gauti individualios situacijos įvertinimą, turi konsultuotis su savo buhalteriu ar mokesčių specialistu.

Kreipkitės į savo prekybos atstovą

Kreipkitės į savo prekybos atstovą

Nesvarbu, ar ieškote tinkamos dalies, norite suremontuoti sunkvežimį ar atlikti jo techninę priežiūrą, vietos „Volvo Trucks“ prekybos atstovas visada pasirengęs padėti. Paskambinkite arba, dar geriau, užsukite pas mus.

Artimiausio prekybos atstovo paieška